Gardaland zábavní park

od 2 590 Kč
Odjezdová místa Praha
Strava Bez stravování

Zajeďte si s námi do jednoho z nejlepších a nejnavštěvovanějších zábavních parků v Evropě! Mnoho nezapomenutelných atrakcí, strašidelný hrad i mořský svět na jednom místě zaručí zábavu pro celou rodinu, malé i velké, děti i rodiče. Zažijete s námi den plný zážitků a pojeďte s námi do zábavního parku. Gardaland je kouzelný svět plný adrenalinu, ...

Popis

Zajeďte si s námi do jednoho z nejlepších a nejnavštěvovanějších zábavních parků v Evropě! Mnoho nezapomenutelných atrakcí, strašidelný hrad i mořský svět na jednom místě zaručí zábavu pro celou rodinu, malé i velké, děti i rodiče. Zažijete s námi den plný zážitků a pojeďte s námi do zábavního parku. Gardaland je kouzelný svět plný adrenalinu, smíchu a nekonečných možností. Nachází se na břehu krásného jezera Lago di Garda, což činí z tohoto parku nejen zábavu pro vaše smysly, ale také pro vaše oči díky okouzlující krajině kolem jezera.

Program

1. den: Odjezd z ČR ve večerních hodinách.

2. den: Příjezd do Gardalandu, idnividiuální volno k návštěvě zábavného parku.
Gargaland je kouzelný svět plný adrenalinu, smíchu a nekonečných možností. Nachází se na břehu krásného jezera Lago di Garda, což činí z tohoto parku nejen zábavu pro vaše smysly, ale také pro vaše oči díky okouzlující krajině kolem jezera. Pro ty, kteří hledají dobrodružství, zde nejsou žádné hranice. Gardaland nabízí atrakce, které vám znovu a znovu zrychlí srdce. Například Blue Tornado, horská dráha, která vás stáhne do závratného víru při maximální rychlosti. A pak tu máme Raptor, dráhu, která vás nadělí adrenalinovým zážitkem s vertikálním pádem. 

3. den: Návrat do ČR v dopoledních hodinách. Zájezd bude ukončený výstupním místem pro Prahu na Hlavním nádraží. 


Raptor – supermoderní horská dráha dosahující rychlosti až 120km/h se řadí mezi 10 nejrychlejších horských drah světa
Blue Tornado – zavěšená horská dráha se spoustou výkrutů dosahující rychlosti až 110km/h a přetížením až 5G
I Corsari – jedna z nejvychvalovanějších atrakcí parku. Vodní dráha nacházející se 40 metrů pod zemí
Mammut – 3 minuty trvající jízda na horské dráze postavené na motiv Doby ledové pro dospělé i děti
Sequoia Adventure – horská dráha pro milovníky adrenalinu. Jde o speciální typ horské dráhy s více než polovinou doby jízdy hlavou dolů
Jungle Rapid – vodní dráha v kruzích na divoké řece v prostředí džungle
Vertigo – volný pád z výšky 40 metrů
Inferis – strašidelný zámek na motiv pekla

Cena zahrnuje

• 1 místo v autobuse

• 1 palubní zavazadlo

• Služby technického průvodce

Cena nezahrnuje

  • Cestovní a úrazové pojištění během pobytu s pojištěním storna a COVID 19–49 Kč / den

  • Vstupy:
    Gargalalnd - www.gardaland.it
Doporučujeme si udělat online rezervaci či zakoupení vstupenky předem abyste se vyhnuli frontám.

Nástup / Výstup

PRAHA – 20:00 AUTOBUSOVÉ NÁDRAŽÍ PRAHA FLORENC
BEROUN – 20:45 ČERPACÍ STANICE ÖMV (U KAUFLANDU)
PLZEŇ – 21:30 ZASTÁVKA MHD NC ČERNICE (PÍSECKÁ UL. u NC OLYMPIE)
ROZVADOV – 23:00 SVATÁ KATEŘINA, ČERPACÍ STANICE MOL

Důležité upozornění:
Pro pořádání zájezdu je stanoven minimální počet účastníků zájezdu na 32 osob, pokud není ve smlouvě o zájezdu nebo v potvrzení o zájezdu uvedeno jinak. Vega Tour s.r.o. má právo zrušit zájezd do 7 dní před nástupem na zájezd při nenaplnění požadovaného počtu účastníků.

O destinaci Itálie

Itálie je ze všech evropských zemí na mapách nejsnáze identifikovatelnou, neboť svým tvarem připomíná kozačku. Snad i to je jeden z důvodů, proč právě italská obuv hraje ve světě prim. A nejen to, ale má co nabídnout především milovníkům cestování, protože na tomto poloostrově si přijde na své skutečně každý. Milovníci lenošení u moře mají na výběr Jaderské moře, Iónské moře, Středozemní nebo Ligurské moře.

