Tip na letecké zájezdy

Letos na podzim si s Vega Tour můžete do evropských destinací nejen zajet, ale nově i zaletět. Připravili jsme si pro vás totiž skvělé letecké eurovíkendy! Výhodou leteckého cestování je určitě časová úspora. S námi se snadno dostanete do dvou hodin na místa jako je Řím, Benátky, Londýn, Paříž, Brusel… Pokud nemáte s leteckým poznávacím zájezdem zkušenosti, pak pokračujte ve čtení.
Po rezervaci zájezdu vám 12-10 dní před odletem zašleme informace ohledně přepravních podmínek vybrané letecké společnosti. Ty se různí především pokud jde o odbavené zavazadlo a jeho rozměry, V případě potřeby pro vás na dotaz zajistíme dokoupení služeb jako je místenka, přednostní odbavení nebo extra zavazadlo 10-20kg. Spolupracujeme primárně s Ryanair, EasyJet, Vueling a Scandinavian Air, které poskytují mnoho možností cestování a služeb pro klienty stejně jako komfortní přepravu. Týden před odletem Vám zašleme pokyny na cestu s aktualizovaným itinerářem, informací o průvodci a především pak veškeré důležité náležitosti k poznávacímu zájezdu, jako jsou vstupy, ceny MHD atd. Prostě vás připravíme od A do Z i s doporučením na kapesné 😊
V den odletu se na letišti setkáte na předem určeném místě s naším průvodce, který vám předá palubní lístky a projde s vámi odbavením. Čas před odletem si můžete zkrátit v Duty free zóně nebo se ještě před letem občerstvit. Pak už jen stačí nastoupit do letadla a vydat se směr skvělé zážitky.

Po příletu do destinace pro vás máme zajištěn odvoz na hotel nebo se s průvodcem na ubytování vydáte MHD, a to dle času příletu, a především pak vzdálenosti od hotelu. Ubytování vždy vybíráme jen v blízkosti zastávek hromadné dopravy, aby byl pohyb v destinaci co nejpohodlnější. První cesta tak vede na hotel, kde si odložíte věci, odpočinete si a domluvíte se na přesném dalším programu s průvodcem. Vaše pohodová poznávací dovolená tak může začít…

 

Kam si s námi vyletět?

LONDÝN A OKOLÍ

Londýn - věčně pulsující metropole nabízející tolik zajímavého, že ji prostě musíte navštívit. Během našeho leteckého eurovíkendu budete mít dostatek času seznámit se se všemi významnými památkami, podíváte se do pravé čínské čtvrti a samozřejmostí je i ochutnávka čaje o páté nebo fish&chips. Po celou dobu s vám bude k dispozici průvodce, takže se nemusíte obávat, že se ve velkoměstě jakým je Londýn zatouláte do neznáma.

VŠECHNY KRÁSY PAŘÍŽE

Příjemně strávený čas v Paříži s komentovanou prohlídkou města a novými zážitky? To je nás letecký zájezd! Kouzelné památky, které už z dálky vyzařují eleganci a cit pro detail, na každém kroku vás obklopí bohatá a zajímavá historie míst, kde se psaly dějiny, světově proslulé galerie, upravené parky a zahrady, typické kavárničky i noblesní restaurace, rušné bulváry i malebné uličky, romantická zákoutí... to vše je Paříž, jejíž kouzlo a atmosféra nelze slovy dostatečně popsat, musí se zažít na vlastní kůži!

 

ŘÍM PLNÝ POZNÁNÍ

Řím je dech beroucí kombinací rozmanitých stylů, vůní i chutí. Prohlédnete si Koloseum, Forum Romanum, Pantheon, Andělský hrad, Fontana di Trevi, Španělské schody, Vatikán, Svatopetrské náměstí, Sixtinskou kapli a mnoho dalších míst a památek. Zaleťte si s námi do města, kde se psaly dějiny a které do dnešních dní překvapuje svoji krásnou tisíce návštěvníků ročně.

 

BENÁTKY A BENÁTSKÉ OSTROVY

Zaleťte si s námi na prodloužený poznávací zájezd, který se nese v duchu italské pohody a kouzelné atmosféry Benátek. Město "na vodě" je jedním z nejnavštěvovanějších míst Evropy. Bohatá kulturní i historická nabídka zajímavostí nenechá nikoho ani na chvíli otálet. Turistů je tak v Benátkách více než dost. Většina z nich přijela především za romantikou tohoto místa a svézt se na gondole. Benátky nám toho nabízejí ale mnohem více. Často nejvíce tam, kam běžný turista pomalu ani nenakoukne.
Tip na letecké zájezdy
Tip na letecké zájezdy
Tip na letecké zájezdy
Tip na letecké zájezdy
Tip na letecké zájezdy
Tip na letecké zájezdy

Zpět na články

Sdílet

Poslední články

Třídenní lyžování v italském Bormiu
Pojeďte s námi na začátek Adventu na Krampuslauf do Schladmingu!
LIDO DI JESOLO - dvoudenní koupání
Dolce gusto - Sladký italský život. Prostě paráda!
Vůně a chutě Provence
Národní parky Rakouska ? Hit letošního léta!
Zpět na články