Hotel Angeli

od 11 500 Kč
Odjezdová místa Praha
Strava Polopenze

Hotel Angeli 3* se nachází v klidné vilové čtvrti v letovisku Vodice-Srima. Jedná se o menší rodinný hotel, který nabízí příjemnou a přátelskou atmosféru. V okolí hotelu se nachází mnoho kaváren, restaurací, barů a obchodů. Centrum města, které je vzdáleno cca 800 metrů, nabízí bohaté denní i noční kulturně společenské vyžití.

Popis

Hotel Angeli 3* se nachází v klidné vilové čtvrti v letovisku Vodice-Srima. Jedná se o menší rodinný hotel, který nabízí příjemnou a přátelskou atmosféru.  V okolí hotelu se nachází mnoho kaváren, restaurací, barů a obchodů. Centrum města, které je vzdáleno cca 800 metrů, nabízí bohaté denní i noční kulturně společenské vyžití. 

Vybavení hotelu

Komplex se skládá z hlavní a vedlejší budovy a je vybaven venkovním bazénem a zahradou. Hosté mají k dispozici recepci, klimatizovanou restauraci, venkovní terasu a parkoviště.

Vybavení pokoje

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky pro dítě do 12 let jsou vybaveny koupenou/sprcha/WC,  klimatizací, SAT/TV, malou ledničkou a balkonem. 

Stravování

Stravování v hotelu je formou polopenze. Snídaně jsou podávány formou bufetu, zatímco večeře jsou servírované s hlavní jídlo (výběr ze 2 - 3 jídel, z toho jedno vegetariánské), salátový bufet, dezert (moučník, ovoce nebo zmrzlina).

Pláž

Oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 300 metrů od hotelu, což je ideální pro rodiny s dětmi a ty, kteří preferují snadný přístup k vodě. Na pláži jsou lehátka a slunečníky k dispozici za poplatek. Pro sportovní nadšence a milovníky aktivního odpočinku je k dispozici široká nabídka vodních a plážových sportů. Můžete si půjčit loďky, šlapadla nebo skútry, případně navštívit školu potápění.

Poloha

- 300 m pláž Imperial
- 400 m pláž Lovetovo
- 450 m pláž Hangar
- 550 m severní pláž Srima
- 550 m pláž Male Vrulje
- 3 km Národní park Krka
- 6 km Fortress of St. Nicholas
- 8 km Sibenik Town Museum
- 8 km The Church of St Barbara Šibenik
- 8 km Barone Fortress

Cena zahrnuje

Autobusovou dopravu, 7 nebo14 nocí ubytování s polopenzí (dle vybraného termínu), pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

Povinný příplatek - pobytová taxa: 50 Kč/dospělá osoba/den, 25 Kč/dítě 12 - 18 let/den - hradí se v CK.
Cestovní pojištění 49 Kč/den/osoba, fakultativní služby za příplatek.

Důležité informace

Svozy za příplatek – vybíráte v rezervaci:
Benešov, Beroun, České Budějovice, Děčín, Frýdek-Místek, Hradec Králové, Cheb, Chomutov, Chrudim, Jablonec nad Nisou, Kadaň, Karlovy Vary, Kladno, Klatovy, Kolín, Liberec, Louny, Mladá Boleslav, Most, Nový Jičín, Olomouc, Opava, Ostrava, Pardubice, Písek, Plzeň, Poděbrady, Příbor, Rokycany, Roudnice nad Labem, Slaný, Sokolov, Stará Boleslav, Strakonice, Tábor, Teplice, Turnov, Ústí nad Labem, Vodňany, Vyškov.

Nástup / Výstup

Nástupní míst zdarma – vybíráte v rezervaci: Praha, Humpolec, Jihlava, Brno, Mikulov, Velké Meziříčí.

O destinaci Chorvatsko

Chorvatské ekonomice dominuje turistický ruch, který vytváří až 20 % celkového HDP země. V roce 2011 byl roční příjem z turistiky odhadován na 6,61 miliardy EUR. V roce 2015 do země přijelo přes 13 milionů zahraničních turistů, nejvíce Němců, Slovinců a Rakušanů. Na čtvrtém místě jsou Češi, kterých přijelo přes 739 000.[7] Po Slovensku je tak Chorvatsko nejnavštěvovanější evropskou zemí českými turisty. V letním období proto česká média poskytují informační servis o cestách do Chorvatska[8], v samotném Chorvatsku je možné poslouchat stanici Českého rozhlasu Radiožurnál a chorvatské policii přijíždí pomáhat i čeští policisté[9].