Pro aktivnější cestovatelé se nabízí turistika v Dolomitech a v zimě lyžování. Kdo je založen spíše historicky neměl by opomenout návštěvu věčného města Říma, Pompejí či Herculanea. Obdivovatelé umění jistě nadchne Florencie a Benátky. Je libo trochu hudby? Pak nevynechejte Miláno a jeho slavnou operu La Scala, Veronu a operní představení v aréně s nezaměnitelnou atmosférou, anebo se vydejte na festival do San Réma.

Dáváte přednost spíše posezení u dobrého jídla a vína? Tak se vydejte v Itálii kamkoli, protože všude na vás čeká vynikající kuchyně a víno, které je doslova součástí italské kultury a každodenního života. K prvnímu chodu obvykle patří tzv. „pasta“ neboli těstoviny připravované na mnoho způsobů. Navíc Italové mají v nabídce více než 400 druhů těstovin. Druhým chodem bývá obvykle masový pokrm. Doporučujeme ochutnat milánskou kotletu nebo plátek telecího. Na konec nesmí chybět sladká tečka v podobě zákusku či sezónního ovoce.

Někteří z vás se možná pozastavují nad tím, do kterého chodu patří věhlasná pizza? Na pizzu chodívají Italové až večer, konkrétně sobotní večer bývá přímo tradicí. Ačkoli se to možná nezdá, typickým nápojem k tomuto skvělému pokrmu není v Itálii víno, jak známe z reklamy na Pizzu Ristorante, ale pivo a pokud možno točené. Nejoblíbenější pizzou je Margherita, která údajně vznikla v Neapoli roku 1889. Teorií o jejím vzniku je několik, jisté ovšem je, že hlavní role patří pizzaři Raffaelu Espositovi a manželce krále Umberta I., královně Markétě, která tou dobou společně se svým chotěm projížděla Neapolí. Některé zdroje uvádí, že královna zatoužila po nějaké neapolské specialitě, a tak Esposito vytvořil menu, které obsahovalo: pizzu s vepřovým sádlem, sýrem a bazalkou, pizzu s česnekem, olivovým olejem a rajčaty a pizzu s mozarellou, bazalkou a rajčaty, která královně nejvíce zachutnala a podle ní dostala také jméno. Jiné zdroje uvádí, že královna zatoužila ochutnat nějaké jídlo pro chudé, nebo dokonce že tento druh pizzy již existoval a Esposito byl pouze tím, kdo jej připravil na královský stůl a pojmenoval po královně. Zaměříme – li se na ingredience na této pizze a především jejích barvách, zjistíme, že jsou totožné s barvami italské trikolory: bazalka – zelená, rajčatové pyré – červená, mozzarella – bílá. Ať je pravda jakákoli, je nepopíratelné, že pizza Margherita k Itálii neodmyslitelně patří. O tom svědčí i fakt, že roku 2010 byla zapsána Evropskou unií do takzvané skupiny pokrmů STG. Jedná se o zkratku “specialità tradizionale garantita”, což znamená “garantovaná tradiční specialita”. Recept je regulován zákonem, který určuje přesný tvar této pizzy, jak musí být připravováno těsto a dokonce i to, kde může být pizza konzumována.

Doposud jste Itálii nenavštívili? Tak už na nic nečekejte. Že už jste tam byli? Dokonce několikrát? Nevadí, vyjeďte znovu! Tato země má tolik co nabídnout, že vám nebude stačit celý život k tomu, abyste ji důkladně prozkoumali.

Mapa

Hlavní výhody přepravy od Vega Tour

Luxusní autobusy Vega Tour znamenají pohodlnou cestu a dopravu do oblíbených destinací
autobusy jsou vybaveny LCD monitory pro zábavu s filmy na cestách
zkušení řidiči v autobusech Vega Tour zajistí vaši bezpečnost
  • Luxusní autobusy zejména značky Setra a Mercedes-Benz do 3 let stáří s ekologickými a tichými motory a mnoha bezpečnostními systémy
  • Polohovatelná sedadla vysouvací do uličky s bezpečnostními pásy a dostatečným rozestupem sedadel
  • Zkušení řidiči s kurzy bezpečné jízdy
  • Dezinfekce všech vozů před jízdou
  • LCD monitory s možností promítání filmů během cesty
  • Klimatizace, toaleta, individuální osvětlení nad každým sedadlem

Autobusy a minibusy vybavujeme nejnovější informační technologií. Vega Tour operační centrum používá nejnovější dispečinkový a plánovací software společně se systémem on-line sledování vozů. Cestující mohou dále na palubě většiny našich autobusů využít Wi-Fi připojení k internetu zdarma a ve vybraných vozech elektrické zásuvky pro nabití svých notebooků a telefonů.