Aeolos Bech Resort

Last Minute od 16 005 Kč
Destinace
Odlet Praha, letiště Václava Havla
Strava All inclusive

Areál Aeolos Beach Resort se nachází na jihovýchodním pobřeží Korfu ve svěží zahradě. Komplex se rozkládá na svazích o rozloze 72 000 m² a nabízí nádherný výhled na Jónské moře a pevninu.

Popis

Areál Aeolos Beach Resort se nachází na jihovýchodním pobřeží Korfu ve svěží zahradě. Komplex se rozkládá na svazích o rozloze 72 000 m² a nabízí nádherný výhled na Jónské moře a pevninu.

Vybavení hotelu

Recepce 24/7, úschovna zavazadel | Bell Boy, internetový koutek (za poplatek), hlavní restaurace, pizzerie na pláži, dvě À la carte restuarace, Food court nabízející různé občerstvení, Creperie a sladký kiosek na pláži, čtyři bary, rodinný bazén, Lagoon infinity bazén, lehátka a slunečníky u bazénů jsou zdarma, osušky jsou na depozit, dárkový obchod, prodejna tabáku, novinový stánek. Hosté se v rámci  all inclusive mohou zúčastnit všech aktivit, které organizuje hotelový animační tým (boccia, vodní hry, plážový volejbal, aqua fitness, stolní tenis atd.), také různá večerních show, živá hudba, tanec a pěvecké show, skeče atd. Více informací najdete na informační tabuli s celodenními aktivitami. Dále je zde ping pong, plážový volejbal, boccia, zumba, vodní pólo, šipky. Videohry/kulečník (za poplatek). Padel tenis & tenisový kurt s reflektorem jsou otevřeny 24h (nutná rezervace). Sauna a fitness jsou k dispozici zdarma. 
Mini klub pro děti od 4 do 12 let v dětském klubu na pláži. Otevřeno je denně od 10:00 do 12:00 a od 15:00 do 17:00 hodin. Mini diskotéka je ve 20:30 denně u hlavním baru, dětské hřiště je otevřeno od 10:00 do západu slunce. Padel tenis & tenisový kurt s reflektorem jsou otevřeny 24h (nutná rezervace). Sauna a fitness jsou k dispozici zdarma. 

Vybavení pokoje

Všechny pokoje mají následující vybavení: 
- individuálně ovládaná klimatizace, fén, dětská postýlka (na vyžádání), trezor (velikost notebooku), telefon s přímou mezinárodní volbou, SAT/ TV), filmy v TV zdarma, květiny při příjezdu, volný přístup k Wi- Fi, mini lednička s lahví vody zdarma při příjezdu, set pro přípravu kávy a čaje - doplňováno každý den, toaletní potřeby, zvětšovací zrcadlo v koupelně, praní a žehlení prádla (za poplatek), balkon nebo terasa.

Stravování

Stravování je zajištěno formou programu All inclusive:
Hlavní restaurace
- snídaně (07:00 - 10:30), obědy (12:00 - 15:00), večeře (18:45 - 21:45) formou bufetu 
- All inclusive nápoje (obědy a večeře): voda z kohoutku, džusy, značkové nealkoholické nápoje, točené pivo a lahvová vína se podávají během oběda a večeře

Plážová restaurace Paralia
- oběd pizza, těstoviny, salátový bar (12:00 - 15:30) formou bufetu
- večeře středomořská kuchyně (19:00 - 21:30) servírovaná večeře, k dispozici je sestavené menu s výběrem hlavního jídla. Večeře je zdarma v ceně 1x za pobyt.

Řecká restaurace „IONIO“
- řecká snídaně (08:00 - 11:00) formou bufetu
- večeře (19:00 - 23:00) tato restaurace nabízí tradiční řeckou kuchyni s předkrmy ve stylu ‚meze‘ a lahodné grilované pokrmy z masa. k dispozici je sestavené menu s výběrem hlavního jídla. Večeře je zdarma v ceně 1x za pobyt.
 
"Food court"
- dva rozdílné kiosky nabízející variace svačin/občerstvení (11:00 - 17:00)

Hlavní bar  18:00 - 02:00 All inclusive do 24:00
Pool Bar 10:00 - 24:00 u rodinného bazénu
Beach Bar 10:00 - 18:00   
Lagoon Bar 10:00 - 24:00 snack bar u infinity  bazénu. 
Lagoon Snack corner 11:00 – 17:00 teplé a studené sendviče, hot dog,  hranolky.

Pláž

Hotelová pláž se nachází poze 50 m od hotelu a  je otevřena od 07:00 hodin do západu slunce. Písčito-oblázková pláž Perama Beach je veřejná, s pozvolným vstupem do moře. Přístup je po schodech nebo tunelem pod místní komunikací. Slunečníky a lehátka jsou na pláži zdarma, osušky jsou na depozit, je zde k dispozici plážový bar v rámci All inclusive. 

Poloha

- vesnice Benitses 3 km
- palác Achillion cca 2,5 km
- letiště 8 km
- hlavní město Kerkyra 10 km
- autobusová zastávka 50 m

Cena zahrnuje

Leteckou dopravu Praha - Korfu - Praha na mezinárodních linkách, povinné příplatky (letištní taxy včetně pozemních služeb a palivový příplatek), transfer v místě pobytu letiště - ubytování - letiště, ubytování s vybranou stravou, delegát na telefonu, povinné smluvní pojištění CK v smyslu zákona č. 159/1999 Sb.

Cena nezahrnuje

Klimatickou taxu (hradí se na místě na ubytování), zavazadlo 10 kg (v ceně je pouze malé příruční zavazadlo), fakultativní služby, cestovní pojištění, volitelné služby za příplatek.

Důležité informace

POZOR! Vámi rezervovaný zájezd je operován na letech nízkonákladových aerolinek. Cena a dostupnost letenky je aktuální v momentě rezervace. Po dokončení rezervace/objednávky a její úhrady, se mohou se změnit. Proto doporučujeme provést závaznou rezervaci a hned ji uhradit. V případě změny ceny v průběhu rezervace Vás budeme neprodleně informovat.

Mapa

Poloha hotelu momentálně není k dispozici

Hlavní výhody přepravy od Vega Tour

Luxusní autobusy Vega Tour znamenají pohodlnou cestu a dopravu do oblíbených destinací
autobusy jsou vybaveny LCD monitory pro zábavu s filmy na cestách
zkušení řidiči v autobusech Vega Tour zajistí vaši bezpečnost
  • Luxusní autobusy zejména značky Setra a Mercedes-Benz do 3 let stáří s ekologickými a tichými motory a mnoha bezpečnostními systémy
  • Polohovatelná sedadla vysouvací do uličky s bezpečnostními pásy a dostatečným rozestupem sedadel
  • Zkušení řidiči s kurzy bezpečné jízdy
  • Dezinfekce všech vozů před jízdou
  • LCD monitory s možností promítání filmů během cesty
  • Klimatizace, toaleta, individuální osvětlení nad každým sedadlem

Autobusy a minibusy vybavujeme nejnovější informační technologií. Vega Tour operační centrum používá nejnovější dispečinkový a plánovací software společně se systémem on-line sledování vozů. Cestující mohou dále na palubě většiny našich autobusů využít Wi-Fi připojení k internetu zdarma a ve vybraných vozech elektrické zásuvky pro nabití svých notebooků a telefonů.