Mezi první hojně navštěvovaná turistická místa patří od poloviny 19. století Opatija, která byla v roce 1890 jedním z nejvýznamnějších evropských lázeňských středisek. Další střediska postupně vyrostla po celé délce pobřeží. V současné době turisté navštěvují především členité pobřeží Jaderského moře s mnoha ostrovy a historickými městy, jako Dubrovník, Split, Zadar, Šibenik nebo Rijeka.

Zajímavé je například město Pula nacházející se v jižním cípu poloostrova Istrie. Nachází se zde totiž jeden z nejznámějších a nejvyhlášenějších amfiteátrů po římském Koloseu. Další navštěvované turistické město je Trogir, malebné městečko nedaleko Splitu je zařazené mezi mezinárodní kulturní dědictví UNESCO. K vidění jsou zde zbytky z dob antiky, na jejichž pozůstatcích vyrostly středověké budovy. Je zde pevnost s obranou věží ze 14. století, katedrála svatého Vavřince z 13. století, knížecí palác nebo renezanční radnice.

Z vnitrozemí je nejnavštěvovanější národní park Plitvická jezera, zapsaný mezi památky světového dědictví UNESCO a hlavní město Záhřeb. V zemi je 8 národních parků a 7 památek světového dědictví.

Vodice

Vodice se řadí k nejvyhledávanějším letoviskům střední Dalmácie a nachází se v malebné zátoce, přibližně 12 km severně od Šibeniku. Toto půvabné město získalo své jméno podle četných pramenů pitné vody v místě a okolí. Stará část města je charakteristická malými kamennými náměstíčky a úzkými uličkami, které jsou plné obchůdků, taveren a stylových restaurací. Tato jedinečná architektura a atmosféra činí z Vodice ideální místo pro ty, kteří hledají autentický dalmatský zážitek. Letovisko nabízí příjemné promenády, ideální pro procházky podél moře. Sportovní nadšenci mohou využít širokou škálu sportovních aktivit, zatímco milovníci kultury ocení místní kulturní vyžití, jako jsou různé  festivaly a akce. Přístav v Vodicích je oblíbeným cílem procházek, kde můžete obdivovat kotvící jachty, výletní a rybářské lodě. Tržiště s širokou nabídkou čerstvého ovoce a zeleniny přispívá k živé atmosféře města a nabízí návštěvníkům možnost ochutnat místní produkty. Vodice tedy kombinují historické kouzlo s moderním komfortem, což z nich činí ideální destinaci pro dovolenou plnou zážitků a relaxace.

Mapa

Hlavní výhody přepravy od Vega Tour

Luxusní autobusy Vega Tour znamenají pohodlnou cestu a dopravu do oblíbených destinací
autobusy jsou vybaveny LCD monitory pro zábavu s filmy na cestách
zkušení řidiči v autobusech Vega Tour zajistí vaši bezpečnost
  • Luxusní autobusy zejména značky Setra a Mercedes-Benz do 3 let stáří s ekologickými a tichými motory a mnoha bezpečnostními systémy
  • Polohovatelná sedadla vysouvací do uličky s bezpečnostními pásy a dostatečným rozestupem sedadel
  • Zkušení řidiči s kurzy bezpečné jízdy
  • Dezinfekce všech vozů před jízdou
  • LCD monitory s možností promítání filmů během cesty
  • Klimatizace, toaleta, individuální osvětlení nad každým sedadlem

Autobusy a minibusy vybavujeme nejnovější informační technologií. Vega Tour operační centrum používá nejnovější dispečinkový a plánovací software společně se systémem on-line sledování vozů. Cestující mohou dále na palubě většiny našich autobusů využít Wi-Fi připojení k internetu zdarma a ve vybraných vozech elektrické zásuvky pro nabití svých notebooků a telefonů.