"https://ckvegatour.cz/"

Menu
Plavba: Velký okruh Indonésií z Bali (11 nocí)

Popis

Při jedinečných plavbách v Indonésii se podíváme na některé z celkem více než 17.5 tisíc ostrovů, které se zde nachází. Indonésie patří mezi čtvrtý nejlidnatější stát na světě, a proto zde nalezete rozmanitou spleť kultur a náboženství. Vydejte se s námi objevovat Indonésii z jednoho z nejznámějších ostrovů a letovisek – Bali. Tentokrát na rozšířené trase, která trvá celkem 11 nocí.

Naše okružní plavby Vám poskytnou neopakovatelný zážitek a atmosféru jako na privátní jachtě. Na rozdíl od velkých výletních lodí plují naše jachty vždy až do přístavů nejblíže centru města. Přes noc kotví lodě téměř v centru města, kdykoliv můžete vyrazit do ulic a poznat noční život na maximum. Detailně propracované itineráře zabezpečují dostatečné množství času k prohlídce památek i k objevování nových míst. Pochutnáte si na výborné kontinentální kuchyni a lokálních specialitách. Garantujeme osobní přístup ke klientovi – exkurze na pobřeží probíhají v malých skupinách, díky kterým poznáte to, co Vás z každého místa nejvíce zajímá. Do syta si budete užívat koupání z plošin na zádích lodí, šnorchlování či potápění při zastávkách. Ponořte se do každé destinace, poznejte místní život a zamilujte se do krás, které každá destinace nabízí.

Itinerář

Benoa (Bali) - Gili Kondo (Lombok) - NP Komodo - Waikelo (Sumba) - Wera (Sumbawa) - Satonda - Labuan Haji (Moyo) - Gili Bidera - Carik (Lombok) - Senggigi (Lombok) - Lovina (Bali) - Gili Sudak (Lombok) - Benoa (Bali)

Co Vás čeká na okružní plavbě od CK Vega Tour

 • Atmosféra privátní jachty se zázemím a servisem jako na velké lodi
 • Kotvení vždy v centru každé destinace
 • Pečlivě připravený itinerář s různorodým programem
 • Vybraná kuchyně a lokální speciality
 • Exkurze na pevnině s průvodcem
 • Plošina na zádi ke koupání a potápění, sluneční terasy k opalování

Specifikace lodi

Star Clipper
Doslova zářící hvězdy na moři: Star Clipper a Star Flyer jsou hbité jako vítr a elegantní jako labutě. Tyto moderní plachetnice hrdě brázdí moře a oceány v duchu staleté tradice. Tyto moderní lodě nabízí luxus a ten nejvyšší komfort. Obě jsou zhruba 110 metrů dlouhé a nabízí dostatek místa až pro 170 pasažérů.
Život na palubě je uvolněný, stejně, jako byste cestovali na soukromé jachtě. Na těchto lodích se nebudete cítit ničím omezení. Každá loď nabízí prostorné kajuty a rozsáhlé paluby, kde mimo jiné najdete také dva bazény, najdete zde tak více prostorů, než na jakékoliv jiné výletní lodi.

Designem připomínají slavné éry plachetnic. Naleznete zde starožitné tisky a obrazy, které potěší vaše oko. Obě lodě jsou vybaveny venkovním posezením a stolováním, naleznete zde také vnější Tropical a vnitřní Piano Bar, knihovnu a lounge.

S našim šéfkuchařem zažijete nádherné kulinářské dobrodružství zahrnující mezinárodní menu z potravin ze vzdálených koutů světa. Celkem 72 členů posádky se pak bude starat o vaší bezpečnost, pohodlí a relax během celé doby plavby.

Kajuta kategorie OWNER (clipper paluba)

Luxusní velká kajuta s manželskou postelí, posezením, minibarem a vlastní mramorovou vanou s vířivkou. To nejlepší, co na lodi můžete zažít.

