Privátní osobní doprava na dovolenou i za zážitky bez omezení


Obáváte se letos o svoji letní nebo zimní dovolenou, protože situace není jistá? Zrušili vám let nebo pravidelnou linku a vy nevíte, jak se dostat do své vysněné dovolenkové destinace? Nechcete cestovat se skupinkou neznámých lidí, jelikož se bojíte o své zdraví? Pro takové situace jsme tu my a naše nová speciální nabídka! Cestovní kancelář Vega Tour Vás dopraví komfortně, a hlavně bezpečně, jak k moři, k památkám, na hory, na wellness či za sportem. Prostě kamkoli si budete přát.

Soukromá osobní doprava na míru

Ať už chcete jet s příteli na koupačku k moři nebo po Čechách, na prodloužený víkend do wellness nebo na celý týden k moři, jsme tu pro Vás! Nabídku dopravy, případně zájezd na míru, pro vás sestavíme v rekordně krátkém čase, takže už za chvíli víte, co od nás můžete očekávat, na co se těšit a hlavně kolik to celé bude stát. Nebojte, cena je velmi příznivá. Hlavní je, že cestujete soukromě, bezpečně a bez nutnosti mačkání se v linkovém autobuse nebo v letištní hale. My nabízíme privátní osobní dopravu!
Využijte našich vozidel s kapacitou ideální pro rodiny a malé skupinky, jako jsou Mercedes-Benz V Class nebo Mercedes-Benz Sprinter. Budete tak mít jistotu bezpečí, soukromí a kolem sebe jen svou rodinu a přátele. Naše nabídka ideálně ladí také romantiké dovolené jen ve dvou, kdy budete mít zcela jedinečný servis.

Privátní cestování za zážitky

Chcete si zajet na víkend za zážitky po turisticky lákavých atrakcích, ale skupinové zájezdy vás letos nelákají? I zde využijete nabídky naší kanceláře, která vám zajistí soukromý poznávací zájezd včetně rezervace všech služeb i služeb průvodce. S námi je letos dovolená zcela bez starostí a s jistotou, že o peníze nepřijdete. Reflektujeme totiž denně na aktuální dění. V případě nemožnosti realizace zájezdu či dopravy peníze vrátíme zpět nebo najdeme jiný, adekvátní termín. Nebojte se cestovat. Jen pečlivě vybírejte si s kým cestujete!

 • Široká nabídka vozů různých kapacit.
 • Cenově zajímavá alternativa k letecké přepravě.
 • Kvalitní doprava je základ, proto dbáme, aby naše vozy nepřekročily stáří 3 let a byly v té nejlepší technické kondici.
 • Optimalizace dopravy zcela dle vašich požadavků.
 • Flexibilita v termínech a znalost destinací.
 • Luxusní i ekonomická forma privátní osobní i autobusové dopravy.
 • Veškeré starosti s plánovaním a organizací cesty necháte na nás.
 • Nikam nemusíte chodit, vozidlo přistavíme až před váš dům.
 • Naprostá svoboda během cesty a čas na vaše zážitky bez omezení.
 • Pohodlnou a bezpečnou jízdu Vám zajistí polohovatelná sedadla.Samozřejmostí jsou nejnovější bezpečnostní a asistenční systémy kontrolující jízdu a bezpečnostní pásy. Naše autobusy dále disponují i WIFI připojením, a to i za hranicemi ČR.
 • Na výuku a vzdělávání řidičů klade naše společnost velký důraz. Díky tomu se můžeme pyšnit jedněmi z nejlepších řidičů nejen v Čechách ale i v Evropě. Naši řidiči pravidelně procházejí kurzy bezpečné jízdy.
 • Na cestách všichni naši řidiči striktně dodržují mezinárodní předpisy o povolené délce řízení (novelizovaná Direktiva EHS 561/2006 a starší EHS 3820/85 a AETR). Tímto se nesnažíme jen jezdit podle platných evropských zákonů, ale také chránit všechny naše cestující. V dolní části můžete najít úplné znění těchto mezinárodních úmluv.
 • Vždy reflektujeme na aktuální dění ve světe. Informace o pravidlech vstupu do jednotlivých zemí tak sledujeme za Vás.

CHCI POPTAT SOUKROMOU DOPRAVU

Jméno a příjmení *
Email *
Telefon
Váš dotaz *