AKTUÁLNÍ Podmínky pro zájezdy 2020

Milé cestovatelky a milí cestovatelé, 

ve světle aktuálních událostí zcela chápeme vaše obavy z realizace jednotlivých zájezdů. Situace u nás ale i v celém světě není snadná ani čitelná. Těžko se odhaduje, co bude za týden, natož co bude za 2 až 3 měsíce. 

Pro všechny z vás, kdo jste si zakoupili zájezd u naší cestovní kanceláře Vega Tour s odjezdem do tří měsíců, tak přinášíme nový program "Z LÁSKY K CESTOVÁNÍ"! 

Program platí i pro nové klienty, kteří o koupi zájezdu na léto uvažují, ale bojí se, co by bylo, kdyby... Cestování je o zážitcích, ne o strachu, proto vám chceme ulehčit rozhodování a zbavit vás alespoň jedné malé starosti mezi všemi těmi velkými, která nás dnes a denně trápí.  

Cestovní kancelář Vega Tour se rozvíjela a rostla právě díky LÁSCE K CESTOVÁNÍ, kterou v sobě všichni máme. S kolegy se pro ni snažíme zajistit vám všem jen ty nejlepší cestovatelské zážitky, abyste ochutnali všechny krásy Evropy a obohatili se o mnoho nových vjemů, znalostí a zkušeností. Poznáváme spolu, jak se kde žije, jací jsou lidé v okolích státech. Objevujeme jejich tradice i památky. Situace, která nás letos potkala nemá v historii cestovního ruchu obdoby a jen málo z nás by se dokázalo smířit s tím, že cestování tak, jak ho známe, vezme letos za své. 

Denně nám voláte a ptáte se, co bude a co máte dělat se zakoupeným zájezdem, jehož termín odjezdu připadá na červen nebo září. Všem odpovídáme stejně, tedy "Počkejte se stornem, ještě je brzy." Zájezdy na léto jsou opravdu ještě daleko a musíme mít víru, že v červenci již bude lépe, otevřou se hranice a my budeme moci opět svobodně cestovat, a to bez zdravotních rizik. Ohledně storen zájezdů po 31.06.2020 navíc opravdu postupujeme dle VOP a v souladu s doporučení i instrukcemi Ministerstva pro místní rozvoj, pod který spadá i cestovní ruch. Jejich odpovědi na dotazy klientů najdete ZDE.

Nově ale přicházíme s programem Z LÁSKY K CESTOVÁNÍ, díky kterému vám nabízíme následující výhody a jistoty, kterých v této chvíli není nikdy dost ;-) 

PROGRAM PRO ZÁJEZDY S ODJEZDEM OD 01.05.2020 DO 31.07.2020 ZAHRNUJE NÁSLEDUJÍCÍ: 

Nové rezervace: 

- Bezplatné zrušení rezervace do 14ti dní od koupě pro VŠECHNY rezervace vytvořené a potvrzené do 30.06.2020
- Bezplatná změna termínu pro VŠECHNY rezervace vytvořené a potvrzené do 30.06.2020
- Změna osob bez poplatku pro VŠECHNY rezervace vytvořené a potvrzené do 30.06.2020

Rezervace přes online systém a přes cestovní agentury jsou dané do programu automaticky. Telefonické rezervace a rezervace emailem budou dány do programu dle data uhrazení zálohy. 

Stávající rezervace s odjezdem do 31.08.2020 

V návaznosti na aktuální situace a jejího řešení pro cestovní kanceláře ze strany MMR bychom Vás touto cestou chtěli informovat o rozhodnutí cestovní kanceláře Vega Tour využít možnost ochranné doby. Tj. využíváme nového vládního opatření a zákona.
Zákon byl vyhlášen dne 24.4.2020 ve Sbírce zákonů v částce 69 pod číslem 185/2020 Sb. a daným dnem tak nabývá účinnosti.
Za účelem zmírnění dopadu pandemie na cestovní kanceláře, předejití vlně úpadků a k ochraně zaměstnanosti v odvětví cestovního ruchu byl schválen jednorázový zákon, který cestovním kancelářím umožňuje v některých případech za zrušené zájezdy odložit vrácení peněz zákazníkům a namísto toho vydat poukazy na zájezdy (vouchery).

  

Stávající rezervace nespadající do období s odjezdem do 31.08.2020, tedy zájezdy, na které se nevztahuje zákon LEX COVID a LEX VOUCHER:

 

  • Storno rezervace dle VOP – rezervaci vám zrušíme a již zaplacené zálohy vám bez zaúčtování storno poplatku převedeme formou voucheru VEGA BODY – můžete s nimi platit za jakýkoli zájezd z naší nabídky, a to s možností využití do 31.12.2020.
  • Odklad doplatku za rezervaci až 30 dní.
  • Pro čerpání VEGA BODŮ se nám jen prokážete aktuálním rezervačním číslem. 
  • Pokud nebudou body využiti do konce roku, převedeme je do roku 2021.
  • Poukaz není možné stornovat ani směnit na hotovost.  
  • V případě storna s žádostí o vrácení peněz, budou účtovány a odečteny stornopoplatky a platba bude zaslána do 14ti dní na Váš účet. 

 

Program je platný v období 01.05.-30.06.2020

 

Věříme v lepší zítřky, tak na ně počkejme společně a nenechme naši lásku z cestování "uvadnout"! 

Děkujeme za vaši podporu a přízeň!

Váš Tým CK Vega Tour 

AKTUÁLNÍ Podmínky pro zájezdy 2020
AKTUÁLNÍ Podmínky pro zájezdy 2020
AKTUÁLNÍ Podmínky pro zájezdy 2020
AKTUÁLNÍ Podmínky pro zájezdy 2020
AKTUÁLNÍ Podmínky pro zájezdy 2020
AKTUÁLNÍ Podmínky pro zájezdy 2020

Zpět na články

Sdílet

Poslední články

Třídenní lyžování v italském Bormiu
Pojeďte s námi na začátek Adventu na Krampuslauf do Schladmingu!
LIDO DI JESOLO - dvoudenní koupání
Dolce gusto - Sladký italský život. Prostě paráda!
Vůně a chutě Provence
Národní parky Rakouska ? Hit letošního léta!
Zpět na články