O nás

Mezi naše hlavní služby skupiny Vega Tour patří zájezdová autobusová doprava, prodej ojetých autobusů a náhradních dílů, autoservis a vedení účetnictví drobným podnikatelům a středním firmám. Společnost Vega Tour provozuje také Autoškolu a akreditační středisko, zabývá se prodejem obytných vozů značky Eura Mobil prostřednictvím centra Karavany Vídeňská.

Reference Vega Tour

V průběhu let jsme navázali spolupráci s množstvím významných klientů mezi nadnárodními společnostmi (Procter & Gamble, KPMG, Nike a další), tour operátory (např. GTA, KUONI Group a MIKI Travel Limited) a cestovními agenturami (jako Gulliver´sTravel a Cox&Kings). Pro naše klienty zajišťujeme zájezdovou přepravu na okruzích po Evropě, exkurzích, transferech a další servis.

Non-stop provoz operačního střediska

Pro větší pohodlí a službu klientům jsou naši dopravní manažeři k dispozici 24 hodin denně, 365 dní v roce. To znamená, že v jakémkoliv čase nás můžete kontaktovat s problémem na cestě a naši operátoři se okamžitě budou věnovat jeho odstranění.

Nadstandardní vybavení autobusů a minibusů

Naše autobusy a minibusy pravidelně vybavujeme nejnovější informační technologií. Vega Tour operační centrum používá nejnovější dispečinkový a plánovací software B-Dis společně se systémem on-line sledování všech vozů přes satelit. Cestující mohou na palubě našich autobusů využít Wi-Fi připojení k internetu zdarma, ve vybraných vozech elektrické zásuvky pro nabití svých notebooků a telefonů a cestu jim zpříjemní uvítací a bezpečnostní video. Nově v našem vozovém parku naleznete také moderní zájezdový autobus k přepravě hendikepovaných osob. Autobus značky Mercedes-Benz slouží k převozu vozíčkářů (max. 9 osob na invalidním vozíku).autobusy Vegatour
autobusy pro hendikepované osoby