Skupinové zájezdy all inclusive


Jste spolek, organizace nebo jen skupina, která by ráda vzala své členy na zajímavý poznávací zájezd, během kterého si mohou prohlédnout na vlastní oči krásy Čech a Moravy s veškerým komfortem a službami v ceně? Chcete vyjet na zcela originální výlet dle vašich přání a představ? Nevíte si rady s programem, zajištěním dopravy a ubytováním či doprovodnými aktivitami? Vše zvládneme společně, protože Vega Tour je váš nejlepší průvodce v destinaci zvané edukativní a zážitková turistika.

Zájezdy na míru

Pro uzavřené skupiny rádi připravíme tzv. „zájezd na míru“. Nechte se inspirovat naší klasickou nabídkou, kterou můžeme na vaše přání jen trochu okořenit zajímavými aktivitami, např. sportovními akcemi, degustacemi místních specialit, workshopy nebo folklórním programem. Přejete-li si něco opravdu speciálního, ani s tím nemáme problém. Rádi sestavíme zájezd přesně dle vašich požadavků se zohledněním finančních možností. Po celou dobu vám bude k dispozici náš produktový manažer, který s vámi osobně probere celý itinerář, vysvětlí organizaci zájezdu a připraví nabídku pro vaši třídu. Samozřejmostí je i speciální cenová kalkulace.
Chcete vycestovat na delší poznávací zájezd po ČR, ale nevíte přesně kam? I v tomto případě se na nás obraťte. Vzhledem k našim zkušenostem a znalostí destinací doporučíme jen to nejlepší, a to se zohldeněním probírané látky nebo specializace oboru.

Doprava

Máte-li vlastní program a jasný cíl cesty, pouze nevíte, jak se na místo určení dostat, využijte Vega Tour autobusů. Pohodlná a bezpečná doprava je u nás samozřejmostí. Pronájem autobusu je možný kterýkoli den v týdnu. Pro skupiny máme samozřejmě vždy něco navíc, tedy především speciální cenové akce na dopravu ve všední den, zajištění nápojů a občerstvení nebo zajištění stevarda na palubě.

 • Veškeré starosti s plánovaním a organizací necháte na nás
 • Optimalizace programu zcela dle vašich požadavků
 • Flexibility a znalost destinací
 • Spolupráce s ověřenými dodavateli cestovních služeb
 • Luxusní i ekonomická forma dopravy vlastními autobusy
 • Operujeme s více než 150 zájezdovými autobusy, minibusy a limuzínami. Pro každý zájezd nebo dopravu vybereme vždy ten nejvhodnější dopravní prostředek.
 • Kvalitní doprava je základ, proto dbáme, aby naše vozy nepřekročily stáří 3 let a byly v té nejlepší technické kondici.
 • Pohodlnou a bezpečnou jízdu Vám zajistí polohovatelná sedadla s dostatečným rozestupem, individuální osvětlení, klimatizace i toaleta v každém autobuse. Samozřejmostí jsou nejnovější bezpečnostní a asistenční systémy kontrolující jízdu a bezpečnostní pásy. Vybrané autobusy disponují WIFI připojením k internetu, a to i za hranicemi ČR.
 • Na výuku a vzdělávání řidičů klade naše společnost velký důraz. Díky tomu se můžeme pyšnit jedněmi z nejlepších řidičů nejen v Čechách ale i v Evropě. Naši řidiči pravidelně procházejí kurzy bezpečné jízdy.
 • Na cestách všichni naši řidiči striktně dodržují mezinárodní předpisy o povolené délce řízení (novelizovaná Direktiva EHS 561/2006 a starší EHS 3820/85 a AETR). Tímto se nesnažíme jen jezdit podle platných evropských zákonů, ale také chránit všechny naše cestující. V dolní části můžete najít úplné znění těchto mezinárodních úmluv.
 • V návaznosti na typ zájezdu a roční dobu vybavujeme autobusy hřejivými dekami.
 • Během jízdy si můžete vychutnat teplé i studené nápoje z našeho bufetu, který je pro Vás k dispozici na každé zdravotní pauze, které během cesty děláme.
 • Speciální itineráře sestavíme vždy se zohledněním parkování tak, aby pro vás byla navštívená místa co nejlépe dostupná.

Máte dotaz nebo zájem o nabídku?

Jméno a příjmení *
Email *
Telefon
Váš dotaz *