Jednodenní koupaní v Umagu

od 2 190 Kč
Odjezdová místa Praha
Strava Bez stravování

Nemáte volno nebo dovolenou a rádi byste si zajeli k moři na koupání? Využijte možnosti jednodenního koupání na chorvatské Istrii ve městě Umag. Odvezeme Vás na istrijské pláže do okolí města Umag. Moře je zde průzračné a dokonale vhodné pro opalování, koupání a šnorchlování. Můžete zde dlouhé hodiny trávit odpočinkem, koupáním či romantickými ...

Popis

Nemáte volno nebo dovolenou a rádi byste si zajeli k moři na koupání? Využijte možnosti jednodenního koupání na chorvatské Istrii ve městě Umag. Odvezeme Vás na istrijské pláže do okolí města Umag. Moře je zde průzračné a dokonale vhodné pro opalování, koupání a šnorchlování. Můžete zde dlouhé hodiny trávit odpočinkem, koupáním či romantickými procházkami starobylým městem a poznáváním jeho zákoutích.
Pláže jsou zde převážně kamenité s upravenými vstupy do moře.
V oblasti najdete mnoho příležitostí, jak trávit volný čas a případně se i nasytit. Je zde mnoho restaurací, cukráren, kaváren a marketů. V zátoce vedle města je k dispozici veškeré sportovní vyžití od vodních sportů přes tenisové kurty, beach volejbalová hřiště a mnoho dalších.

Program

Odjezd z Prahy v pátek ve večerních hodinách (cca 20:00), přes Jihlavu a Brno.

Příjezd do Umagu dopoledne, osobní volno na celý den u moře. Pokud se budete nudit, můžete prozkoumat a navštívit město Umag. K průzkumné výpravě si můžete pronajmout např. kolo.

Ve večerních hodinách odjezd zpět do ČR. Návrat do ČR v ranních/dopoledních hodinách.

Upozorňujeme klienty, že tento zájezd může být napojen na linkovou dopravu CK. Autobusy mohou po cestě zastavovat a vykládat/nakládat klienty využívající pouze dopravu společnosti Vega Tour.

Cena zahrnuje

• 1 místo v autobuse
• 1 zavazadlo a 1 palubní tašku k přepravě
• Technického delegáta v autobuse
• Pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

• Plážový servis, místa na lehátkách 20 € / (cena je pouze orientační)
• Cestovní a úrazové pojištění během pobytu s pojištěním storna a COVID 19 - 49 Kč / den

Nástup / Výstup

Předběžné časy odjezdů:
Odjezd Praha 20:00, příjezd do Umagu v dopoledních hodinách cca 9:00.
Odjezd z Umagu ve večerních hodinách 18–19:00 podle hodiny příjezdu.

Odjezdová místa:
20:00 PRAHA AUTOBUSOVÉ NÁDRAŽÍ FLORENC
21:20 HUMPOLEC
21:50 JIHLAVA čerpací st. OMV, 111. km dálnice D1 směr Brno/ Praha (dle směru zájezdu)
22:20 VELKÉ MEZIŘÍČÍ
23:25 BRNO - zastávka MHD Bidláky za Hornbachem
00:25 MIKULOV


ČASY ODJEZDŮ JSOU POUZE ORIENTAČNÍ. CESTOVNÍ KANCELÁŘ SI VYHRAZUJE PRÁVO NA ZMĚNY ČASŮ ODJEZDŮ. PŘESNÝ ČAS ODJEZDU BUDE UPŘESNĚN TÝDEN PŘED ODJEZDEM ZÁJEZDU.

Důležité upozornění:
Pro pořádání zájezdu je stanoven minimální počet účastníků zájezdu na 32 osob, pokud není ve smlouvě o zájezdu nebo v potvrzení o zájezdu uvedeno jinak. Vega Tour s.r.o. má právo zrušit zájezd do 7 dní před nástupem na zájezd při nenaplnění požadovaného počtu účastníků.

O destinaci Chorvatsko

Chorvatské ekonomice dominuje turistický ruch, který vytváří až 20 % celkového HDP země. V roce 2011 byl roční příjem z turistiky odhadován na 6,61 miliardy EUR. V roce 2015 do země přijelo přes 13 milionů zahraničních turistů, nejvíce Němců, Slovinců a Rakušanů. Na čtvrtém místě jsou Češi, kterých přijelo přes 739 000.[7] Po Slovensku je tak Chorvatsko nejnavštěvovanější evropskou zemí českými turisty. V letním období proto česká média poskytují informační servis o cestách do Chorvatska[8], v samotném Chorvatsku je možné poslouchat stanici Českého rozhlasu Radiožurnál a chorvatské policii přijíždí pomáhat i čeští policisté[9].

Mezi první hojně navštěvovaná turistická místa patří od poloviny 19. století Opatija, která byla v roce 1890 jedním z nejvýznamnějších evropských lázeňských středisek. Další střediska postupně vyrostla po celé délce pobřeží. V současné době turisté navštěvují především členité pobřeží Jaderského moře s mnoha ostrovy a historickými městy, jako Dubrovník, Split, Zadar, Šibenik nebo Rijeka.

Zajímavé je například město Pula nacházející se v jižním cípu poloostrova Istrie. Nachází se zde totiž jeden z nejznámějších a nejvyhlášenějších amfiteátrů po římském Koloseu. Další navštěvované turistické město je Trogir, malebné městečko nedaleko Splitu je zařazené mezi mezinárodní kulturní dědictví UNESCO. K vidění jsou zde zbytky z dob antiky, na jejichž pozůstatcích vyrostly středověké budovy. Je zde pevnost s obranou věží ze 14. století, katedrála svatého Vavřince z 13. století, knížecí palác nebo renezanční radnice.

Z vnitrozemí je nejnavštěvovanější národní park Plitvická jezera, zapsaný mezi památky světového dědictví UNESCO a hlavní město Záhřeb. V zemi je 8 národních parků a 7 památek světového dědictví.

Mapa

Poloha hotelu momentálně není k dispozici

Hlavní výhody přepravy od Vega Tour

Luxusní autobusy Vega Tour znamenají pohodlnou cestu a dopravu do oblíbených destinací
autobusy jsou vybaveny LCD monitory pro zábavu s filmy na cestách
zkušení řidiči v autobusech Vega Tour zajistí vaši bezpečnost
  • Luxusní autobusy zejména značky Setra a Mercedes-Benz do 3 let stáří s ekologickými a tichými motory a mnoha bezpečnostními systémy
  • Polohovatelná sedadla vysouvací do uličky s bezpečnostními pásy a dostatečným rozestupem sedadel
  • Zkušení řidiči s kurzy bezpečné jízdy
  • Dezinfekce všech vozů před jízdou
  • LCD monitory s možností promítání filmů během cesty
  • Klimatizace, toaleta, individuální osvětlení nad každým sedadlem

Autobusy a minibusy vybavujeme nejnovější informační technologií. Vega Tour operační centrum používá nejnovější dispečinkový a plánovací software společně se systémem on-line sledování vozů. Cestující mohou dále na palubě většiny našich autobusů využít Wi-Fi připojení k internetu zdarma a ve vybraných vozech elektrické zásuvky pro nabití svých notebooků a telefonů.