Semiramis Hotel

Last Minute od 7 455 Kč
Destinace
Odlet Praha, letiště Václava Havla
Strava Polopenze | Snídaně

Tento uznávaný rodinný hotel s výhledem na moře téměř ze všech světlých pokojů a apartmánů se nachází v pěší vzdálenosti od středověkého města, centra města Rhodos a Akropole.Základem je domácí atmosféra, kvalitní nabídka jídel (s pokrmy řeckého i mezinárodního původu) a vysoká úroveň služeb. Tato kombinace vede k tomu, že se sem hosté vracejí po ...

Popis

Tento uznávaný rodinný hotel s výhledem na moře téměř ze všech světlých pokojů a apartmánů se nachází v pěší vzdálenosti od středověkého města, centra města Rhodos a Akropole.
Základem je domácí atmosféra, kvalitní nabídka jídel (s pokrmy řeckého i mezinárodního původu) a vysoká úroveň služeb. Tato kombinace vede k tomu, že se sem hosté vracejí po desetiletí.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu patří recepce, lobby area, konferenční místnost, restaurace, bar, venkovní bazén s lehátky a slunečníky zdarma, wi-fi ve společných prostorách, půjčovna aut. 1× týdně večerní představení s živou hudbou

Vybavení pokoje

Ubytování ve dvoulůžkových nebo třílůžkových pokojích s výhledem na krajinu, boční výhled na moře nebo přímý výhled na moře.
Vybavení pokojů: individuální klimatizace, TV/Sat, koupelna/WC, (vysoušeč vlasů), župany a trepky (na vyžádání), trezor (za poplatek), set na přípravu kávy a čaje (na vyžádání), pracovní stůl, telefon, rádio, minilednička (zdarma),
Wi-Fi (zdarma), minibar (na vyžádání, za poplatek), balkon nebo terasa

Stravování

V ceně je zahrnuta bohatá snídaně.
Vyhlášená snídaně v hotelu Semiramis City je tím nejchutnějším začátkem dne. Zkombinujte svou kávu nebo džus s širokou nabídkou, která na vás čeká v naší bufetové restauraci, která se nachází ve světlém prostoru hlavní restaurace a jejíž idylické pozadí tvoří rozlehlé modré Středozemní moře (Snídaňové hodiny: Pondělí až neděle, 7:00-10:00, časná a pozdní snídaně na vyžádání)

Možnost dokoupení polopenze

Pláž

Hotel se nachází100m od oblázkovo-písečné pláže dostupné přes místní komunikaci. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici za poplatek. Písečnou pláž Elli Beach s nabídkou vodních sportů naleznete po 10 minutách chůze Na pláži se nachází sprchy i toalety.

Poloha

Strategicky výhodná poloha v živé části města Rhodos, vedle všech světoznámých atrakcí (středověké město Rhodos, palác velmistra, Akropole).
70 m od pláže Akti Kanar
letiště: 13 km Rhodos
centra: 1.5 km (historické centrum hlavního města Rhodos)
nákupních možností: 150 m (v blízkosti hotelu)

Cena zahrnuje

Leteckou dopravu Praha - Rhodos - Praha na mezinárodních linkách, povinné příplatky (letištní taxy včetně pozemních služeb a palivový příplatek), transfer v místě pobytu letiště - ubytování - letiště, ubytování s vybranou stravou, delegát na telefonu, povinné smluvní pojištění CK v smyslu zákona č. 159/1999 Sb.

Cena nezahrnuje

Klimatickou taxu (hradí se na místě na ubytování), zavazadlo 10 kg (v ceně je pouze malé příruční zavazadlo), fakultativní služby, cestovní pojištění, volitelné služby za příplatek.

Důležité informace

POZOR! Vámi rezervovaný zájezd je operován na letech nízkonákladových aerolinek. Cena a dostupnost letenky je aktuální v momentě rezervace. Po dokončení rezervace/objednávky a její úhrady, se mohou se změnit. Proto doporučujeme provést závaznou rezervaci a hned ji uhradit. V případě změny ceny v průběhu rezervace Vás budeme neprodleně informovat.

