Vegazín č.2/2023 Letní dovolená, letní linky a novinky v nabídce


Vážení a milí cestovatelé a cestovatelky,

Vypadá to, že letos se naší cestovní kanceláři daří plnit některá přecevzetí a plány. Dali jsme si za úkol, že chceme každý rok vydat minimálně 4 čísla Vegazínu a je naší milou povinností vám nyní představit letošní již 3. číslo našeho magazínu.

V minulém čísle jsme vás informovali o úplně nové kategorii zážitkových zájezdů v naší nabídce. Na nového čísla Vegazínu je uvedeno několik těchto nových zájezdů s podrobným popisem a programy. Jedním z těchto druhů je další cyklo výlet spojený s programem pro pěší. Druhým zajímavým produktem je poznávací zájezd s wellness do lázeňského areálu v Bad Sulza. Ten máme také odzkoušen a můžeme vám jej vřele doporučit.

Dalším novým zážitkových zájezdem je vídeňský Schönbrunn s prohlídkou paláce po standardní zavírací době. Zvláštností je koncert klasické hudby v těchto jedinečných prostorách. Vyzkoušeli jsme pro vás tento zážitek letos na jaře před jeho zařazením do stálé nabídky. Bohužel, grafická podoba našeho Vegazínu nám jej nedovoluje reprodukovat.

Posledním zajímavým zážitkem je výlet na KRAMPUSLAUF do rakouského Schladmingu. Že je brzy uprostřed léta uvádět Adventní akce? V příštím díle Vegazínu se budeme zabývat především Adventy, které jsou pro nás již za rohem… 😊. Přejeme vám příjemné počtení třeba na vaší dovolené a těšíme se společně na setkání na našich dalších zájezdech.

Váš tým cestovní kanceláře Vega Tour