CNic Gemini Hotel

Last Minute od 16 025 Kč
Destinace
Odlet Praha, letiště Václava Havla
Strava Snídaně

Hotel CNic Gemini 4* se nachází v letovisku Messonghi. Během svého pobytu můžete spojit odpočinkovou dovolenou s možností zaplavat si v křišťálově čistých vodách regionu a také najít restaurace, bary, minimarkety, které uspokojí všechny vaše potřeby.

Popis

Hotel CNic Gemini  4* se nachází v letovisku Messonghi. Během svého pobytu můžete spojit odpočinkovou dovolenou s možností zaplavat si v křišťálově čistých vodách regionu a také najít restaurace, bary, minimarkety, které uspokojí všechny vaše potřeby.

Vybavení hotelu

24/7 recepce, Wi-Fi ve veřejných prostorech, hlavní trezor (za poplatek), lounge s barem, bazén, lehátka a slunečníky u bazénu, bar u bazénu, restaurace, hřiště pro děti, dětský bazén, dětské animace, animace, aerobic, šipky, denní a večerní aktivity, mini golf (za poplatek), kulečník (za poplatek), stolní tenis (za poplatek), volleyball, vodní sporty mimo areál (za poplatek), parkování

Vybavení pokoje

Hotel CNic Gemini nabízí 2 - 4 lůžkové pokoje s koupelnou /WC, fén, TV/SAT, telefon, klimatizace, mini lednička

Stravování

V ceně je zahrnuta snídaně. 

Pláž

Písčito-oblázková pláž je vzdálená cca 50 m od hotelu přes pobřežní komunikaci. Slunečníky, lehátka a vodní sporty na pláži jsou za poplatek.

Poloha

- letiště cca 20 km
- centrum města cca 500m
- možnost nákupu cca 500 m

Cena zahrnuje

Leteckou dopravu Praha - Korfu - Praha na mezinárodních linkách, povinné příplatky (letištní taxy včetně pozemních služeb a palivový příplatek), transfer v místě pobytu letiště - ubytování - letiště, ubytování s vybranou stravou, delegát na telefonu, povinné smluvní pojištění CK v smyslu zákona č. 159/1999 Sb.

Cena nezahrnuje

Klimatickou taxu (hradí se na místě na ubytování), zavazadlo 10 kg (v ceně je pouze malé příruční zavazadlo), fakultativní služby, cestovní pojištění, volitelné služby za příplatek.

Důležité informace

POZOR! Vámi rezervovaný zájezd je operován na letech nízkonákladových aerolinek. Cena a dostupnost letenky je aktuální v momentě rezervace. Po dokončení rezervace/objednávky a její úhrady, se mohou se změnit. Proto doporučujeme provést závaznou rezervaci a hned ji uhradit. V případě změny ceny v průběhu rezervace Vás budeme neprodleně informovat.

Mapa

Poloha hotelu momentálně není k dispozici

Hlavní výhody přepravy od Vega Tour

Luxusní autobusy Vega Tour znamenají pohodlnou cestu a dopravu do oblíbených destinací
autobusy jsou vybaveny LCD monitory pro zábavu s filmy na cestách
zkušení řidiči v autobusech Vega Tour zajistí vaši bezpečnost
  • Luxusní autobusy zejména značky Setra a Mercedes-Benz do 3 let stáří s ekologickými a tichými motory a mnoha bezpečnostními systémy
  • Polohovatelná sedadla vysouvací do uličky s bezpečnostními pásy a dostatečným rozestupem sedadel
  • Zkušení řidiči s kurzy bezpečné jízdy
  • Dezinfekce všech vozů před jízdou
  • LCD monitory s možností promítání filmů během cesty
  • Klimatizace, toaleta, individuální osvětlení nad každým sedadlem

Autobusy a minibusy vybavujeme nejnovější informační technologií. Vega Tour operační centrum používá nejnovější dispečinkový a plánovací software společně se systémem on-line sledování vozů. Cestující mohou dále na palubě většiny našich autobusů využít Wi-Fi připojení k internetu zdarma a ve vybraných vozech elektrické zásuvky pro nabití svých notebooků a telefonů.