Potamaki Beach Hotel

Last Minute od 11 370 Kč
Destinace
Odlet Praha, letiště Václava Havla
Strava Snídaně

Hotel Potamaki Beach 3* se nachází v centru letoviska Benitses na východním pobřeží ostrova Korfu. Hotel je umístěn pouze pár metrů od pláže, což z něj činí ideální místo pro milovníky moře a slunce. V blízkosti hotelu se nachází množství obchůdků, barů a restaurací, které poskytují široké možnosti pro zábavu a stravování. Pro ty, kteří chtějí ...

Popis

Hotel Potamaki Beach 3* se nachází v centru letoviska Benitses na východním pobřeží ostrova Korfu. Hotel je umístěn pouze pár metrů od pláže, což z něj činí ideální místo pro milovníky moře a slunce. V blízkosti hotelu se nachází množství obchůdků, barů a restaurací, které poskytují široké možnosti pro zábavu a stravování. Pro ty, kteří chtějí prozkoumat více z ostrova, je hlavní město Kerkyra vzdálené necelých 12 kilometrů a je snadno dostupné přímým autobusovým spojením. Toto historické město nabízí řadu zajímavostí, včetně starobylé pevnosti, úzkých uliček plných obchůdků a kaváren, a bohatého kulturního dědictví. Hotel je vhodný pro méně náročné klienty, kteří hledají klidnou dovolenou.

Vybavení hotelu

Recepce 24/7, trezor (za poplatek), Wi-Fi ve veřejných prostorech, lounge SAT/TV, restaurace, bar, obchod se suvenýry, bazén, sluneční terasa, lehátka a slunečníky, dětský bazén, dětské animace, kulečník (za poplatek), stolní tenis, night club, parkování. 

Vybavení pokoje

Hotel Potamaki Beach  má pokoje pro 2 - 3 osoby - každý s koupelnou /WC, fénem, minilednička, SAT/TV, klimatizací, telefonem, trezorem (za poplatek) bezplatným připojením k internetu, balkonem s výhledem na pláž nebo s panoramatickým výhledem na hory nebo na bazén strana moře.

Stravování

V ceně je zahrnuta snídaně, možnost dokoupení polopenze formou bufetu.

Pláž

Písčito-oblázková pláž je vzdálena cca 50 m od hotelu. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek, stejně tak občerstvení a vodní sporty.

Poloha

- pláž cca 50 m
- centrum letoviska Benitses 300 m
- možnost nákupů 0 m
- Achillion 2,2 km
- letiště cca 11 km

Cena zahrnuje

Leteckou dopravu Praha - Korfu - Praha na mezinárodních linkách, povinné příplatky (letištní taxy včetně pozemních služeb a palivový příplatek), transfer v místě pobytu letiště - ubytování - letiště, ubytování s vybranou stravou, delegát na telefonu, povinné smluvní pojištění CK v smyslu zákona č. 159/1999 Sb.

Cena nezahrnuje

Klimatickou taxu (hradí se na místě na ubytování), zavazadlo 10 kg (v ceně je pouze malé příruční zavazadlo), fakultativní služby, cestovní pojištění, volitelné služby za příplatek.

Důležité informace

POZOR! Vámi rezervovaný zájezd je operován na letech nízkonákladových aerolinek. Cena a dostupnost letenky je aktuální v momentě rezervace. Po dokončení rezervace/objednávky a její úhrady, se mohou se změnit. Proto doporučujeme provést závaznou rezervaci a hned ji uhradit. V případě změny ceny v průběhu rezervace Vás budeme neprodleně informovat.

Mapa

Poloha hotelu momentálně není k dispozici

Hlavní výhody přepravy od Vega Tour

Luxusní autobusy Vega Tour znamenají pohodlnou cestu a dopravu do oblíbených destinací
autobusy jsou vybaveny LCD monitory pro zábavu s filmy na cestách
zkušení řidiči v autobusech Vega Tour zajistí vaši bezpečnost
  • Luxusní autobusy zejména značky Setra a Mercedes-Benz do 3 let stáří s ekologickými a tichými motory a mnoha bezpečnostními systémy
  • Polohovatelná sedadla vysouvací do uličky s bezpečnostními pásy a dostatečným rozestupem sedadel
  • Zkušení řidiči s kurzy bezpečné jízdy
  • Dezinfekce všech vozů před jízdou
  • LCD monitory s možností promítání filmů během cesty
  • Klimatizace, toaleta, individuální osvětlení nad každým sedadlem

Autobusy a minibusy vybavujeme nejnovější informační technologií. Vega Tour operační centrum používá nejnovější dispečinkový a plánovací software společně se systémem on-line sledování vozů. Cestující mohou dále na palubě většiny našich autobusů využít Wi-Fi připojení k internetu zdarma a ve vybraných vozech elektrické zásuvky pro nabití svých notebooků a telefonů.