Vegazín č.2/2020 Letní dovolená, letní linky a novinky v nabídce


Cestovatelé a cestovatelky,

druhé číslo magazínu Vegazínu v tomto roce je právě na světě. Těšit se můžete na výběr toho nejzajímavějšího pro nadcházející měsíce včetně speciálních akcí a slev pro vás, naše věrné klienty.

Společně se tentokrát vydáme, úplně poprvé a nově, po krásách naší země. Situace nás vedla k tomu, abychom udělali zbrusu nové produkty, které vám nabídnou možnost vyjet si s námi na zajímavé cesty po Čechách i na Moravě. Nabízíme hned několik možností pohodového cestování vhodného pro rodiny s dětmi, mladé a zvědavé i starší ročníky, kteří si chtějí zopakovat něco z vlastivědy. Snad se vám naše nabídka bude zamlouvat.

Ukážeme vám i další novinky, tentokrát v podobě pobytových balíčku se službami v ceně tak, aby vaše letní dovolená měla šťávu a přinesla vám po náročných týdnech tolik vyhlížený klid, pohodu a relax.

Chybět nebudou ani letní linka, která se nám rozjede během června. Věříme, že si pro své cesty do Chorvatska opět vyberete naši společnost a využijete pohodlné a bezpečné přepravy.

Závěr našeho magazínu Vám představí ty nejlepší novinky pro letní sezónu. Vše zlé je k něčemu dobré. Nám dal čas možnonost poohlédnout se po zajímavých místech, kam si s námi rádi vyjedete i vy.

Přejeme příjemné počtení a těšíme se společně na dalších zájezdech,
Váš tým cestovní kanceláře Vega Tour

Vegatravel - snadna cesta k dovolené