"https://ckvegatour.cz/"

Menu
Plavba: Poznávání Jadranu (Itálie, Chorvatsko, Černá Hora, Slovinsko)

Popis

Při této plavbě budete mít možnost navštívit hned čtyři oblíbené destinace a nádherné perly Středomoří. Navštívíme malou zemi s velkými zázraky – Slovinsko (konkrétně přímořské městečko Piran, malebné město v kotorské zátoce – Kotor, historický Dubrovník, ale také známé „plovoucí“ město Benátky. Různé kultury a zvyky, a to vše během jediné plavby.

Boutique plavby Vám poskytnou neopakovatelný zážitek a atmosféru jako na privátní jachtě. Na rozdíl od velkých výletních lodí plují naše jachty vždy až do přístavů nejblíže centru města. Přes noc kotví lodě téměř v centru města, kdykoliv můžete vyrazit do ulic a poznat noční život na maximum. Detailně propracované itineráře zabezpečují dostatečné množství času k prohlídce památek i k objevování nových míst. Pochutnáte si na výborné středoevropské kuchyni a lokálních specialitách. Garantujeme osobní přístup ke klientovi – exkurze na pobřeží probíhají v malých skupinách, díky kterým poznáte to, co Vás z každého místa nejvíce zajímá. Do syta si budete užívat koupání z plošin na zádích lodí, šnorchlování či potápění při zastávkách. Ponořte se do každé destinace, poznejte místní život a zamilujte se do krás, které každá destinace nabízí.

Itinerář

Benátky (Itálie) - Dubrovník (Chorvatsko) - Kotor (Černá Hora) - Korčula (Chorvatsko) - Mali Lošinj (Chorvatsko) - Piran (Slovinsko) - Benátky (Itálie)

Co Vás čeká na okružní plavbě od CK Vega Tour

 • Atmosféra privátní jachty se zázemím a servisem jako na velké lodi
 • Kotvení vždy v centru každé destinace
 • Pečlivě připravený itinerář s různorodým programem
 • Vybraná kuchyně a lokální speciality
 • Exkurze na pevnině s průvodcem
 • Plošina na zádi ke koupání a potápění, sluneční terasy k opalování

Specifikace lodi

Star Flyer
Doslova zářící hvězdy na moři: Star Clipper a Star Flyer jsou hbité jako vítr a elegantní jako labutě. Tyto moderní plachetnice hrdě brázdí moře a oceány v duchu staleté tradice. Tyto moderní lodě nabízí luxus a ten nejvyšší komfort. Obě jsou zhruba 110 metrů dlouhé a nabízí dostatek místa až pro 170 pasažérů.
Život na palubě je uvolněný, stejně, jako byste cestovali na soukromé jachtě. Na těchto lodích se nebudete cítit ničím omezení. Každá loď nabízí prostorné kajuty a rozsáhlé paluby, kde mimo jiné najdete také dva bazény, najdete zde tak více prostorů, než na jakékoliv jiné výletní lodi.

Designem připomínají slavné éry plachetnic. Naleznete zde starožitné tisky a obrazy, které potěší vaše oko. Obě lodě jsou vybaveny venkovním posezením a stolováním, naleznete zde také vnější Tropical a vnitřní Piano Bar, knihovnu a lounge.

S našim šéfkuchařem zažijete nádherné kulinářské dobrodružství zahrnující mezinárodní menu z potravin ze vzdálených koutů světa. Celkem 72 členů posádky se pak bude starat o vaší bezpečnost, pohodlí a relax během celé doby plavby.

Kajuta kategorie OWNER (clipper paluba)
Luxusní velká kajuta s manželskou postelí, posezením, minibarem a vlastní mramorovou vanou s vířivkou. To nejlepší, co na lodi můžete zažít.

Kajuta kategorie 1 (hlavní a sluneční paluba)
Deluxe kajuta s dvoulůžkem, minibarem, vlastní mramorovou koupelnou s vířivkou.

Kajuta kategorie 2 (clipper paluba)
Větší vnější kajuta s dvěma lůžky či manželskou postelí, vlastní mramorová koupelna. Třetí lůžko k dispozici na vyžádání.

Kajuta kategorie 3 (clipper a spodní paluba)
Vnější dvoulůžková kajuta s oddělenými lůžky či manželskou postelí (třetí lůžko na vyžádání). Vlastní mramorová koupelna.

