"https://ckvegatour.cz/"

Menu
Plitvická jezera

Popis

Pojeďte se s námi podívat do Národního parku Plitvická jezera, ležící v nadmořské výšce až 640 m, oblast Lika. Jedná se o soustavu 16 jezer, která propojují vodopády a kaskády, z nichž nejvyšší, Sastavci, je vysoký 49m. Národní park je na seznamu světového přírodního bohatství UNESCO, a to od r. 1979. 
Jezera obklopují zalesněné kopce Veliká Kapela a Plješevice.

Program

Program

1. den - odjezd z Prahy 18:00 - noční tranzit do Chorvatska.

2. den - příjezd na Plitvická jezera kolem osmé hodiny ranní. Ranní přestávka na snídani a hygienu. Průvodce zajistí vstup a vydá se s klienty na prohlídku. Klienti se mohou pohybovat individuálně. Je možné si vybrat trasy různé délky. Prohlídku je možné kombinovat s plavbou na lodi, část je také možné absolvovat vláčkem po silnici. Obě aktivity musí být nahlášeny do CK předem, jelikož je třeba je zajistit. Odjezd zpět v odpoledních hodinách (17.00).

3. den - příjezd do ČR v brzkých ranních hodinách

Program

Program
1. den - odjezd z Prahy 18:00 - noční tranzit do Chorvatska.
2. den - příjezd na Plitvická jezera kolem osmé hodiny ranní. Ranní přestávka na snídani a hygienu. Průvodce zajistí vstup a vydá se s klienty na prohlídku. Klienti se mohou pohybovat individuálně. Je možné si vybrat trasy různé délky. Prohlídku je možné kombinovat s plavbou na lodi, část je také možné absolvovat vláčkem po silnici. Obě aktivity musí být nahlášeny do CK předem, jelikož je třeba je zajistit. Odjezd zpět v odpoledních hodinách (17.00).
3. den - příjezd do ČR v brzkých ranních hodinách

Cena zahrnuje

  • 1 místo v autobuse
  • 1 zavazadlo, 1 palubní tašku
  • česky hovořící průvodce

Cena nezahrnuje

  • Cestovní a úrazové pojištění (během pobytu) bez pojištění storna 27,- Kč / den
  • Vstup na Plitvická jezera: 01.07.-31.08.2017 160 HRK / 01.09.-31.10.2017 100 HRK

Nástup / Výstup

Praha
Jihlava
Brno
Mikulov