Spa & Relax Sliač

Last Minute od 14 100 Kč
Odjezdová místa
Strava Polopenze

Luxusní hotel Kaskády 4* s rozsáhlým wellness centrem vyrostl na úpatí Kremnických vrchů mezi městy Zvolen a Banská Bystrica. Oblast je známá a intenzívně využívaná zejména kvůli léčivým účinkům zde vyvěrajících pramenů, které plní i termální bazény rehabilitačně-relaxačního centra v Kaskádách.

Popis

Luxusní hotel Kaskády 4* s rozsáhlým wellness centrem vyrostl na úpatí Kremnických vrchů mezi městy Zvolen a Banská Bystrica. Oblast je známá a intenzívně využívaná zejména kvůli léčivým účinkům zde vyvěrajících pramenů, které plní i termální bazény rehabilitačně-relaxačního centra v Kaskádách.

Program

Hotel Kaskády svým hostům nabízí restauraci (v letní sezóně s terasou s výhledem na otevřený termální bazén), stylovou kolibu a denní bar. V centru Thermal paradise na vás čeká vnitřní bazén s termální vodou 34 °C, venkovní bazén s termální vodou 28 °C, sauny (aromatická, finská, infrasauna), perličkové koupele, hydromasáž se soláriem, magnetoterapie, skotské střiky, vnitřní a venkovní (v altánku) jacuzzi, masáže (klasické, aromaterapeutické, exotické, lávovými kameny, lymfodrenážní, baňkové), speciální ošetřující zábaly (rašelina, proti celulitidě, medově-mléčné, s mořskou vodou Biodroga), relaxační místnost, fitness.

Ubytování Hotel KASKÁDY ****
Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (s balkónem nebo bez balkónu) a apartmány Klasik jsou vybaveny SWC, TVSAT, minibarem, telefonem, fénem a trezorem. Pokoje jsou nekuřácké. V areálu hotelu samostatně stojící prázdninové domky pro čtyři osoby (možnost dvou přistýlek) mají prostornou obývací místnost s TVSAT, kompletně vybavenou kuchyni, dvě koupelny s WC, dvě dvoulůžkové ložnice s TVSAT, terasu se zahradním nábytkem a výhledem na jezírko, připojení k internetu a samostatně regulovatelné vytápění.

Stravování
Snídaně švédský stůl a večeře výběrem z jídelního lístku.


Podmínky rezervace:
Rezervace je závazná až po zpětném potvrzení ze strany hotelu. Kapacita je omezena, tedy ověřujeme dostupnost.
Upozorňujeme, že cena se může změnit z důvodu obsazenosti hotelu a volných kapacit.
Rezervace je dána klientům pouze na 48h. Po uplynutí času rezervace se tato automaticky uvolní, a to včetně cenové nabídky.
Cena je vždy za standardní pokoj, není-li uvedeno v nabídce jinak.

Cena zahrnuje

3x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji Standard
3x polopenze
Exotický dotyk Asie s terapeuty z Bali, Indie, Thajska, Srí Lanky - výběr procedury dle
vlastního výběru 1x za pobyt na osobu (kromě exkluzivních procedur)

NOVINKA - Thajské masáže, Ayurveda Spa, Baliánské masáže, jóga
neomezený vstup do Spa & Wellness s rozlohou až 3000 m²

NOVINKA GOLD SPA 18+ - parní sauna, finská sauna, infrasauna, bylinková, mentolová, eukalyptová sauna, ledopád, tepidárium, odpočinková zóna
BLUE SPA bez omezení věku - parní sauna, finská sauna, infrasauna, ledopád, tepidárium
10 % sleva na všechny wellness procedury
Župan a pantofle na pokoji
Kávový a čajový servis na pokoji
WI-FI připojení na pokoji a v společných prostorách hotelu
Parkování u hotelu
Během víkendů služby dětského animátora (dětský koutek je otevřený během celého týdne)

Cena nezahrnuje

Dopravu
Pobytovou taxu
Cestovní a úrazové pojištění

O destinaci

Slovensko, náš nejbližší ze sousedů, se kterým jsme sdíleli historii nejedno léto. Důvodů, proč navštívit tento stát se najde opravdu mnoho, pokud patříte k milovníkům krásné přírody a volnočasových aktivit. 

