Skupinové zájezdy na míru vašim představám


Jste škola, firma, zájmový spolek nebo skupina příznivců poznávacích zájezdů? Chcete vyjet na zcela originální výlet dle vašich přání a představ? Nevíte si rady s programem, zajištěním dopravy a ubytováním či doprovodnými aktivitami? Vše zvládneme společně, protože Vega Tour je váš nejlepší průvodce v destinaci zvané skupinová a incentivní turistika.

Zájezdy na míru

Pro uzavřené skupiny rádi připravíme tzv. „zájezd na míru“. Nechte se inspirovat naší klasickou nabídkou, kterou můžeme na vaše přání jen trochu okořenit zajímavými aktivitami, např. sportovními akce, degustacemi místních specialit nebo folklórním programem. Přejete-li si něco opravdu speciálního, ani s tím nemáme problém. Rádi sestavíme zájezd přesně dle vašich požadavků se zohledněním finančních možností. Po celou dobu vám bude k dispozici náš produktový manažer, který s vámi osobně probere celý itinerář, vysvětlí organizaci zájezdu a připraví nabídku pro vaši skupinu. Samozřejmostí je i speciální cenová kalkulace.
Chcete vycestovat s týmem nebo školní třídou, ale nevíte kam? I v tomto případě se na nás obraťte. Vzhledem k našim zkušenostem a znalostí destinací doporučíme jen to nejlepší.

Incentivní zájezdy v Čechách i v zahraničí

Jednou z nejlepších odměn, jaké se nám může dostat, jsou zážitky. V roce 2019 jsme si pro vás proto připravili novou službu, a to incentivní cesty, tedy oblíbené akce spadající do motivačních programů.
Zájezdy vytváříme vždy individuálně, dle přání a potřeb našich zákazníků. Samozřejmostí je kvalita a vysoká míra flexibility. Za novými dojmy s námi můžete vyjet po Čechách i po Evropě.

Doprava

Máte-li vlastní program a jasný cíl cesty, pouze nevíte, jak se na místo určení dostat, využijte Vega Tour autobusů. Pohodlná a bezpečná doprava je u nás samozřejmostí. Pronájem autobusu je možný kterýkoli den v týdnu. Pro skupiny máme samozřejmě vždy něco navíc, tedy především speciální cenové akce na dopravu ve všední den, zajištění nápojů a občerstvení nebo zajištění stevarda na palubě.

 • Veškeré starosti s plánovaním a organizací necháte na nás
 • Optimalizace programu zcela dle vašich požadavků
 • Flexibility a znalost destinací
 • Spolupráce s ověřenými dodavateli cestovních služeb
 • Luxusní i ekonomická forma dopravy vlastními autobusy
 • Operujeme s více než 150 zájezdovými autobusy, minibusy a limuzínami. Pro každý zájezd nebo dopravu vybereme vždy ten nejvhodnější dopravní prostředek.
 • Kvalitní doprava je základ, proto dbáme, aby naše vozy nepřekročily stáří 3 let a byly v té nejlepší technické kondici.
 • Pohodlnou a bezpečnou jízdu Vám zajistí polohovatelná sedadla s dostatečným rozestupem, individuální osvětlení, klimatizace i toaleta v každém autobuse. Samozřejmostí jsou nejnovější bezpečnostní a asistenční systémy kontrolující jízdu a bezpečnostní pásy. Vybrané autobusy disponují WIFI připojením k internetu, a to i za hranicemi ČR.
 • Na výuku a vzdělávání řidičů klade naše společnost velký důraz. Díky tomu se můžeme pyšnit jedněmi z nejlepších řidičů nejen v Čechách ale i v Evropě. Naši řidiči pravidelně procházejí kurzy bezpečné jízdy.
 • Na cestách všichni naši řidiči striktně dodržují mezinárodní předpisy o povolené délce řízení (novelizovaná Direktiva EHS 561/2006 a starší EHS 3820/85 a AETR). Tímto se nesnažíme jen jezdit podle platných evropských zákonů, ale také chránit všechny naše cestující. V dolní části můžete najít úplné znění těchto mezinárodních úmluv.
 • V návaznosti na typ zájezdu a roční dobu vybavujeme autobusy hřejivými dekami.
 • Během jízdy si můžete vychutnat teplé i studené nápoje z našeho bufetu, který je pro Vás k dispozici na každé zdravotní pauze, které během cesty děláme.

Máte dotaz?

Jméno a příjmení *
Email *
Telefon
Váš dotaz *