Residence Giudecca

First Minute od 5 285 Kč
Odjezdová místa Praha
Strava Bez stravování

Residence Giudecca se nachází v části Bibione zvané Lido del Sole, pouze pár metrů od pláže. Přímo v objektu je restaurace, další služby jsou v dochozí dostupnosti. Mezi vybavení residence patří bazén pro dospělé i děti, umístěný v rámci resortu dvou sousedících rezidencí Le Zattere a San Giorgio, se sluneční terasou, lehátka u bazénu (omezená ...

Popis

Residence Giudecca se nachází v části Bibione zvané Lido del Sole, pouze pár metrů od pláže. Přímo v objektu je restaurace, další služby jsou v dochozí dostupnosti. Mezi vybavení residence patří bazén pro dospělé i děti, umístěný v rámci resortu dvou sousedících rezidencí Le Zattere a San Giorgio, se sluneční terasou, lehátka u bazénu (omezená kapacita), WiFi (jen u bazénu, omezený provoz).

Vybavení hotelu

Bazén pro dospělé a děti,Wi-Fi (jen u bazénu, omezený provoz), výtah, dětské hřiště, 1 parkovací místo/ apartmán

Vybavení pokoje

Apartmány jsou vybavené sociálním zařízením, klimatizací, TV, balkonem.

Stravování

Residence Giudecca nenabízí možnost stravování. Apartmány mají vybavený kuchyňský kout.

Pláž

Písečná pláž se nachází jen pár korků od residence. Pláž v Bibione o délce 8 km a šířce v místech až 400 m patří mezi největší pláže Itálie.

Cena zahrnuje

Autobusovou dopravu, ubytování na 7 nocí, bazén, pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

Povinný příplatek za spotřeby - 50 Euro/čtyřlůžkový apartmán, 55 Euro/šestilůžkový apartmán, cestovní pojištění 49 Kč/osobu/den

Důležité informace

Svozy za příplatek – vybíráte v rezervaci:
Benešov, Beroun, České Budějovice, Děčín, Frýdek-Místek, Hradec Králové, Cheb, Chomutov, Chrudim, Jablonec nad Nisou, Kadaň, Karlovy Vary, Kladno, Klatovy, Kolín, Liberec, Louny, Mladá Boleslav, Most, Nový Jičín, Olomouc, Opava, Ostrava, Pardubice, Písek, Plzeň, Poděbrady, Příbor, Rokycany, Roudnice nad Labem, Slaný, Sokolov, Stará Boleslav, Strakonice, Tábor, Teplice, Turnov, Ústí nad Labem, Vodňany, Vyškov.

Nástup / Výstup

Nástupní míst zdarma – vybíráte v rezervaci: Praha, Benešov, Tábor, České Budějovice

O destinaci Itálie

Itálie je ze všech evropských zemí na mapách nejsnáze identifikovatelnou, neboť svým tvarem připomíná kozačku. Snad i to je jeden z důvodů, proč právě italská obuv hraje ve světě prim. A nejen to, ale má co nabídnout především milovníkům cestování, protože na tomto poloostrově si přijde na své skutečně každý. Milovníci lenošení u moře mají na výběr Jaderské moře, Iónské moře, Středozemní nebo Ligurské moře.

Pro aktivnější cestovatelé se nabízí turistika v Dolomitech a v zimě lyžování. Kdo je založen spíše historicky neměl by opomenout návštěvu věčného města Říma, Pompejí či Herculanea. Obdivovatelé umění jistě nadchne Florencie a Benátky. Je libo trochu hudby? Pak nevynechejte Miláno a jeho slavnou operu La Scala, Veronu a operní představení v aréně s nezaměnitelnou atmosférou, anebo se vydejte na festival do San Réma.

