Vegazín - Jarní speciál


Přátelé cestování a zajímavých výletů,

měsíc se nám s měsícem sešel, zimu vystřídalo jaro a první číslo Vegazínu střídá druhé, takový jarní speciál, který vás i nás provede jen tím nejlepším z Vega Tour specialit, které jsme si tu připravili na nadcházející 3 měsíce. Vzhledem k tomu, že první týdny jara patří především velikonočnímu veselí, nemohli jsme si nechat ujít zajímavé akce v zahraničí, které pojaly tyto svátky trochu jinak, pro nás netradičně.

Nové číslo vás vezme také na prohlídku po Bretani nebo Normandii, projdeme si Holandsko a stavíme se dokonce v Čechách. Pár stránek jsme věnovali i novým trendům v cestování, které se snadno a hravě propojí jak se zaměstnáním tak se školní výukou.

Opět se také můžete těšit mimo jiného i na rozhovor s jedním z našich kolegů, který zde zájezdy cestovní kanceláře přímo připravuje. Pokusíme se vám zprostředkovat pohled do zákulisí naší Vegakuchyně plné poznávacích dobrot.

Vzhledem k tomu, že cestování se dá vyúžít ve všelijakých sférách, představujeme vám v tomto čísle i skupinové zájezdy a zájezdy pro kolektivy, které se mohou jednak báječně pobavit, zažít něco nového nebo se poučit o historii přímo na místě, kterého se daná etapa dějin týká.

Věříme, že se vám i toto číslo Vegazínu bude líbit a budete ho brát jako jedno z emailových oznámení, na které se budete těšit.

Na svezenou a na přečtenou,
Váš tým cestovní kanceláře Vega Tour

Vegatravel - snadna cesta k dovolené