Odjezdová místa

Popis

Město Lucemburk je hlavním městem velmi malého státu Lucembursko. V předvánočním období vás okouzlí svými romantickými vánočními trhy a vyzdobeným panoramatem hradního opevnění. V centru města najdete otáčející se vánoční svícen, který je vidět téměř z jakéhokoliv místa Starého Města. Každoročně jsou tyto trhy vyhlašovány jako jedny z nejhezčích v Beneluxu. Ochutnejte výborné makronky, čokoládu, pečené kaštany nebo punč na zahřátí. Navštivte vánoční trhy pod hradbami a kousek historie, ke které má naše země velmi blízko.

Program

Odjezd v pátečních nočních hodinách.

Přestože je Lucembursko téměř nejmenší zemí Evropy, má něco co nemají nikde jinde. Lucemburk patří mezi nejbohatší města Starého kontinentu. Po příjezdu nás čeká společná prohlídka města a hradu. Kdo bude mít zájem, může navštívit slavné lucemburské kasematy. Podíváme se ke katedrále Notre Dame a do velkovévodského paláce. Dále se můžete projít po starobylých hradbách a čtvrti Grund. Hradby a město bylo v roce 1994 zapsáno na Seznam světového dědictví UNESCO. Toto starobylé a nedobytné město se nedá lehce popsat. To se prostě musí vidět. Po společné procházce a prohlídce bude následovat individuální volno. To využijte k návštěvě tradičního adventního trhu. Ze všech stánků se na vás budou valit rozličné vůně a oči vám budou přecházet.

Odjezd do ČR kolem 20 h.

Cena zahrnuje

● 1 místo v autobuse

● 1 zavazadlo, 1 palubní tašku

● Pojištění cestujících, léčebných výloh a zavazadel na 100 mil. Kč během přepravy

● Služby průvodce

Cena nezahrnuje

● Vstupy do objektů

● Cestovní a úrazové pojištění (během pobytu) včetně pojištění storna 49 Kč / den

Doporučené kapesné na zájezd: 70 € / osoba

Nástup / Výstup

ODJEZDOVÁ MÍSTA:

PRAHA – 22:30 PROTI HLAVNÍMU VLAKOVÉMU NÁDRAŽÍ, PARKOVIŠTĚ U SKLENĚNÝCH KOPULÍ
BEROUN – 23:15 ČERPACÍ STANICE ÖMV (U KAUFLANDU)
PLZEŇ – 00:00 ZASTÁVKA MHD NC ČERNICE
ROZVADOV – 1:00 ČERPACÍ STANICE MOL, SVATÁ KATEŘINA

PŘEDPOKLÁDANÝ NÁVRAT:
ROZVADOV – 4:00
PLZEŇ – 5:00
BEROUN – 5:45
PRAHA – 6:30


Jednotlivá nástupní místa jsou obsluhována jen v případě obsazení minimálně 6 osobami. Pokud není nástupní místo obsazeno, bude rezervace přeodbavena na nejbližší nástupní místo.

CESTOVNÍ KANCELÁŘ SI VYHRAZUJE PRÁVO NA ZMĚNY ČASŮ ODJEZDŮ V ZÁVISLOSTI NA NAPLNĚNÍ KAPACIT DANÝCH AUTOBUSŮ. PŘESNÝ ČAS ODJEZDU BUDE URČEN V POKYNECH NA CESTU.

ČAS PŘÍJEZDU JE ORIENTAČNÍ. MŮŽE SE ZMĚNIT V NÁVAZNOSTI NA DOPRAVNÍ SITUACI A ČAS ODJEZDU Z DESTINACE. PŘÍJEZDY VE VÝŠE UVEDENÝCH ČASECH TEDY NENÍ MOŽNÉ GARANTOVAT.

Důležité upozornění:
Pro pořádání zájezdu je stanoven minimální počet účastníků zájezdu na 32 osob, pokud není ve smlouvě o zájezdu nebo v potvrzení o zájezdu uvedeno jinak. Vega Tour s.r.o. má právo zrušit zájezd do 7 dní před nástupem na zájezd při nenaplnění požadovaného počtu účastníků.

Mapa

Poloha hotelu momentálně není k dispozici

Hlavní výhody přepravy od Vega Tour

Luxusní autobusy Vega Tour znamenají pohodlnou cestu a dopravu do oblíbených destinací
autobusy jsou vybaveny LCD monitory pro zábavu s filmy na cestách
zkušení řidiči v autobusech Vega Tour zajistí vaši bezpečnost
  • Luxusní autobusy zejména značky Setra a Mercedes-Benz do 3 let stáří s ekologickými a tichými motory a mnoha bezpečnostními systémy
  • Polohovatelná sedadla vysouvací do uličky s bezpečnostními pásy a dostatečným rozestupem sedadel
  • Zkušení řidiči s kurzy bezpečné jízdy
  • Dezinfekce všech vozů před jízdou
  • LCD monitory s možností promítání filmů během cesty
  • Klimatizace, toaleta, individuální osvětlení nad každým sedadlem

Autobusy a minibusy vybavujeme nejnovější informační technologií. Vega Tour operační centrum používá nejnovější dispečinkový a plánovací software společně se systémem on-line sledování vozů. Cestující mohou dále na palubě většiny našich autobusů využít Wi-Fi připojení k internetu zdarma a ve vybraných vozech elektrické zásuvky pro nabití svých notebooků a telefonů.