Aurora Beach Hotel

Last Minute od 11 210 Kč
Destinace
Odlet Praha, letiště Václava Havla
Strava Snídaně

Aurora Beach Hotel 3* se nachází v malebné oblasti Agios Ioannis Peristeron na východním pobřeží ostrova Korfu. Je umístěn v udržované zahradě přímo u moře, což zajišťuje snadný přístup na krásnou soukromou pláž. Nabízí komfortní ubytování a kvalitní služby, díky čemuž má tento hotel svou stálou klientelu a velmi dobré hodnocení. Díky své poloze ...

Popis

Aurora Beach Hotel 3* se nachází v malebné oblasti Agios Ioannis Peristeron na východním pobřeží ostrova Korfu. Je umístěn v udržované zahradě přímo u moře, což zajišťuje snadný přístup na krásnou soukromou pláž. Nabízí komfortní ubytování a kvalitní služby, díky čemuž má tento hotel svou stálou klientelu a velmi dobré hodnocení. Díky své poloze mají hosté dostupná místa ostrova, jako hlavní město Kerkyra cca14 kilometrů nebo zámeček Achillion 5 km.

Vybavení hotelu

Recepce 24/7, lobby, Wi-Fi, restaurace, snacka bar, bar u bazénu, bazén, lehátka a slunečníky, dětský bazén, plážový bar, restaurace, zahrada. 

Vybavení pokoje

Dvoulůžkové pokoje Standard jsou bohatě zdobené a stylově zařízené. Každý z nich je jedinečný a poskytuje hostům intimní oázu pohodlí a sofistikovanosti. Mohou se v nich ubytovat až 3 dospělí se dvěma samostatnými lůžky nebo jednou manželskou postelí, lze zajistit přistýlku pro třetí osobu nebo dětskou postýlku. Mají vlastní balkon s výhledem do zahrady nebo na hory a vlastní koupelnu se sprchou. Všechny dvoulůžkové pokoje Standard se mohou pochlubit moderním komfortem a vychutnat si atmosféru přírody. Vybavení - koupelna se sprchovým koutem/WC, SAT/TV, Wi-Fi, trezor, klimatizace (za poplatek), možnost dětské postýlky (zdarma), balkon nebo terasa s výhledem do zahrady nebo na moře. V případě Family pokoje a jeho obsazenosti 4 osobami, je přistýlka formou palandy.

Stravování

V ceně je zahrnuta snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze. Snídaňová část je otevřena od časných ranních hodin a nabízí bohatou řeckou snídani formou bufetu, která vám pomůže začít den tím nejchutnějším způsobem a dodá vám veškerou energii, kterou budete potřebovat k výletům po ostrově. Řecká snídaně formou bufetu je nabízena s řadou výživných lahůdek včetně čerstvě upečeného řeckého pečiva a chleba, řeckého masa a sýrů, jogurtu a medu, džemů a domácích sladkostí, čajů a kávy. Snídani si můžete vychutnat na naší verandě pod širým nebem s fascinujícím výhledem na moře a bazén. Veganské a vegetariánské možnosti jsou k dispozici na vyžádání! Pokojová služba je k dispozici od 8:00 do 22:30. Snídani si můžete také sami naservírovat na pokoj. Na vyžádání je k dispozici ranní balená snídaně.
Bar a restaurace v hotelu podávají nápoje a jídlo po celý den. Bar u bazénu je otevřen od 8:00 do 23:00. Snídaně formou bufetu se podává od 8:00 do 10:00 a večeře formou bufetu od 19:00 do 21:00.  

Pláž

Soukromá pláž u hotelu je 50 metrů. Pláž Agios Ioannis Peristeron má modrou vlajku za čistotu a její štíhlý koridor z oblázků se mírně svažuje do mělkého moře. Organizovaná pláž je malou oázou neutrálního klidu hned přes silnici od vchodu do hotelu. Soukromá pláž hotelu Aurora Beach je známá křišťálově čistou vodou a je ideálním místem pro pohodové opalování a koupání. Hotelová pláž Aurory je díky své jedinečné morfologii ideální pro šnorchlování. Ve stejné oblasti, přímo nad pláží, Anchor Beach Bar and Restaurant podává nápoje a jídlo. Bar a restaurace Anchor Beach je otevřena od 10:00 do 18:00.

Poloha

Aurora Beach Hotel sae nachází:
- 50 metrů soukromá pláž
- 800 metrů supermarket
- 3,2 km Moraitika Beach
- 3,8 km Messonghi Beach
- 3 km  Benitses /pláž
- 12 km mezinárodní letiště Korfu
- 14 km hlavní město Kerkyra

Cena zahrnuje

Leteckou dopravu Praha - Korfu - Praha na mezinárodních linkách, povinné příplatky (letištní taxy včetně pozemních služeb a palivový příplatek), transfer v místě pobytu letiště - ubytování - letiště, ubytování s vybranou stravou, delegát na telefonu, povinné smluvní pojištění CK v smyslu zákona č. 159/1999 Sb.

Cena nezahrnuje

Klimatickou taxu (hradí se na místě na ubytování), zavazadlo 10 kg (v ceně je pouze malé příruční zavazadlo), fakultativní služby, cestovní pojištění, volitelné služby za příplatek.

Důležité informace

POZOR! Vámi rezervovaný zájezd je operován na letech nízkonákladových aerolinek. Cena a dostupnost letenky je aktuální v momentě rezervace. Po dokončení rezervace/objednávky a její úhrady, se mohou se změnit. Proto doporučujeme provést závaznou rezervaci a hned ji uhradit. V případě změny ceny v průběhu rezervace Vás budeme neprodleně informovat.

Mapa

Poloha hotelu momentálně není k dispozici

Hlavní výhody přepravy od Vega Tour

Luxusní autobusy Vega Tour znamenají pohodlnou cestu a dopravu do oblíbených destinací
autobusy jsou vybaveny LCD monitory pro zábavu s filmy na cestách
zkušení řidiči v autobusech Vega Tour zajistí vaši bezpečnost
  • Luxusní autobusy zejména značky Setra a Mercedes-Benz do 3 let stáří s ekologickými a tichými motory a mnoha bezpečnostními systémy
  • Polohovatelná sedadla vysouvací do uličky s bezpečnostními pásy a dostatečným rozestupem sedadel
  • Zkušení řidiči s kurzy bezpečné jízdy
  • Dezinfekce všech vozů před jízdou
  • LCD monitory s možností promítání filmů během cesty
  • Klimatizace, toaleta, individuální osvětlení nad každým sedadlem

Autobusy a minibusy vybavujeme nejnovější informační technologií. Vega Tour operační centrum používá nejnovější dispečinkový a plánovací software společně se systémem on-line sledování vozů. Cestující mohou dále na palubě většiny našich autobusů využít Wi-Fi připojení k internetu zdarma a ve vybraných vozech elektrické zásuvky pro nabití svých notebooků a telefonů.