Kajuta kategorie 4 (spodní paluba)
Vnější dvoulůžková kajuta s oddělenými lůžky či manželskou postelí (třetí lůžko na vyžádání). Vlastní mramorová koupelna.

Kajuta kategorie 5 (clipper a spodní paluba)
Vnější a vnitřní kajuta s oddělenými lůžky či manželskou postelí (třetí lůžko na vyžádání). Vlastní mramorová koupelna.

Kajuta kategorie 6 (spodní paluba)

Vnitřní kajuta s poschoďovou postelí a vlastní koupelnou.

* Všechny kajuty jsou vybaveny TV, DVD přehrávačem, telefonem, individuálně ovládanou klimatizací, soukromým trezorem, fénem, večerním turn-down servisem a zásuvkou 110 V. Kajuty se liší velikostí a uspořádáním. Na přání je možné zaslat plánek s uspořádáním jednotlivých kajut.

Program

1 DEN (SOBOTA): Nalodění v malebném italském městě – Benátkách. Benátky jsou srdcem a duší romantiky. Navštivte náměstí Svatého Marka, zhluboka se nadechněte na Mostě nářků, podívejte se na slavný Dóžecí palác, zavzpomínejte na slavná díla Verdiho, Pucciniho a Carusa u opery La Fenice nebo se svezte gondolou v Canal Grande. A nezapomeňte, že láska je v Benátkách všudypřítomná.

2 DEN (NEDĚLE): Celodenní plavba po Jadranu směrem k Dubrovníku.

3 DEN (PONDĚLÍ): Navštívíme historické město Dubrovník. Kdysi dávno George Bernard Shaw řekl: Pokud chcete spatřit ráj na zemi, vydejte se do Dubrovníku. Vskutku, Dubrovník patří mezi nejcennější památkové komplexy v jihovýchodní Evropě. Hradby s věží z 10. století jsou hrdým symbolem města s bohatou historií.

4 DEN (ÚTERÝ):
Kotor je přístavní město v jihozápadní části Černé Hory. Rozkládá se v malebné poloze Boky Kotorské, hlubokého zálivu na pobřeží Jaderského moře připomínajícího fjord. Město bylo založeno Římany jako důležitá pevnost během Byzantské říše a poté po mnoho let spadl pod vládu Benátské republiky.

5 DEN (STŘEDA): Dnes navštívíme hustými lesy borovic ohraničené město Korčula na stejnojmenném ostrově, jehož nejznámějším rodákem byl Marco Polo, nadchne každého návštěvníka svým příjemným vzhledem. Korčula patří k nejcennějším městským památkovým rezervacím v Chorvatsku.

6 DEN (ČTVRTEK): Teplý písek na pláži Čikat, která se nachází v blízkosti přístavu Mali Lošinj, kde budeme kotvit, je neodolatelným magnetem pro milovníky pláží. Není divu, pláž o délce 30 kilometrů nabízí všechny možnosti, které si milovníci vody dokáží představit. Pro ty, kteří preferují podívat se po ostrově více, doporučujeme projížďku na kole okolo ostrova se zastávkou v opevněném městečku Veli Lošinj.

7 DEN (PÁTEK): Na špici poloostrova Piran se skrývá klenot Slovinska. Piran je jedním z nejkrásnějších míst této země. Můžete se toulat uličkami města, které se zastavilo v čase, vyšplhat na vysokou věž kostela či si dát kávu na nádherném náměstí ozdobeném paláci v benátském stylu z 15. století.

8 DEN (SOBOTA): Poslední den naší plavby se vrátím do Benátek a čeká nás vylodění.

Cena zahrnuje

 • Ubytování a plavbu na lodi ve vybrané kajutě 7 nocí/osoba
 • Stravování ve formě plné penze (včetně čaje, kávy a vody k jídlu)
 • Program na lodi a kapitánskou večeři
 • Využití sportovního vybavení (mimo potápěčského vybavení)

Cena nezahrnuje

 • Dopravu a transfery
 • Nápoje
 • Exkurze
 • Spropitné pro posádku
 • Cestovní pojištění

Doprava

Zajistíme Vám letenky do všech destinací pro Vaši plavbu. Samozřejmostí jsou také transfery z letiště do místa nalodění a zpět. Do destinací v Chorvatsku a Itálii je také možnost zarezervovat autobusovou dopravu s naší cestovní kanceláří. Při vašem zájmu stačí kontaktovat cestovní kancelář.