Vegazín


Vážení a milí klienti,

jelikož zde den co den vymýšlíme, co nového si pro vás připravíme, zrodila se nám v hlavě myšlenka na nový cestovatelský magazín, ve kterém vás budeme informovat o novinkách v naší nabídce, zajímavostech ze světa cestování stejně jako o produktech, které b nadcházejícím období stojí za pozornost. Myšlenka dala myšlenku a naše oddělení vytvořilo Vegazín – průvodce na cestách poznávacími zájezdy a službami cestovní kanceláře Vega Tour.

Zpravodaj budeme zasílat našim klientům formou emailu, ze kterého si můžete snadno a rychle stáhnout celý obsah do svého počítače nebo mobilního telefonu. Tipy na produkty máme vždy opatřené URL adresou stránky nabídky, tedy jedním klikem se dostanete přímo na důležité informace vztahující se k zájezdům nebo sekcím webových stránek.

Každé tři měsíce se můžete těšit mimo jiného i na rozhovor s některým z našich kolegů, který zde zájezdy cestovní kanceláře připravuje, zajišťuje nebo se na nich podílí coby řidič či průvodce. Pokusíme se vám tak zprostředkovat pohled do zákulisí naší Vegakuchyně plné poznávacích dobrot.

V prvním čísle jsme si pro vás připravili malý medailonek naší společnosti. Dále si pročtete něco málo o poznávacích zájezdech a jak to na nich vlastně chodí. Chybět nebude ani tip na destinaci, kterou prostě musíte navštívit, ohlédnutí za krásami Itálie. Doporučíme vám několik novinek na zájezdy na konci roku stejně jako zájezdy v roce následujícím.

Věříme, že se vám Vegazín bude líbit a stane se pro vás jedním z emailových oznámení, na které se budete těšit.

Na svezenou a na přečtenou,
Váš tým cestovní kanceláře Vega Tour

Vegatravel - snadna cesta k dovolené