PRÁZDNINY ZDALEKA NEKONČÍ!

První polovina prázdnin nám utekla jako voda mezi prsty. Mnozí z vás si jistě užili parádní dovolenou u moře nebo někde v kempu. Co ale dělat v srpnu, když už dovolenkových dní není tolik či si je šetříte na dovolenou zimní? Krátké poznávací zájezdy jsou ideálním řešením pro každého, kdo chce i druhou půlku prázdnin užít aktivně, podívat se po Evropě a zažít ještě něco nového.
Kam si můžeme ještě vyrazit, než se di vrátí do škol a začne podzim? Třeba k moři 😊

Využijte možnosti 1 denního koupání v Chorvatsku na Istrii. Odvezeme Vás na jedno z nejkrásnějších istrijských míst k městu Poreč do oblasti Zelena Laguna. Moře je zde průzračné a vhodné pro šnorchlování. Dlouhé hodiny zde můžete strávit odpočinkem, koupáním, procházkami, či výletem do nedaleké Poreče (spojení zajišťuje turistický vláček).

Pláže (oceněné modrou vlajkou) jsou zde převážně kamenité s upravenými vstupy do moře. Dále zde najdete i pláže oblázkové a pláž naturistickou. 
V oblasti Zelena Laguna najdete mnoho příležitostí jak trávit volný čas a případně se i nasytit. Jsou zde restaurace, cukrárny, kavárny, market a dokonce casinum Parentium. Dále zde najdete sportovní vyžití od vodních sportů přes tenisové kurty, beach volejbalová hřiště, stolní tenis a mnoho dalších.

Více na https:Den u moře v Chorvatsku

Nebo se pojeďte vykoupat do jednoho z nejoblíbenějších italských letovisek – do Lignana a jeho části Sabbiadoro. Najdete tu pláž s jemným zlatým pískem, která je každoročně oceněna Modrou vlajkou. Využít můžete pláže veřejné nebo si pronajmout slunečník s lehátky, popřípadě plážové stany. Ujít byste si neměli nechat návštěvu mola Terrazza a Mare zakončeného barem a diskotékou. Dvoudenní pobyt zakončíme plavbou po benátské laguně s tříchodovým menu, lahodným vínem a živou hudbou!
Prázdniny po italsku si můžete ještě dnes objednat zde Italské prázdniny

Milovníci ruchu velkoměsta si jistě přijdou na své během výletu do Amsterdamu, který je v poslední době víc a víc oblíbený napříč všemi věkovámi skupinami. Navštívíte při něm farmu zabývající se výrobou sýrů a dřeváků. V Amsterdamu uvidíte nejvýznamnější památku města, jako například Oude Kerk, Neue Kerk a Wester Kerk.., den pak zakončíme plavbou po grachtech, která je tím top zážitkem z celého Amsterdamu, protože si můžete město prohlédnout zas z jiné perspektivy.

Zajímá tento výlet? Tak pokračujte zde Víkend v Amsterdamu
PRÁZDNINY ZDALEKA NEKONČÍ!
PRÁZDNINY ZDALEKA NEKONČÍ!
PRÁZDNINY ZDALEKA NEKONČÍ!
PRÁZDNINY ZDALEKA NEKONČÍ!
PRÁZDNINY ZDALEKA NEKONČÍ!
PRÁZDNINY ZDALEKA NEKONČÍ!
PRÁZDNINY ZDALEKA NEKONČÍ!
PRÁZDNINY ZDALEKA NEKONČÍ!
PRÁZDNINY ZDALEKA NEKONČÍ!
PRÁZDNINY ZDALEKA NEKONČÍ!

Zpět na články

Sdílet

Poslední články

Třídenní lyžování v italském Bormiu
Pojeďte s námi na začátek Adventu na Krampuslauf do Schladmingu!
LIDO DI JESOLO - dvoudenní koupání
Dolce gusto - Sladký italský život. Prostě paráda!
Vůně a chutě Provence
Národní parky Rakouska ? Hit letošního léta!
Zpět na články