Liberty's Studios

Last Minute od 11 590 Kč
Destinace
Odlet Praha, letiště Václava Havla
Strava Bez stravování

Liberty's Studios se nachází v klidné oblasti Almiros, na severním pobřeží ostrova Korfu. Komplex studií je situován jen 150 m od písečné pláže Almyros a je obklopen krásnou přírodou a olivovými háji. Centrum města Acharavi, kde najdete obchody, restaurace a bary, je vzdáleno jen 2,5 km. Studia jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají klidné a ...

Popis

Liberty's Studios se nachází v klidné oblasti Almiros, na severním pobřeží ostrova Korfu. Komplex studií je situován jen 150 m od písečné pláže Almyros a je obklopen krásnou přírodou a olivovými háji. Centrum města Acharavi, kde najdete obchody, restaurace a bary, je vzdáleno jen 2,5 km. Studia jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají klidné a pohodlné ubytování s rodinnou atmosférou. Toto ubytování má vynikající hodnocení od klientů, kteří tato studia navštěvují opakovaně. Doporučujme všem věkových kategoriím.

Vybavení hotelu

Zahrada, Wi-Fi, restaurace, praní prádla (za poplatek), služba žehlení (za poplatek), půjčovna aut, motorek, kol, půjčovna lodí, potápění, šnorchlování, jízda na koni, turistika, jízda na kole.

Vybavení pokoje

Studia pro 2 osoby jsou vybavena koupelnou/WC, fénem, klimatizace, trezor, TV, kuchyňký kout - elektrické plotýnky, rychlovarná konvice, toustovač, lednice, základní kuchyšké vybavení, balkon nebo terasa.

Stravování

V ceně není zahrnuto stravování. 

Pláž

Krásná pláž Almyros je je 150 m od studií. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek, stejně tak občerstvení a vodní sporty. 

Poloha

Liberty's Studios se nachází:
- 500 metrů pláž Paralia Almiros
- 30 metrů nejbližší restaurace
- 42 km mezinárodní letiště Korfu 

Cena zahrnuje

Leteckou dopravu Praha - Korfu - Praha na mezinárodních linkách, povinné příplatky (letištní taxy včetně pozemních služeb a palivový příplatek), transfer v místě pobytu letiště - ubytování - letiště, ubytování s vybranou stravou, delegát na telefonu, povinné smluvní pojištění CK v smyslu zákona č. 159/1999 Sb.

Cena nezahrnuje

Klimatickou taxu (hradí se na místě na ubytování), zavazadlo 10 kg (v ceně je pouze malé příruční zavazadlo), fakultativní služby, cestovní pojištění, volitelné služby za příplatek.

Důležité informace

POZOR! Vámi rezervovaný zájezd je operován na letech nízkonákladových aerolinek. Cena a dostupnost letenky je aktuální v momentě rezervace. Po dokončení rezervace/objednávky a její úhrady, se mohou se změnit. Proto doporučujeme provést závaznou rezervaci a hned ji uhradit. V případě změny ceny v průběhu rezervace Vás budeme neprodleně informovat.

Mapa

Poloha hotelu momentálně není k dispozici

Hlavní výhody přepravy od Vega Tour

Luxusní autobusy Vega Tour znamenají pohodlnou cestu a dopravu do oblíbených destinací
autobusy jsou vybaveny LCD monitory pro zábavu s filmy na cestách
zkušení řidiči v autobusech Vega Tour zajistí vaši bezpečnost
  • Luxusní autobusy zejména značky Setra a Mercedes-Benz do 3 let stáří s ekologickými a tichými motory a mnoha bezpečnostními systémy
  • Polohovatelná sedadla vysouvací do uličky s bezpečnostními pásy a dostatečným rozestupem sedadel
  • Zkušení řidiči s kurzy bezpečné jízdy
  • Dezinfekce všech vozů před jízdou
  • LCD monitory s možností promítání filmů během cesty
  • Klimatizace, toaleta, individuální osvětlení nad každým sedadlem

Autobusy a minibusy vybavujeme nejnovější informační technologií. Vega Tour operační centrum používá nejnovější dispečinkový a plánovací software společně se systémem on-line sledování vozů. Cestující mohou dále na palubě většiny našich autobusů využít Wi-Fi připojení k internetu zdarma a ve vybraných vozech elektrické zásuvky pro nabití svých notebooků a telefonů.