Vega Travel – Vaše snadná cesta k dokonalé dovolené


Společnost Vega Tour si pro Vás v letošním roce připravila ve spolupráci s našimi partnery, renomovanými cestovními kancelářemi z celé České republiky, připravila skvělou novinku, a to především ve snaze o rozšíření a zkvalitnění služeb cestovního ruchu pro Vás, naše klienty. Často jste si u nás poptávali kromě poznávacích zájezdů, jednodenních výletů a jízdenek do letních a zimních destinací, také možnost zajištění pobytových zájezdů u moře nebo na horách. Vzhledem k tomu, že takový produkt nenabízíme a v budoucnu nabízet nebudeme, domluvili jsme se s našimi skvělými partnery na možnosti zprostředkování služeb pobytových zájezdů.

Jsme velice rádi, že Vám nově můžeme zajistit cestu k Vaší vysněné dovolené, kterou pro Vás zorganizují skuteční profesionálové a dlouholetí odborníci z nejznámějších českých cestovních kanceláří. Vybírat můžete z velmi pestré nabídky letních pobytů v Itálii a Chorvatku. Zajímavou položkou v nabídce jsou i plavby, a to ne jen kolem pobřeží Evropy. U nás si jednoduše velmi snadno a rychle vybere každý.

Zvolit si můžete zcela dle svých představ i možností. Zadáním preferencí do filtru na úvodní stránce. Zobrazí se Vám nejvhodnější nabídky, ze kterých si můžete vybírat kdykoli a kdekoli. Nabídka je zajištěna formou online, tedy dostupná 24h denně. Jakmile si najdete svoji dovolenou, postačí vyplnit poptávkový formulář v druhé záložce nabídky. Poptávka nám přijde na email, kterého se zde ujmeme v nejkratší možné době. V cestovní kanceláři ověříme kapacitu, zjistíme veškeré dostupné informace a zajistíme pro Vás nezávaznou rezervaci. Vše zajistíme za Vás, a to třeba i u několika cestovních kanceláří najednou.

Vyzkoušejte si naše služby ještě dnes. Tým Vega Tour je Vám plně k dispozici!

Vegatravel - snadna cesta k dovolené