O Vega Tour

Společnost Vega Tour byla založena v roce 1991. Dnes je nás tu pod jednou střechou na 250 nadšenců do autobusové přepravy a cestování. Naše flotila je jen o něco menší než náš kolektiv. Dnes máme pod svojí vlajkou bezmála 150 zájezdových autobusů. Samozřejmě, že tomu tak nebylo vždy. Začali jsme, jako většina rodinných firem, jak se tak říká od nuly. Rok od roku jsme ale rostli a sílili. Díky úsilí a velkému nasazení všech prvních zúčastněných, rodinným vazbám, přátelství, odhodlání i pevné nervové soustavě, jsme nyní jednou z evropských špiček mezi dopravci.

Cestovní kancelář Vega Tour

Pro nás v oddělení cestovní kanceláře je nejpodstatnějším rokem zapsaným zlatou barvou do našich diářů rok 2014, kdy jsme získali koncesi pro provozování cestovní kanceláře specializované na poznávací zájezdy. Od té doby vás vozíme po Evropě s veškerou péčí a radostí, že jste si pro objevování krás okolních států vybrali právě nás, „Zlaté“ nadšence do cestování. CK Vega Tour tak dostala díky vám možnost odjet si svůj šestý rok, který už byl z části i letecký. K dalším službám patří zájezdy na míru pro školy, firmy a skupiny všeho druhu.

Nadstandardní služby i letecká přeprava!

V roce 2020 jsme si pro vás připravili opravdu speciální produkt, a to VT Individual, který nabízí možnost využít luxusní vůz pro aktivity, které byste možná nečekali. Zajistíme vám zážitek all-inclusive. Zařídíme nejen komfortní cestu pro Vás a Vaše přátele či rodinu, ale zařídíme i vše okolo. Cílovou destinaci, program, zážitky po cestě i vlastního řidiče zajistíme my. Vnitřní uspořádání vozu umožňuje prožít poznávací dovolenou s osobním průvodcem, který cestuje vpředu s řidičem a nenarušuje tak soukromí cestujících. Vy si jen rozhodnete co chcete a co nikoliv. V neposlední řadě pro vás rádi zajistíme i leteckou přepravu na míru!

autobusy Vegatour
vip doprava osob