"https://ckvegatour.cz/"

Menu
Plavba: Nejznámější ostrovy Karibiku (Bridgetown)

Popis

Poznejte úžasný svět karibských ostrovů při jedinečné plavbě na lodi Royal Clipper. Sluncem se lesknoucí plachty vás zavedou na ostrovy jako Barbados, Martinique, či Antigua. Ponořte se do křišťálově průzračné a osvěžující vody a užijte si pestrou hru barev okolních útesů.

Boutique plavby Vám poskytnou neopakovatelný zážitek a atmosféru jako na privátní jachtě. Na rozdíl od velkých výletních lodí plují naše jachty vždy až do přístavů nejblíže centru města. Přes noc kotví lodě téměř v centru města, kdykoliv můžete vyrazit do ulic a poznat noční život na maximum. Detailně propracované itineráře zabezpečují dostatečné množství času k prohlídce památek i k objevování nových míst. Pochutnáte si na výborné kontinentální kuchyni a lokálních specialitách. Garantujeme osobní přístup ke klientovi – exkurze na pobřeží probíhají v malých skupinách, díky kterým poznáte to, co Vás z každého místa nejvíce zajímá. Do syta si budete užívat koupání z plošin na zádích lodí, šnorchlování či potápění při zastávkách. Ponořte se do každé destinace, poznejte místní život a zamilujte se do krás, které každá destinace nabízí.

Itinerář

Barbados (Bridgetown) - St. Lucia (Rodney Bay) - Dominica (Cabrits) - Dominica (Roseau) - Antigua (Falmouth Harbour) - St. Kitts (Basseterre) - St. Kitts (South Friar's Bay) - Iles des Saintes (Terre de Haut) - Martinique - Barbados (Bridgetown)

Co Vás čeká na okružní plavbě od CK Vega Tour

 • Atmosféra privátní jachty se zázemím a servisem jako na velké lodi
 • Kotvení vždy v centru každé destinace
 • Pečlivě připravený itinerář s různorodým programem
 • Vybraná kuchyně a lokální speciality
 • Exkurze na pevnině s průvodcem
 • Plošina na zádi ke koupání a potápění, sluneční terasy k opalování

Specifikace lodi

Royal Clipper
Loď inspirována legendární lodí Preussen. Na jejich pěti stěžních se leskne až 42 plachet, které této lodi dodávají opravdu majestátní vzhled. Royal Clipper je vybaven těmi nejmodernějšími navigačními a zabezpečovacími systémy.

Loď je dlouhá cca. 134 metrů a nabízí pohodlné a stylové ubytování až pro 227 hostů, o které se postará více jak stočlenná posádka. S palubou o celkových rozměrech 1 760 metrů nabízí dostatečné prostory pro všechny hosty. Navíc zde naleznete také tři bazény, vyhlídkové balkóny, stožár s vyhlídkovou plošinou.

Vnitřní prostory jsou ještě více oslňující a zahrnují tři paluby a velké atrium s prosklenou střechou, skrze kterou dovnitř svítí sluneční paprsky. Na palubě lodi se nachází také elegantně zařízená restaurace, kde si vychutnáte lahodná jídla. Na zádi lodi najdete také plošinu ke koupání a vodním sportům. K opravdovému relaxu a uvolnění vám budou sloužit lázně a wellness s podvodními skleněnými průzory.

Kajuty
Na lodi se nachází celkem dva OWNER’S SUITE, 14 DELUXE apartmánů s maximálním cestovním komfortem, vlastní terasou, vířivkou, 24-hodinovou pokojovou službou a dále 98 dvoulůžkových kajut různých kategorií.

Kajuta kategorie OWNER (clipper paluba)
Luxusní velká kajuta s dvěma manželskými postelemi, posezením, minibarem, 24 hodinovou pokojovou službou a vlastní vanou s vířivkou. To nejlepší, co na lodi můžete zažít.

Kajuta kategorie DELUXE (hlavní paluba)
Venkovní DELUXE kajuta s privátní terasou, posezením, minibarem a koupelnou s vířivou vanou.

Kajuta kategorie 1 (hlavní paluba)
Deluxe kajuta s dvoulůžkem, minibarem, vlastní koupelnou s vířivou vanou.

Kajuta kategorie 2 (clipper paluba)
Větší vnější kajuta s dvěma lůžky či manželskou postelí, koupelna se sprchovým koutem. Třetí lůžko k dispozici na vyžádání.

Kajuta kategorie 3 (clipper a spodní paluba)
Vnější dvoulůžková kajuta s oddělenými lůžky či manželskou postelí (třetí lůžko na vyžádání). Koupelna se sprchovým koutem.