Dáváte přednost spíše posezení u dobrého jídla a vína? Tak se vydejte v Itálii kamkoli, protože všude na vás čeká vynikající kuchyně a víno, které je doslova součástí italské kultury a každodenního života. K prvnímu chodu obvykle patří tzv. „pasta“ neboli těstoviny připravované na mnoho způsobů. Navíc Italové mají v nabídce více než 400 druhů těstovin. Druhým chodem bývá obvykle masový pokrm. Doporučujeme ochutnat milánskou kotletu nebo plátek telecího. Na konec nesmí chybět sladká tečka v podobě zákusku či sezónního ovoce.

Někteří z vás se možná pozastavují nad tím, do kterého chodu patří věhlasná pizza? Na pizzu chodívají Italové až večer, konkrétně sobotní večer bývá přímo tradicí. Ačkoli se to možná nezdá, typickým nápojem k tomuto skvělému pokrmu není v Itálii víno, jak známe z reklamy na Pizzu Ristorante, ale pivo a pokud možno točené. Nejoblíbenější pizzou je Margherita, která údajně vznikla v Neapoli roku 1889. Teorií o jejím vzniku je několik, jisté ovšem je, že hlavní role patří pizzaři Raffaelu Espositovi a manželce krále Umberta I., královně Markétě, která tou dobou společně se svým chotěm projížděla Neapolí. Některé zdroje uvádí, že královna zatoužila po nějaké neapolské specialitě, a tak Esposito vytvořil menu, které obsahovalo: pizzu s vepřovým sádlem, sýrem a bazalkou, pizzu s česnekem, olivovým olejem a rajčaty a pizzu s mozarellou, bazalkou a rajčaty, která královně nejvíce zachutnala a podle ní dostala také jméno. Jiné zdroje uvádí, že královna zatoužila ochutnat nějaké jídlo pro chudé, nebo dokonce že tento druh pizzy již existoval a Esposito byl pouze tím, kdo jej připravil na královský stůl a pojmenoval po královně. Zaměříme – li se na ingredience na této pizze a především jejích barvách, zjistíme, že jsou totožné s barvami italské trikolory: bazalka – zelená, rajčatové pyré – červená, mozzarella – bílá. Ať je pravda jakákoli, je nepopíratelné, že pizza Margherita k Itálii neodmyslitelně patří. O tom svědčí i fakt, že roku 2010 byla zapsána Evropskou unií do takzvané skupiny pokrmů STG. Jedná se o zkratku “specialità tradizionale garantita”, což znamená “garantovaná tradiční specialita”. Recept je regulován zákonem, který určuje přesný tvar této pizzy, jak musí být připravováno těsto a dokonce i to, kde může být pizza konzumována.

Doposud jste Itálii nenavštívili? Tak už na nic nečekejte. Že už jste tam byli? Dokonce několikrát? Nevadí, vyjeďte znovu! Tato země má tolik co nabídnout, že vám nebude stačit celý život k tomu, abyste ji důkladně prozkoumali.

Mapa

Poloha hotelu momentálně není k dispozici

Hlavní výhody přepravy od Vega Tour

Luxusní autobusy Vega Tour znamenají pohodlnou cestu a dopravu do oblíbených destinací
autobusy jsou vybaveny LCD monitory pro zábavu s filmy na cestách
zkušení řidiči v autobusech Vega Tour zajistí vaši bezpečnost
  • Luxusní autobusy zejména značky Setra a Mercedes-Benz do 3 let stáří s ekologickými a tichými motory a mnoha bezpečnostními systémy
  • Polohovatelná sedadla vysouvací do uličky s bezpečnostními pásy a dostatečným rozestupem sedadel
  • Zkušení řidiči s kurzy bezpečné jízdy
  • Dezinfekce všech vozů před jízdou
  • LCD monitory s možností promítání filmů během cesty
  • Klimatizace, toaleta, individuální osvětlení nad každým sedadlem

Autobusy a minibusy vybavujeme nejnovější informační technologií. Vega Tour operační centrum používá nejnovější dispečinkový a plánovací software společně se systémem on-line sledování vozů. Cestující mohou dále na palubě většiny našich autobusů využít Wi-Fi připojení k internetu zdarma a ve vybraných vozech elektrické zásuvky pro nabití svých notebooků a telefonů.