Vegazín č.1/2020 Zimní zájezdy a speciální nabídky pro stálé klienty


Cestovatelé a cestovatelky,

první číslo magazínu Vegazínu v tomto roce je právě na světě. Těšit se můžete na výběr toho nejzajímavějšího pro nadcházející měsíce včetně speciálních akcí a slev pro vás, naše věrné klienty.

Opět se společně podíváme na hory. I když u nás letos moc sněhu nenapadlo a lyžařské podmínky nejsou ani z daleka ideální, u našich sousedů za hranicemi je situace úplně jiná. Metry sněhu a krásné počasí dělají ze zimních radovánek v Rakousku naprostou lyžařskou pohádku. Společně si tak můžeme užít desítky kilometrů sjezdovek na Kaprunu nebo v Saalbachu. Pozor, letos nově s více termíny, tedy garancí odjezdu každý víkend.

Představíme vám taky naši nabídku zimních linek směrujících každoročně do Francouzských Alp, kterou pro vás operujeme s garancí odjezdu a s širokou nabídkou svozových míst po celé ČR.

Chybět nebudou ani 2 speciály, tedy pozvánky na speciální akce, které nás čekají v měsíci únoru a březnu. První z nich jsou samozřejmě Valentýnské zájezdy, které nás letos vezmou do Francie, Maďarska, Holandska a Belgie. Trocha romantika pro dámy v březnu střídá vyloženě pánská akce, autosalon v Ženevě.

Závěr našeho magazínu Vám představí ty nejlepší novinky v akci FIRST MINUTE pro tuto sezóny. Zájezdy náročnější, ale za to pestřejší. Navštívíme Norsko, Velkou Británii, Slovinsko i Francii.

Přejeme příjemné počtení a těšíme se společně na dalších zájezdech,
Váš tým cestovní kanceláře Vega Tour

Vegatravel - snadna cesta k dovolené