Vítá vás Frankeinstenův hrad!

Hrad Frankenstein nechal před rokem 1250 vybudovat Konrád I. von Frankenstein a založil panství Frankenstein. Frankensteinové byli silně proti reformaci, proto se dostávali do častých sporů. V roce 1662 se hlava panství Johannes I. rozhodl jim tento majetek prodat. Hrad byl později využíván jako špitál i útočiště, ale nikdo jej neudržoval. Vlivem času se z něj v 18. století staly ruiny... Nebo je v nich skryto ještě více?

Halloween připadá rok co rok na 31.10., tedy na den svátku Všech svatých, ze kterého se postupem času díky irským vlivům vyvinul. Skoro nikoho by ale nenapadlo, že své kořeny má svátek známý pod názvem Halloween ve starém Římě. Nejvíce se rozšířil do anglosaských zemí, ale v posledních letech si ho můžete vychutnat i u nás nebo našich sousedů. Mezi hlavní tradice patří vydlabávání dýní, koledování, ohně, kostýmové veselice, věštění, lovení jablek pusou a navštěvování strašidelných atrakcí! Jednu takovou můžete prozkoumat společně s námi ve strašidelném, zážitkovém zájezdu...

Autobuse Vega Tour vás v brzkých ranních hodinách zaveze do německého Norimberku, kde nás čeká prohlídka města s naším průvodcem. Poté následuje krátké individuální volno na oběd, aby nám nekručelo v břiše, až se odpoledne vydáme za dobrodružstvím na Frankensteinův hrad.

V areálu o ploše 3000m2 zažijete hororové zážitky. Potkáte tu více než 100 různých příšer a hororových postav, jako například Freddyho Kruegera, nebo různé bytosti z podsvětí. Celkem projdete 12 různých oblastí, obklopených zříceninami hradu. Po příjezdu máte individuální volno až do pozdních nočních hodin.. Po skončení rádi nasednete do autobusu a odjedete „zpět do bezpečí“.

Zažijte s námi nezapomenutelný výlet, ze kterého se vás jistě podlomí kolena! 

 

 

Vítá vás Frankeinstenův hrad!
Vítá vás Frankeinstenův hrad!
Vítá vás Frankeinstenův hrad!
Vítá vás Frankeinstenův hrad!
Vítá vás Frankeinstenův hrad!

Zpět na články

Sdílet

Poslední články

Třídenní lyžování v italském Bormiu
Pojeďte s námi na začátek Adventu na Krampuslauf do Schladmingu!
LIDO DI JESOLO - dvoudenní koupání
Dolce gusto - Sladký italský život. Prostě paráda!
Vůně a chutě Provence
Národní parky Rakouska ? Hit letošního léta!
Zpět na články