Kajuta kategorie 4 (clipper a spodní paluba)
Vnější dvoulůžková kajuta s oddělenými lůžky či manželskou postelí (třetí lůžko na vyžádání). Vlastní koupelna se sprchovým koutem.

Kajuta kategorie 5 (spodní paluba)
Vnější a vnitřní kajuta s oddělenými lůžky či manželskou postelí (třetí lůžko na vyžádání). Vlastní koupelna se sprchovým koutem.

Kajuta kategorie 6 (spodní paluba)
Vnitřní kajuta s lůžkem (třetí lůžko na vyžádání) a vlastní koupelnou se sprchovým koutem.

* Všechny kajuty jsou vybaveny TV, DVD přehrávačem, telefonem, individuálně ovládanou klimatizací, soukromým trezorem, fénem, večerním turn-down servisem a zásuvkou 110 V. Kajuty se liší velikostí a uspořádáním. Na přání je možné zaslat plánek s uspořádáním jednotlivých kajut.

Program

1 DEN (SOBOTA): Divoké východní pobřeží Barbadosu, to jsou izolované pláže zbarvené slunečním svitem a červený písek navátý přes Atlantik ze Sahary. Jde o nejvýchodnější ostrov z Návětrných ostrovů a vůbec celého Karibiku. Hlavní město Bridgetown je město plné kontrastů. Celý ostrov je ovlivněn britskou kulturou, nicméně místní obyvatelé, jako všichni ostatní z Karibiku, milují rum, zábavu, kriket a čaje.

2 DEN (NEDĚLE):
Svěží ostrov tropické krásy, Svatá Lucie, je součástí Návětrných ostrovů. Ostrov je pokrytý deštnými pralesy, banánovými plantážemi, plážemi lemovanými palmami, horami a sopkami. Zřejmě nejkrásnějším místem k návštěvě jsou Diamond Falls, kde se můžete projít po zahradě a zaplavat si v bazénu pod vodopády. Jednou z opravdu velkolepých atrakcí jsou tzv. Pitons – dva sopečné kužely vystupující z moře, které se staly symbolem celého ostrova. V současné době Svatá Lucie nabízí turistům krásné pláže, bujnou přírodu, rybářské vesničky a vřelou pohostinnost.

3 DEN (PONDĚLÍ): Další den se podíváme na Dominiku, což je ostrov jako ze snů plných překvapení. Proplujte orchidejemi ověnčeným pralesem při fascinující jízdě lodí nebo k dech beroucímu Trafalgarskému vodopádu a bublajícímu jezeru.

4 DEN (ÚTERÝ): Dnes se zastavíme ve Falmouth Harbour na ostrově Antigua. Doky, přístavy, starobylé hostince, všudypřítomné jachty – to je epicentrum karibského jachtařského světa.

5 DEN (STŘEDA): Svatý Kryštof byl první úspěšnou kolonií v Britských Antilách. Navštivte obchůdky v barvitém Basseterre, zahrajte si golf a vydejte se na cestu po staré plantáži. Pro dobrodruhy je tu možnost výletu do deštného pralesa.

6 DEN (ČTVRTEK): Iles des Saintes je uchvacující skupinka ostrůvků ležících mimo Guadeloupe. Užijete si potápění, šnorchlování, vodní sporty nebo skvělé pláže.

7 DEN (PÁTEK): Ostrov Martinique je francouzským departmentem v Karibiku. Divoký a tajemný, zdvořilý a sofistikovaný, připomínající Francii s tropickým nádechem, kde si každý přijde na své. Neodoláte kouzlu kořeněné kreolské kuchyně a lákavým butikům ve Fort de France.

8 DEN (SOBOTA): Poslední den naší plavby a vylodění ve městě Bridgetown (Barbados)

Cena zahrnuje

 • Ubytování a plavbu na lodi ve vybrané kajutě 7 nocí/osoba
 • Stravování ve formě plné penze (včetně čaje, kávy a vody k jídlu)
 • Program na lodi a kapitánskou večeři
 • Využití sportovního vybavení (mimo potápěčského vybavení)

Cena nezahrnuje

 • Dopravu a transfery
 • Nápoje
 • Exkurze
 • Spropitné pro posádku
 • Cestovní pojištění

Doprava

Zajistíme Vám letenky do všech destinací pro Vaši plavbu. Samozřejmostí jsou také transfery z letiště do místa nalodění a zpět. Do destinací v Chorvatsku a Itálii je také možnost zarezervovat autobusovou dopravu s naší cestovní kanceláří. Při vašem zájmu stačí kontaktovat cestovní kancelář.
Termín Počet nocí Dosp. os. od Typ dopravy Objednat
so 16.12.2017 - so 23.12.2017 7 nocí 57 280 Kč Vlastní
so 30.12.2017 - so 06.01.2018 7 nocí 57 280 Kč Vlastní