Jednodenní koupání v Poreči

od 2 190 Kč
Odjezdová místa Praha
Strava Bez stravování

Nemáte dovolenou a rádi byste k moři? Využijte možnosti jednodenního koupání v Chorvatsku na Istrii. Odvezeme vás na jedno z nejkrásnějších istrijských míst k městu Poreč. Moře je zde průzračné a dokonale vhodné pro šnorchlování. Dlouhé hodiny zde můžete strávit odpočinkem, koupáním, procházkami či výletem do nedaleké Poreči (spojení zajišťuje ...

Popis

Nemáte dovolenou a rádi byste k moři? Využijte možnosti jednodenního koupání v Chorvatsku na Istrii. Odvezeme vás na jedno z nejkrásnějších istrijských míst k městu Poreč. Moře je zde průzračné a dokonale vhodné pro šnorchlování. Dlouhé hodiny zde můžete strávit odpočinkem, koupáním, procházkami či výletem do nedaleké Poreči (spojení zajišťuje turistický vláček).
Pláže oceněné Modrou vlajkou jsou zde převážně kamenité s upravenými vstupy do moře. Dále zde najdete i pláže oblázkové a pláž naturistickou.
V oblasti je mnoho příležitostí, jak trávit volný čas a případně se i nasytit. Jsou zde restaurace, cukrárny, kavárny, market a dokonce Casinum Parentium. Dále se zde můžete sportovně vyžít ve vodních sportech, na tenisových kurtech, beach volejbalových hřištích, stolním tenise a mnohých dalších.

Program

Odjezd z Prahy v pátek ve večerních hodinách (cca 20:00), přes Jihlavu a Brno.

Příjezd do oblasti města Poreče dopoledne, osobní volno celý den u moře. Pokud se budete nudit, můžete navštívit město Poreč. Spojení s městem zajišťuje každoročně turistický vláček, případně si můžete pronajmout kolo.

Ve večerních hodinách odjezd zpět do ČR. Návrat do ČR v ranních/dopoledních hodinách.

Upozorňujeme klienty, že tento zájezd může být napojen na linkovou dopravu CK. Autobusy mohou po cestě zastavovat a vykládat/nakládat klienty využívající pouze dopravu společnosti Vega Tour.

Cena zahrnuje

● 1 místo v autobuse
● 1 zavazadlo a 1 palubní tašku k přepravě
● Technického delegáta v autobuse
● Pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

● Plážový servis, místa na lehátkách 20 € (cena je pouze orientační)
● Cestovní a úrazové pojištění během pobytu s pojištěním storna a COVID 19 - 49 Kč / den

Nástup / Výstup

Předběžné časy odjezdů:
Odjezd Praha 20:00, příjezd do oblasti Poreče v dopoledních hodinách cca v 9:00.
Odjezd z Poreče ve večerních hodinách 18-19:00 podle hodiny příjezdu.

Odjezdová místa:
20:00 PRAHA AUTOBUSOVÉ NÁDRAŽÍ FLORENC
21:20 HUMPOLEC
21:50 JIHLAVA
22:20 VELKÉ MEZIŘÍČÍ
23:25 BRNO - zastávka MHD Bidláky za Hornbachem
00:25 MIKULOV


ČASY ODJEZDŮ JSOU POUZE ORIENTAČNÍ. CESTOVNÍ KANCELÁŘ SI VYHRAZUJE PRÁVO NA ZMĚNY ČASŮ ODJEZDŮ. PŘESNÝ ČAS ODJEZDU BUDE UPŘESNĚN TÝDEN PŘED ODJEZDEM ZÁJEZDU.

Důležité upozornění:
Pro pořádání zájezdu je stanoven minimální počet účastníků zájezdu na 32 osob, pokud není ve smlouvě o zájezdu nebo v potvrzení o zájezdu uvedeno jinak. Vega Tour s.r.o. má právo zrušit zájezd do 7 dní před nástupem na zájezd při nenaplnění požadovaného počtu účastníků.

O destinaci Chorvatsko

Chorvatské ekonomice dominuje turistický ruch, který vytváří až 20 % celkového HDP země. V roce 2011 byl roční příjem z turistiky odhadován na 6,61 miliardy EUR. V roce 2015 do země přijelo přes 13 milionů zahraničních turistů, nejvíce Němců, Slovinců a Rakušanů. Na čtvrtém místě jsou Češi, kterých přijelo přes 739 000.[7] Po Slovensku je tak Chorvatsko nejnavštěvovanější evropskou zemí českými turisty. V letním období proto česká média poskytují informační servis o cestách do Chorvatska[8], v samotném Chorvatsku je možné poslouchat stanici Českého rozhlasu Radiožurnál a chorvatské policii přijíždí pomáhat i čeští policisté[9].

Mezi první hojně navštěvovaná turistická místa patří od poloviny 19. století Opatija, která byla v roce 1890 jedním z nejvýznamnějších evropských lázeňských středisek. Další střediska postupně vyrostla po celé délce pobřeží. V současné době turisté navštěvují především členité pobřeží Jaderského moře s mnoha ostrovy a historickými městy, jako Dubrovník, Split, Zadar, Šibenik nebo Rijeka.

Zajímavé je například město Pula nacházející se v jižním cípu poloostrova Istrie. Nachází se zde totiž jeden z nejznámějších a nejvyhlášenějších amfiteátrů po římském Koloseu. Další navštěvované turistické město je Trogir, malebné městečko nedaleko Splitu je zařazené mezi mezinárodní kulturní dědictví UNESCO. K vidění jsou zde zbytky z dob antiky, na jejichž pozůstatcích vyrostly středověké budovy. Je zde pevnost s obranou věží ze 14. století, katedrála svatého Vavřince z 13. století, knížecí palác nebo renezanční radnice.

Z vnitrozemí je nejnavštěvovanější národní park Plitvická jezera, zapsaný mezi památky světového dědictví UNESCO a hlavní město Záhřeb. V zemi je 8 národních parků a 7 památek světového dědictví.

Mapa

Poloha hotelu momentálně není k dispozici

Hlavní výhody přepravy od Vega Tour

Luxusní autobusy Vega Tour znamenají pohodlnou cestu a dopravu do oblíbených destinací
autobusy jsou vybaveny LCD monitory pro zábavu s filmy na cestách
zkušení řidiči v autobusech Vega Tour zajistí vaši bezpečnost
  • Luxusní autobusy zejména značky Setra a Mercedes-Benz do 3 let stáří s ekologickými a tichými motory a mnoha bezpečnostními systémy
  • Polohovatelná sedadla vysouvací do uličky s bezpečnostními pásy a dostatečným rozestupem sedadel
  • Zkušení řidiči s kurzy bezpečné jízdy
  • Dezinfekce všech vozů před jízdou
  • LCD monitory s možností promítání filmů během cesty
  • Klimatizace, toaleta, individuální osvětlení nad každým sedadlem

Autobusy a minibusy vybavujeme nejnovější informační technologií. Vega Tour operační centrum používá nejnovější dispečinkový a plánovací software společně se systémem on-line sledování vozů. Cestující mohou dále na palubě většiny našich autobusů využít Wi-Fi připojení k internetu zdarma a ve vybraných vozech elektrické zásuvky pro nabití svých notebooků a telefonů.