Romantza Mare

Last Minute od 9 310 Kč
Destinace
Odlet Praha, letiště Václava Havla
Strava Polopenze

Hotel Romantza Mare 3* se nachází v malebném letovisku Kalithea, pouhých 150 metrů od krásné oblázkovo-písečné pláže. Nejbližší obchody se suvenýry, bary a restaurace se nacházejí u sousedního hotelu, což zajišťuje snadný přístup ke všem potřebným službám. Hotel je vzdálený přibližně 6 km od historického města Rhodos, které je snadno dostupné ...

Popis

Hotel Romantza Mare 3* se nachází v malebném letovisku Kalithea, pouhých 150 metrů od krásné oblázkovo-písečné pláže. Nejbližší obchody se suvenýry, bary a restaurace se nacházejí u sousedního hotelu, což zajišťuje snadný přístup ke všem potřebným službám. Hotel je vzdálený přibližně 6 km od historického města Rhodos, které je snadno dostupné místní autobusovou dopravou. Autobusová zastávka se nachází jen 70 metrů od hotelu, což usnadňuje cestování a objevování krás tohoto starobylého města. Mezinárodní letiště je cca 10 km. Hotel Romantza Mare je vhodný pro všechny věkové kategorie, ať už cestujete jako rodina, pár nebo skupina přátel. Nabízí pohodlné ubytování a skvělou polohu, která zajišťuje klidný a příjemný pobyt s blízkostí k atrakcím a pamětihodnostem ostrova Rhodos.

Vybavení hotelu

Lobby s recepcí 24/7, trezor (poplatek), Wifi zdarma, bankomat, restaurace, pokojová služba, zahrada, veranda, prádelna, služba žehlení herní místnost, parkování zdarma, trezor, kulečník, půjčovna aut, bazén, bar u bazénu, snack bar, sluneční terasa, společný salonek/TV, večerní zábav, dětské hřiště, minimarket. Seznam služeb za poplatek získáte na místě na recepci. 

Vybavení pokoje

Pokoje pro 2 - 4 osoby mají koupelnu /WC, fén, SAT/TV, telefon, Wi-fI, miniledničku, klimatizaci, balkon nebo terasu.

Stravování

Stravování formou polopenze v hlavní restauraci v ceně.
Hoteloví hosté mají slevu 10% v á la carte - taverna "Caldera".

Pláž

Písčito-oblázková pláž je vzdálená cca 150 m od hotelu. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek, stejně tak občerstvení a vodní sporty.

Cena zahrnuje

Leteckou dopravu Praha - Rhodos - Praha na mezinárodních linkách, povinné příplatky (letištní taxy včetně pozemních služeb a palivový příplatek), transfer v místě pobytu letiště - ubytování - letiště, ubytování s vybranou stravou, delegát na telefonu, povinné smluvní pojištění CK v smyslu zákona č. 159/1999 Sb.

Cena nezahrnuje

Klimatickou taxu (hradí se na místě na ubytování), zavazadlo 10 kg (v ceně je pouze malé příruční zavazadlo), fakultativní služby, cestovní pojištění, volitelné služby za příplatek.

Důležité informace

POZOR! Vámi rezervovaný zájezd je operován na letech nízkonákladových aerolinek. Cena a dostupnost letenky je aktuální v momentě rezervace. Po dokončení rezervace/objednávky a její úhrady, se mohou se změnit. Proto doporučujeme provést závaznou rezervaci a hned ji uhradit. V případě změny ceny v průběhu rezervace Vás budeme neprodleně informovat.

Rhodos

Objevte krásu ostrova Rhodos 🌹

Ostrov Růží – Rhodos: perla souostroví Dodekanessos a čtvrtý největší ostrov Řecka. Tento nádherný ostrov, omýván Egejským a Středozemním mořem, představuje pomyslný most mezi východem a západem, mezi evropskou kulturou a Orientem. Rhodos je jedním z nejkrásnějších a nejpůsobivějších ostrovů Řecka, který vám nabízí vše, co si můžete přát pro dokonalou dovolenou.

Sluncem prozářený ráj

Rhodos je sluncem prozářený, rozmanitý, rozkvetlý a úrodný ostrov. Jeho pohostinní obyvatelé vás přivítají s otevřenou náručí, zatímco vy budete objevovat nádherné romantické pláže se zlatavým jemným pískem i oblázky. Turistická sezóna zde začíná v dubnu a pokračuje až do poloviny listopadu, což vám poskytuje dostatek času prozkoumat všechny krásy, které Rhodos nabízí.

Pláže a příroda

Pro milovníky přírody a průzračného moře je Rhodos dokonalou destinací. Objevte tajemná zákoutí ostrova, relaxujte na malebných plážích nebo se ponořte do podmořského světa během šnorchlování a potápění. Každý kout Rhodosu má své kouzlo a jedinečnou atmosféru.

Noční život a zábava

Pokud hledáte rušný noční život, Rhodos vás nezklame. Ostrov nabízí nespočet barů, klubů a restaurací, kde si můžete užít večery plné zábavy a hudby. Hlavní město ostrova je dokonalým místem, které nabízí vše v jednom. Památky UNESCO, nádherné pláže, ubytování všech kategorií, bohatý denní i noční život.

Historie a kultura

Rhodos je také rájem pro milovníky historie a kultury. Navštivte starověké památky a prozkoumejte bohatou historii ostrova, která sahá až do antických dob. Ostrov je domovem mnoha historických míst a muzeí, které vám přiblíží fascinující minulost této oblasti. Místa, které musíte navštívit je Lindos a Old Town s přístavem Mandraki ve městě Rhodos.

Sport a dobrodružství

Vášniví sportovci zde naleznou nespočet možností pro aktivní dovolenou. Od vodních sportů po horskou cyklistiku a turistiku, Rhodos nabízí aktivity pro každého.


Vydejte se na Rhodos a objevte ostrov, který má tolik co nabídnout. Ať už hledáte relaxaci na pláži, dobrodružství v přírodě, kulturní zážitky nebo rušný noční život, Rhodos je destinací, která splní všechna vaše přání. Vítejte na ostrově Rhodos! 🌹

Mapa

Poloha hotelu momentálně není k dispozici

Hlavní výhody přepravy od Vega Tour

Luxusní autobusy Vega Tour znamenají pohodlnou cestu a dopravu do oblíbených destinací
autobusy jsou vybaveny LCD monitory pro zábavu s filmy na cestách
zkušení řidiči v autobusech Vega Tour zajistí vaši bezpečnost
  • Luxusní autobusy zejména značky Setra a Mercedes-Benz do 3 let stáří s ekologickými a tichými motory a mnoha bezpečnostními systémy
  • Polohovatelná sedadla vysouvací do uličky s bezpečnostními pásy a dostatečným rozestupem sedadel
  • Zkušení řidiči s kurzy bezpečné jízdy
  • Dezinfekce všech vozů před jízdou
  • LCD monitory s možností promítání filmů během cesty
  • Klimatizace, toaleta, individuální osvětlení nad každým sedadlem

Autobusy a minibusy vybavujeme nejnovější informační technologií. Vega Tour operační centrum používá nejnovější dispečinkový a plánovací software společně se systémem on-line sledování vozů. Cestující mohou dále na palubě většiny našich autobusů využít Wi-Fi připojení k internetu zdarma a ve vybraných vozech elektrické zásuvky pro nabití svých notebooků a telefonů.