Naše kroky povedou jednoznačně v první řadě do Tater, nejmenších velehor. Mohutné štíty, táhlé horské hřebeny, romantické doliny plné kvetoucích rostlin a pestré fauny se tu rozkládají na ploše necelých 738 km2. Ve zkratce se označují jako TRNAP, tj. Tatranský národní park, kterým jsou od roku 1949. Tatry se dělí na Vysoké Tatry a Nízké Tatry. Krásou si ale nemají co závidět.

Nejvyhledávanější turistickou oblastí Tater je jednoznačně Štrbské pleso, které se nachází na břehu stejnojmenného horského jezera. Jedná se o významné sportovní středisko, a to především pro zimní sporty. Již 2x se zde odehrávalo Mistrovství světa v klasickém lyžování nebo třeba závody ve skoku na lyžích. Oblast je také nejvýše položenou turisticko-léčebnou osadou. Základ Štrbského Plesa tvořila dříve pouze lovecká chata Jozefa Szentiványiho, která zde byla postavena v roce 1872. O několik let později zde postavil Uherský karpatský spolek se Szentiványiho souhlasem známou Jozefovu chatu. K ní zanedlouho přibylo další ubytovací zařízení, hotel i restaurace. Následně i lázeňský dům. V roce 1885 osada obdržela svůj do dnes držený statut léčebných lázní. Štrbské Pleso je skvělým výchozím bodem pro turistiku. Vydat se můžete na Hincove plesá, Popradské pleso, Rysy nebo Mlynické doliny.

Nepřehlédnutelnou dominantou východní části Tater je Lomnický štít, který je se svými 2 634 m druhým nejvyšším tatranským vrcholem. Vzhledem ke své majestátnosti byl místními často nazýván Dědo a nebo Otec. Vysutou lanovkou se můžete celkem bez námahy dostat až k vrcholu. Lanovka z Tatranské Lomnice vede cca 5 428m. Rozhodně stojí za vidění. 

Na Slovensku se skoro na každém kroku setkáme s označením pleso. To to ale vlastně znamená? Toto označení se vztahuje na tatranská jezera, která jsou ledovcového původu. Ta vznikala postupem času táním ledovců usazených v horských pánvích. Tatranská plesa dělíme dále na karová, morénová, kombinovaná a vzniklá krasovou činností. Ples najdeme na v Tatrách minimálně 29. Milovníci vodních ploch si tedy opravdu přijdou na své. 

Ke Slovensku patří Tatry stejně jako bačové, chování ovcí a výroba ovčího sýra, který je opravdu oblíbeným vývozním artiklem. Kdo by neznal lahodnou parenicu a nebo aromatickou brynzu, která si perfektně ladí s domácím špekem a haluškami. Malé bramborové nočky jsou skvělým jídlem pro každého, kdo zdolal alespoň jeden tatranský kopec. Zapít je můžete domácí pálenkou a nebo dobrým pivem. Energie na další cesty!

Mapa

Poloha hotelu momentálně není k dispozici

Hlavní výhody přepravy od Vega Tour

Luxusní autobusy Vega Tour znamenají pohodlnou cestu a dopravu do oblíbených destinací
autobusy jsou vybaveny LCD monitory pro zábavu s filmy na cestách
zkušení řidiči v autobusech Vega Tour zajistí vaši bezpečnost
  • Luxusní autobusy zejména značky Setra a Mercedes-Benz do 3 let stáří s ekologickými a tichými motory a mnoha bezpečnostními systémy
  • Polohovatelná sedadla vysouvací do uličky s bezpečnostními pásy a dostatečným rozestupem sedadel
  • Zkušení řidiči s kurzy bezpečné jízdy
  • Technický průvodce v autobuse
  • LCD monitory s možností promítání filmů během cesty
  • Klimatizace, toaleta, individuální osvětlení nad každým sedadlem
  • Zabezpečený zavazadlový prostor
  • Káva, studené i teplé nápoje na zastávkách nikoli během přepravy
  • Striktně nekuřácké prostředí
  • Rezervace míst v autobuse až do 2 dnů před odjezdem

Autobusy a minibusy vybavujeme nejnovější informační technologií. Vega Tour operační centrum používá nejnovější dispečinkový a plánovací software společně se systémem on-line sledování vozů. Cestující mohou dále na palubě většiny našich autobusů využít Wi-Fi připojení k internetu zdarma a ve vybraných vozech elektrické zásuvky pro nabití svých notebooků a telefonů.