Slevy a akce


UZAVŘENÉ SKUPINY

za speciální ceny

Cestovní kancelář Vega Tour Vám nabízí jedinečnou možnost využít našich skvělých cenových nabídek pro uzavřené skupiny. Program našich zájezdů zachováme, zajistíme profesionálního průvodce, dopravu a skvělé řidiče. Pro uzavřené skupiny nabízíme speciální skupinové ceny, tj. individuální kalkulaci daného zájezdu. Rozhodující je počet osob, tj. čím více vás pojede, tím je cena výhodnější.

Množstevní slevy

Poznávací zájezdy:
15 platících osob + 1 osoba ZDARMA
30 platících osob + 2 osoba ZDARMA


Jednodenní výlety:
5 platících osob + 1 osoba za 50% ceny dospělé osoby
10 platících osob + 1 osoba ZDARMA
                                                                     

Množstevní slevy se vztahují vždy na shodné služby či zájezdy při uzavření jedné smlouvy o zájezdu. Slevu je možné aplikovat i na slevy first či last minute, pokud není uvedeno.

SLEVY VEGA TOUR


SLEVA LAST MINUTE

25-35%

Slevu poskytujeme z katalogové ceny za osobu. Sleva se nevztahuje na nepovinné příplatky a cestovní pojištění. Tato sleva není kombinovatelná s žádnou jinou slevou Vega Tour, není-li uvedeno jinak.

Sleva platí do odvolání.


SLEVA 55+

Sleva ve výši 5% z FIRST MINUTE ceny zájezdu poskytovaná výhradně ze základní ceny dospělé osoby. Nevztahuje se na doplňkové služby nebo cestovní pojištění. Platí pro osoby starší 55 let.

Sleva je poskytnuta na vyžádání nikoli automaticky.

NOVOMANŽELÉ

Sleva ve výši 5% z FIRST MINUTE ceny zájezdu poskytovaná výhradně ze základní ceny dospělé osoby. Nevztahuje se na doplňkové služby nebo cestovní pojištění. Slevu lze uplatnit nejdéle do 1 měsíce od uzavření sňatku.

Sleva je poskytnuta na vyžádání nikoli automaticky.

Máte dotaz?

Jméno a příjmení *
Email *
Telefon
Váš dotaz *