Vila Mirna

od 8 015 Kč
Odjezdová místa Praha
Strava Bez stravování

Vila se nachází v letovisku Drvenik - Donja Vala, pouhých několik metrů od moře a krásné oblázkové pláže. Jedná se o zcela nová luxusní studia s výhledem na moře. Drvenik je malebná rybářská vesnička ležící na jižním konci Makarské riviéry naproti poloostrovu Pelješac. Do 25 km vzdálené Makarské je možno několikrát denně dojet místním linkovým ...

Popis

Vila se nachází v letovisku Drvenik - Donja Vala, pouhých několik metrů od moře a krásné oblázkové pláže. Jedná se o zcela nová luxusní studia s výhledem na moře. Drvenik je malebná rybářská vesnička ležící na jižním konci Makarské riviéry naproti poloostrovu Pelješac. Do 25 km vzdálené Makarské je možno několikrát denně dojet místním linkovým autobusem. Ubytování i pláž jsou vhodné pro rodiny s dětmi.

Vybavení hotelu

Klimatizaci za poplatek. Parkování u domu v ceně. 

Vybavení pokoje

Studio S/2 - 1x manželské 2 lůžko, vybavený kuchyňský kout, lednička, LCD/TV, sprchový kout, WC, balkon nebo terasa s posezením a výhledem na moře. Klimatizace za poplatek.

Stravování

Bez stravování, možnost dokoupení polopenze v hospodě Jelaš (vzdálené 20 metrů). Snídaně formou bufetu, večeře - polévka, salátový bufet, výběr ze 2 hlavních jídel

Pláž

U oblázkové pláže. Na pláži vodní sporty – půjčovna šlapadel a loděk.

Cena zahrnuje

Autobusovou dopravu, 7 nebo14 nocí ubytování bez stravy (dle vybraného termínu), spotřebu el. energie a vody, povlečení, závěrečný úklid, klimatizaci, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

Povinný příplatek - pobytová taxa: 50 Kč/dospělá osoba/den, 25 Kč/dítě 12 - 18 let/den - hradí se v CK. 
Cestovní pojištění 49 Kč/den/osoba, fakultativní služby za příplatek.

Důležité informace

Svozy za příplatek – vybíráte v rezervaci:
Benešov, Beroun, České Budějovice, Děčín, Frýdek-Místek, Hradec Králové, Cheb, Chomutov, Chrudim, Jablonec nad Nisou, Kadaň, Karlovy Vary, Kladno, Klatovy, Kolín, Liberec, Louny, Mladá Boleslav, Most, Nový Jičín, Olomouc, Opava, Ostrava, Pardubice, Písek, Plzeň, Poděbrady, Příbor, Rokycany, Roudnice nad Labem, Slaný, Sokolov, Stará Boleslav, Strakonice, Tábor, Teplice, Turnov, Ústí nad Labem, Vodňany, Vyškov.

Nástup / Výstup

Nástupní míst zdarma – vybíráte v rezervaci: Praha, Humpolec, Jihlava, Brno, Mikulov, Velké Meziříčí.

O destinaci Chorvatsko

Chorvatské ekonomice dominuje turistický ruch, který vytváří až 20 % celkového HDP země. V roce 2011 byl roční příjem z turistiky odhadován na 6,61 miliardy EUR. V roce 2015 do země přijelo přes 13 milionů zahraničních turistů, nejvíce Němců, Slovinců a Rakušanů. Na čtvrtém místě jsou Češi, kterých přijelo přes 739 000.[7] Po Slovensku je tak Chorvatsko nejnavštěvovanější evropskou zemí českými turisty. V letním období proto česká média poskytují informační servis o cestách do Chorvatska[8], v samotném Chorvatsku je možné poslouchat stanici Českého rozhlasu Radiožurnál a chorvatské policii přijíždí pomáhat i čeští policisté[9].

Mezi první hojně navštěvovaná turistická místa patří od poloviny 19. století Opatija, která byla v roce 1890 jedním z nejvýznamnějších evropských lázeňských středisek. Další střediska postupně vyrostla po celé délce pobřeží. V současné době turisté navštěvují především členité pobřeží Jaderského moře s mnoha ostrovy a historickými městy, jako Dubrovník, Split, Zadar, Šibenik nebo Rijeka.

Zajímavé je například město Pula nacházející se v jižním cípu poloostrova Istrie. Nachází se zde totiž jeden z nejznámějších a nejvyhlášenějších amfiteátrů po římském Koloseu. Další navštěvované turistické město je Trogir, malebné městečko nedaleko Splitu je zařazené mezi mezinárodní kulturní dědictví UNESCO. K vidění jsou zde zbytky z dob antiky, na jejichž pozůstatcích vyrostly středověké budovy. Je zde pevnost s obranou věží ze 14. století, katedrála svatého Vavřince z 13. století, knížecí palác nebo renezanční radnice.

Z vnitrozemí je nejnavštěvovanější národní park Plitvická jezera, zapsaný mezi památky světového dědictví UNESCO a hlavní město Záhřeb. V zemi je 8 národních parků a 7 památek světového dědictví.

Mapa

Poloha hotelu momentálně není k dispozici

Hlavní výhody přepravy od Vega Tour

Luxusní autobusy Vega Tour znamenají pohodlnou cestu a dopravu do oblíbených destinací
autobusy jsou vybaveny LCD monitory pro zábavu s filmy na cestách
zkušení řidiči v autobusech Vega Tour zajistí vaši bezpečnost
  • Luxusní autobusy zejména značky Setra a Mercedes-Benz do 3 let stáří s ekologickými a tichými motory a mnoha bezpečnostními systémy
  • Polohovatelná sedadla vysouvací do uličky s bezpečnostními pásy a dostatečným rozestupem sedadel
  • Zkušení řidiči s kurzy bezpečné jízdy
  • Dezinfekce všech vozů před jízdou
  • LCD monitory s možností promítání filmů během cesty
  • Klimatizace, toaleta, individuální osvětlení nad každým sedadlem

Autobusy a minibusy vybavujeme nejnovější informační technologií. Vega Tour operační centrum používá nejnovější dispečinkový a plánovací software společně se systémem on-line sledování vozů. Cestující mohou dále na palubě většiny našich autobusů využít Wi-Fi připojení k internetu zdarma a ve vybraných vozech elektrické zásuvky pro nabití svých notebooků a telefonů.