Trabukos Beach Komplex

Last Minute od 6 980 Kč
Destinace
Odlet Praha, letiště Václava Havla
Strava Bez stravování

Plážový komplex Trabukos je pouze po dospělé, a tomu odpovídá i nabídka do tohoto ubytování. Jedná se o "párty" komplex, kde si klienti užijí bohatý denní i noční život. Nachází u pláže Kavos vedle klubu Future/Atlantis, je perfektní volbou, jak zažít úžasnou atmosféru párty zóny Kavos. Komplex Trabukos Beach nabízí legendární večírky u bazénu, ...

Popis

Plážový komplex Trabukos je pouze po dospělé, a tomu odpovídá i nabídka do tohoto ubytování. Jedná se o "párty" komplex, kde si klienti užijí bohatý denní i noční život. Nachází u pláže Kavos vedle klubu Future/Atlantis, je perfektní volbou, jak zažít úžasnou atmosféru párty zóny Kavos. Komplex Trabukos Beach nabízí legendární večírky u bazénu, pohodlné zařízení a skvělou polohu přímo u pláže. K dispozici je zahrada s palmami, bary a diskotékou. Pokoje jsou jednoduše zařízené a mají balkon nebo terasu, klimatizaci a Wi-Fi.  

Vybavení hotelu

Recepce 24/7, hotelový bar, Wi-Fi zdarma v hotelu, sluneční terasa, bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, osušky k bazénu a na pláž zdarma, bar u bazénu, snack bar, kavárna, noční klub, obchůdek, ping pong (za poplatek), prádelna (za poplatek).

Vybavení pokoje

Pokoje pro 1 - 4 osoby jsou vybaveny koupelnou/WC, klimatizací (za příplatek 7€/den), SAT/TV, Wi-Fi, varná konvice, minilednička, možnost jednoduchého vaření (elektrický vařič), základní nádobí, balkon nebo patio. Studia Anex Economy jsou bez kuchyňky.

Stravování

Bez stravování. Možnost dokoupení snídaní.

Pláž

Písečná pláž přímo u komplexu, lehátka a slunečníky za poplatek, stejně tak občerstvení a vodní sporty.

Poloha

- hlavní město Korfu 44 km
- letiště 46 km

Cena zahrnuje

Leteckou dopravu Praha - Korfu - Praha na mezinárodních linkách, povinné příplatky (letištní taxy včetně pozemních služeb a palivový příplatek), transfer v místě pobytu letiště - ubytování - letiště, ubytování s vybranou stravou, delegát na telefonu, povinné smluvní pojištění CK v smyslu zákona č. 159/1999 Sb.

Cena nezahrnuje

Klimatickou taxu (hradí se na místě na ubytování), zavazadlo 10 kg (v ceně je pouze malé příruční zavazadlo), fakultativní služby, cestovní pojištění, volitelné služby za příplatek.

Důležité informace

POZOR! Vámi rezervovaný zájezd je operován na letech nízkonákladových aerolinek. Cena a dostupnost letenky je aktuální v momentě rezervace. Po dokončení rezervace/objednávky a její úhrady, se mohou se změnit. Proto doporučujeme provést závaznou rezervaci a hned ji uhradit. V případě změny ceny v průběhu rezervace Vás budeme neprodleně informovat.

Mapa

Poloha hotelu momentálně není k dispozici

Hlavní výhody přepravy od Vega Tour

Luxusní autobusy Vega Tour znamenají pohodlnou cestu a dopravu do oblíbených destinací
autobusy jsou vybaveny LCD monitory pro zábavu s filmy na cestách
zkušení řidiči v autobusech Vega Tour zajistí vaši bezpečnost
  • Luxusní autobusy zejména značky Setra a Mercedes-Benz do 3 let stáří s ekologickými a tichými motory a mnoha bezpečnostními systémy
  • Polohovatelná sedadla vysouvací do uličky s bezpečnostními pásy a dostatečným rozestupem sedadel
  • Zkušení řidiči s kurzy bezpečné jízdy
  • Dezinfekce všech vozů před jízdou
  • LCD monitory s možností promítání filmů během cesty
  • Klimatizace, toaleta, individuální osvětlení nad každým sedadlem

Autobusy a minibusy vybavujeme nejnovější informační technologií. Vega Tour operační centrum používá nejnovější dispečinkový a plánovací software společně se systémem on-line sledování vozů. Cestující mohou dále na palubě většiny našich autobusů využít Wi-Fi připojení k internetu zdarma a ve vybraných vozech elektrické zásuvky pro nabití svých notebooků a telefonů.