Z LÁSKY K CESTOVÁNÍ

Milé cestovatelky a milí cestovatelé, 

ve světle aktuálních událostí zcela chápeme vaše obavy z realizace jednotlivých zájezdů. Situace u nás ale i v celém světě není snadná ani čitelná. Těžko se odhaduje, co bude za týden, natož co bude za 2 až 3 měsíce. 

Pro všechny z vás, kdo jste si zakoupili zájezd u naší cestovní kanceláře Vega Tour s odjezdem do tří měsíců, tak přinášíme nový program "Z LÁSKY K CESTOVÁNÍ"! 

Program platí i pro nové klienty, kteří o koupi zájezdu na léto uvažují, ale bojí se, co by bylo, kdyby... Cestování je o zážitcích, ne o strachu, proto vám chceme ulehčit rozhodování a zbavit vás alespoň jedné malé starosti mezi všemi těmi velkými, která nás dnes a denně trápí.  

Cestovní kancelář Vega Tour se rozvíjela a rostla právě díky LÁSCE K CESTOVÁNÍ, kterou v sobě všichni máme. S kolegy se pro ni snažíme zajistit vám všem jen ty nejlepší cestovatelské zážitky, abyste ochutnali všechny krásy Evropy a obohatili se o mnoho nových vjemů, znalostí a zkušeností. Poznáváme spolu, jak se kde žije, jací jsou lidé v okolích státech. Objevujeme jejich tradice i památky. Situace, která nás letos potkala nemá v historii cestovního ruchu obdoby a jen málo z nás by se dokázalo smířit s tím, že cestování tak, jak ho známe, vezme letos za své. 

Denně nám voláte a ptáte se, co bude a co máte dělat se zakoupeným zájezdem, jehož termín odjezdu připadá na červen nebo září. Všem odpovídáme stejně, tedy "Počkejte se stornem, ještě je brzy." Zájezdy na léto jsou opravdu ještě daleko a musíme mít víru, že v červenci již bude lépe, otevřou se hranice a my budeme moci opět svobodně cestovat, a to bez zdravotních rizik. Ohledně storen zájezdů po 18.04.2020 navíc opravdu postupujeme dle VOP a v souladu s doporučení i instrukcemi Ministerstva pro místní rozvoj, pod který spadá i cestovní ruch. Jejich odpovědi na dotazy klientů najdete ZDE.

Nově ale přicházíme s programem Z LÁSKY K CESTOVÁNÍ, díky kterému vám nabízíme následující výhody a jistoty, kterých v této chvíli není nikdy dost ;-) 

PROGRAM PRO ZÁJEZDY S ODJEZDEM OD 18.04. DO 30.06.2020 ZAHRNUJE NÁSLEDUJÍCÍ: 

Nové rezervace: 

- Bezplatné zrušení rezervace do 14ti dní od koupě pro VŠECHNY rezervace vytvořené a potvrzené do 12.04.2020
- Bezplatná změna termínu pro VŠECHNY rezervace vytvořené a potvrzené do 12.04.2020
- Změna osob bez poplatku pro VŠECHNY rezervace vytvořené a potvrzené do 12.04.2020

Rezervace přes online systém a přes cestovní agentury jsou dané do programu automaticky. Telefonické rezervace a rezervace emailem budou dány do programu dle data uhrazení zálohy. 

Stávající rezervace:

"Storno" rezervace – rezervaci vám zrušíme a již zaplacené zálohy vám bez zaúčtování storno poplatku převedeme formou voucheru na VegaBody – můžete s nimi platit za jakýkoli zájezd z naší nabídky, a to s možností využití do 31.12.2020. Odklad doplatku za rezervaci až 30 dní. Pro čerpání VegaBodů se nám jen prokážete aktuálním rezervačním číslem. Více informací zašleme emailem, a to všem našim klientům i cestovním agenturám. Pokud nebudou body využiti do konce roku, převedeme je do roku 2021, nicméně již bez možnosti storna zájezdu. 

Program je platný v období 18.03.-12.04.2020 

 

Věříme v lepší zítřky, tak na ně počkejme společně a nenechme naši lásku z cestování "uvadnout"! 

Děkujeme za vaši podporu a přízeň!

Váš Tým CK Vega Tour 

Z LÁSKY K CESTOVÁNÍ
Z LÁSKY K CESTOVÁNÍ
Z LÁSKY K CESTOVÁNÍ
Z LÁSKY K CESTOVÁNÍ
Z LÁSKY K CESTOVÁNÍ
Z LÁSKY K CESTOVÁNÍ

Zpět na články

Sdílet

Poslední články

Nařízení vlády České republiky
Di Cuore - Moje vzpomínky na Kalábrii
Di Cuore - Splněný sen aneb láska až za hrob
Velikonoce po evropsku
Velikonoce v Norimberku
Zpět na články