Vegazín č.4 - Zimní sezóna cestování je před námi


Milí přátelé poznávacích zážitků,

poslední číslo Vegazínu, které vám v tomto roce přinášíme, bude celé věnované novinkám a tipům na poznávací zájezdy, které si s námi můžete užít během adventního času, novoročních oslav a celého roku 2020.

Podzim se pomalu začíná střídat s blížící se zimním obdobím. Málo kdo je rád za ranní mlhy, nízké teploty, tmavá rána a brzký příchod stmívání. Co si budeme povídat… Ale nadcházející měsíce jsou také o těšení se na vánoční svátky, zimní radovánky, tedy lyžovačky a dovolené na horách. Na prvních stránkách se tak společně podíváme na adventní trhy, které s námi můžete navštívit. Kromě stálic nebude chybět ani ochutnávka novinek, které vás zavedou až do Itálie nebo Londýna. S Vánoci je neodmyslitelně spjat i Nový rok, tedy tipy na Silvestrovské zájezdy nebudou chybět na dalších stranách.

Pokud vás zajímají spíše sporty, tak si nenechte ujít naše populární jednodenní lyžovačky v Rakousku. Představíme vám taky naši nabídku zimních linek směrujících každoročně do Francouzských Alp.

V neposlední řadě společně nahlédneme pod pokličku nových trendů v cestování. Zájezdy s klasickým programem jsou stále velmi populární, ale mnohem více se nám ujímají zájezdy s originální náplní i zážitky. Pro nadcházející sezónu jsme si pro vás několik takových připravili.

Zlatým tématem Vegazínu bude naše TOP novinky v podobě luxusního vozu Mercedes, se kterým se nově můžete vydat na poznávací zájezdy Evropou, a to zcela na míru vašim přáním a snům.

Přejeme příjemné počtení a těšíme se společně na dalších zájezdech,
Váš tým cestovní kanceláře Vega Tour

Vegatravel - snadna cesta k dovolené