Vegazín č.3 - Prázdniny zdaleka nekončí!


Cestovatelky a cestovatelé,

měsíc se s měsícem sešel a my tu pro vás máme nachystáno další číslo magazínu Vegazínu. Opět jsme si dali záležet na tom, aby obsah co nejvíce zaujal a nabídl vám pohled do nabídky našich zájezdů na následující měsíc.

Nové číslo nás zavede mimo jiné do země plné krás přírodního bohatství, do Slovinska. Prohlédneme si jeho zákoutí a dozvíme se i něco málo o jeho turistických zajímavostech, které opravdu stojí za vidění. Jelikož se ve Slovinsku cestovní ruch teprve začíná rozmáhat, není ještě natolik přeplněno turisty, jako je tomu jinde v Evropě.

Tentokrát si společně Evropu i proletíme a proplujeme na lodi. Těšit se můžete na tipy z leteckých zájezdů stejně jako tipy ze zájezdů letos velmi populárních, tedy plaveb po Středozemním i Jaderském moři. Vega Tour doprava si v tomto vydání našla také své místo, jelikož naše letní linky patří rok co rok k jednomu z nejvyužívanějších způsobů dopravy k moři. Druhá polovina prázdnin tak může patřit pohodové relaxaci na chorvatských nebo italských plážích.

Pokud si s námi chcete vyjet za zážitky, ale v létě ten čas prostě ne a ne najít, pohodlně se usaďte a začtěte se do našeho Vegazínu, který nabízí i malou ochutnávku všeho, co společně můžeme objevovat po skončení letní, plážové sezóny.

Přejeme vám příjemné čtení a těšíme se na společné zážitky i cestování na palubách zlatých autobusů Vega Tour,

Na svezenou,
Váš tým cestovní kanceláře Vega Tour

Vegatravel - snadna cesta k dovolené