Odjezdová místa

Popis

Už jste navštívili několik evropských metropolí? A jak jste na tom s vlastivědou? Naše země má jistě co nabídnou, tak proč cestovat stále do zahraničí, když i u nás je co k vidění. K jednomu z nejhezčích koutů země patří jižní Morava, která se pyšní krásnou přírodou a památkami, hrady a zámky, kde se rodí princezny,  pohostinnými lidmi, bohatým folklórem a lahodným vínem. Zní to naprosto skvěle? Tak si s námi vyjeďte na tento skvělý zájezd. 

Program

1. den: Odjezd z Prahy v ranních hodinách. Před polednem příjezd do Mikulova, prohlídka města a návštěva zámku tvořícího dominantu města.  Následovat bude pěší túra na Svatý kopeček, kde uvidíte poutní kapli sv. Šebestiána, zvonici a Boží hrob. Toto místo nabízí překrásné výhledy na celé okolí. . Poté odjezd na ubytování.

2. den: Po snídani odjezd do Břeclavi, prohlídka města. Uvidíte kapli sv. Cyrila a Metoděje, nový kostel sv. Václava, synagogu a renesanční zámek. Odpoledne odjezd do Hodonína, prohlídka města a jeho zajímavostí, například Masarykova muzea, kostela sv. Vavřince atd. Poté dvouhodinová plavba na nejkrásnějším úseku řeky Moravy s průvodcem a harmonikou. V podvečer odjezd na ubytování. Po večeři posezení ve sklípku.

3. den: Po snídani odjezd k Janovu hradu. Možnost prohlídky interiéru a procházky po okolí. Poté pěší túra (3 km) do Lednicko-Valtického areálu. Cestou zastávka u bývalého seníku Hubertova šopa. Možnost návštěvy Státního zámku Lednice, jehož součástí je překrásný skleník. Individuální volno můžete rovněž využít k procházce po městě. V podvečer odjezd zpět do Prahy.

Cena zahrnuje

Autobusovou dopravu,
2 ubytování s polopenzí ve dvoulůžkovém pokoji,
služby průvodce

Cena nezahrnuje

Vstupy do objektů,
posezení ve sklípku 300 Kč,
plavbu po Moravě 200 Kč,
cestovní a úrazové pojištění

Nástup / Výstup

PRAHA – 5:30 HOD PROTI HLAVNÍMU VLAKOVÉMU NÁDRAŽÍ, PARKOVIŠTĚ U SKLENĚNÝCH KOPULÍ

ČASY ODJEZDŮ JSOU POUZE ORIENTAČNÍ. CESTOVNÍ KANCELÁŘ SI VYHRAZUJE PRÁVO NA ZMĚNY ČASŮ ODJEZDŮ

Pro pořádání zájezdu je stanoven minimální počet účastníků zájezdu na 32 osob, pokud není ve smlouvě o zájezdu, nebo v potvrzení o zájezdu uvedeno jinak. Vega Tour s.r.o. má právo zrušit zájezd do 7 dní před nástupem na zájezd při nenaplnění požadovaného počtu účastníků.

O destinaci

Mapa

Hlavní výhody přepravy od Vega Tour

Luxusní autobusy Vega Tour znamenají pohodlnou cestu a dopravu do oblíbených destinací
autobusy jsou vybaveny LCD monitory pro zábavu s filmy na cestách
zkušení řidiči v autobusech Vega Tour zajistí vaši bezpečnost
  • Luxusní autobusy zejména značky Setra a Mercedes-Benz do 3 let stáří s ekologickými a tichými motory a mnoha bezpečnostními systémy
  • Polohovatelná sedadla vysouvací do uličky s bezpečnostními pásy a dostatečným rozestupem sedadel
  • Zkušení řidiči s kurzy bezpečné jízdy
  • Technický průvodce v autobuse
  • LCD monitory s možností promítání filmů během cesty
  • Klimatizace, toaleta, individuální osvětlení nad každým sedadlem
  • Zabezpečený zavazadlový prostor
  • Káva, studené i teplé nápoje na zastávkách nikoli během přepravy
  • Striktně nekuřácké prostředí
  • Rezervace míst v autobuse až do 2 dnů před odjezdem

Autobusy a minibusy vybavujeme nejnovější informační technologií. Vega Tour operační centrum používá nejnovější dispečinkový a plánovací software společně se systémem on-line sledování vozů. Cestující mohou dále na palubě většiny našich autobusů využít Wi-Fi připojení k internetu zdarma a ve vybraných vozech elektrické zásuvky pro nabití svých notebooků a telefonů.