Rhodos

Objevte krásu ostrova Rhodos 🌹

Ostrov Růží – Rhodos: perla souostroví Dodekanessos a čtvrtý největší ostrov Řecka. Tento nádherný ostrov, omýván Egejským a Středozemním mořem, představuje pomyslný most mezi východem a západem, mezi evropskou kulturou a Orientem. Rhodos je jedním z nejkrásnějších a nejpůsobivějších ostrovů Řecka, který vám nabízí vše, co si můžete přát pro dokonalou dovolenou.

Sluncem prozářený ráj

Rhodos je sluncem prozářený, rozmanitý, rozkvetlý a úrodný ostrov. Jeho pohostinní obyvatelé vás přivítají s otevřenou náručí, zatímco vy budete objevovat nádherné romantické pláže se zlatavým jemným pískem i oblázky. Turistická sezóna zde začíná v dubnu a pokračuje až do poloviny listopadu, což vám poskytuje dostatek času prozkoumat všechny krásy, které Rhodos nabízí.

Pláže a příroda

Pro milovníky přírody a průzračného moře je Rhodos dokonalou destinací. Objevte tajemná zákoutí ostrova, relaxujte na malebných plážích nebo se ponořte do podmořského světa během šnorchlování a potápění. Každý kout Rhodosu má své kouzlo a jedinečnou atmosféru.

Noční život a zábava

Pokud hledáte rušný noční život, Rhodos vás nezklame. Ostrov nabízí nespočet barů, klubů a restaurací, kde si můžete užít večery plné zábavy a hudby. Hlavní město ostrova je dokonalým místem, které nabízí vše v jednom. Památky UNESCO, nádherné pláže, ubytování všech kategorií, bohatý denní i noční život.

Historie a kultura

Rhodos je také rájem pro milovníky historie a kultury. Navštivte starověké památky a prozkoumejte bohatou historii ostrova, která sahá až do antických dob. Ostrov je domovem mnoha historických míst a muzeí, které vám přiblíží fascinující minulost této oblasti. Místa, které musíte navštívit je Lindos a Old Town s přístavem Mandraki ve městě Rhodos.

Sport a dobrodružství

Vášniví sportovci zde naleznou nespočet možností pro aktivní dovolenou. Od vodních sportů po horskou cyklistiku a turistiku, Rhodos nabízí aktivity pro každého.


Vydejte se na Rhodos a objevte ostrov, který má tolik co nabídnout. Ať už hledáte relaxaci na pláži, dobrodružství v přírodě, kulturní zážitky nebo rušný noční život, Rhodos je destinací, která splní všechna vaše přání. Vítejte na ostrově Rhodos! 🌹

Mapa

Poloha hotelu momentálně není k dispozici

Hlavní výhody přepravy od Vega Tour

Luxusní autobusy Vega Tour znamenají pohodlnou cestu a dopravu do oblíbených destinací
autobusy jsou vybaveny LCD monitory pro zábavu s filmy na cestách
zkušení řidiči v autobusech Vega Tour zajistí vaši bezpečnost
  • Luxusní autobusy zejména značky Setra a Mercedes-Benz do 3 let stáří s ekologickými a tichými motory a mnoha bezpečnostními systémy
  • Polohovatelná sedadla vysouvací do uličky s bezpečnostními pásy a dostatečným rozestupem sedadel
  • Zkušení řidiči s kurzy bezpečné jízdy
  • Dezinfekce všech vozů před jízdou
  • LCD monitory s možností promítání filmů během cesty
  • Klimatizace, toaleta, individuální osvětlení nad každým sedadlem

Autobusy a minibusy vybavujeme nejnovější informační technologií. Vega Tour operační centrum používá nejnovější dispečinkový a plánovací software společně se systémem on-line sledování vozů. Cestující mohou dále na palubě většiny našich autobusů využít Wi-Fi připojení k internetu zdarma a ve vybraných vozech elektrické zásuvky pro nabití svých notebooků a telefonů.