Kajuta kategorie 1 (hlavní a sluneční paluba)
Deluxe kajuta s dvoulůžkem, minibarem, vlastní mramorovou koupelnou s vířivkou.

Kajuta kategorie 2 (clipper paluba)
Větší vnější kajuta s dvěma lůžky či manželskou postelí, vlastní mramorová koupelna. Třetí lůžko k dispozici na vyžádání.

Kajuta kategorie 3 (clipper a spodní paluba)
Vnější dvoulůžková kajuta s oddělenými lůžky či manželskou postelí (třetí lůžko na vyžádání). Vlastní mramorová koupelna.

Kajuta kategorie 4 (spodní paluba)
Vnější dvoulůžková kajuta s oddělenými lůžky či manželskou postelí (třetí lůžko na vyžádání). Vlastní mramorová koupelna.

Kajuta kategorie 5 (clipper a spodní paluba)
Vnější a vnitřní kajuta s oddělenými lůžky či manželskou postelí (třetí lůžko na vyžádání). Vlastní mramorová koupelna.

Kajuta kategorie 6 (spodní paluba)
Vnitřní kajuta s poschoďovou postelí a vlastní koupelnou.

* Všechny kajuty jsou vybaveny TV, DVD přehrávačem, telefonem, individuálně ovládanou klimatizací, soukromým trezorem, fénem, večerním turn-down servisem a zásuvkou 110 V. Kajuty se liší velikostí a uspořádáním. Na přání je možné zaslat plánek s uspořádáním jednotlivých kajut.

Program

1 DEN: Na ostrově Bali vás překvapí nejen překrásné bílé pláže, z nichž každá má své kouzlo a nabízí něco jiného. Tento ostrov má svou vlastní exotickou kulturu s centrem v Ubudu, městě klidu, relaxu a meditace, které je obklopeno rýžovými poli. Najdete zde mnoho chrámů, galerií a malých řemeslných dílen.

2 DEN:
Gili Kondo je jedním z 33 menších ostrůvků ve východní části ostrova Lombok. Z těchto mnoha ostrůvků pouze 3 patří mezi vyhlášené turistické destinace. Oslní Vás panoramatický výhled s četnými druhy ptactva, bílý písek a skvělé korálové útesy.

3 DEN: Celodenní plavba po moři směrem k ostrovu Komodo.

4 DEN: Komodo je národní park východně od Bali. Setkávají se zde 2 oceány a také tisíce živočichů z dvou odlišných částí planety. Šnorchlování zde je naprosto úžasné. Je možné vidět korály a ryby nejrůznějších barev a druhů. Uvidíte zde například také delfíny nebo manty. Při procházce po pevnině pravděpodobně neminete Varana komodského, kterých je zde nespočet. Poté navštívíme tzv. „růžovou pláž“ Pantai Merah, která je posetá červenorůžovým korálovým pískem. Na obzoru skákající delfíni, ze stromu pozorují okolí papoušci kakadu. Opravdu nevšedním zážitkem je sledovat západ slunce z této pláže.

5 DEN: Waikelo leží na ostrově Sumba a ve scénických oblastech zde jsou k vidění rýžová pole, otevřené louky s kulisami svěží zeleně. Největším turistickým lákadlem je však Zelená jeskyně s vodopádem.

6 DEN: Den ve znamení návratu do počátku 20. století. I tak by se dala popsat Wera a čas zde strávený. Je jednou z mála vesnic na světě, kde se stále staví čistě dřevěné lodě ručně bez využívání moderních technologií.

7 DEN: Satonda je neobydlený ostrov nacházející se severně od ostrova Sumbawa. Ostrov je sopečného původu a v jeho středu je kráter naplněný vodou. Satonda je zalesněný ale má také nezapomenutelné pláže a je obklopený korálovým útesem. Další zastávka bude na ostrově Moyo - krásné a téměř nedotčené hory, v nich schované vodopády s křišťálově čistou vodou a podél řek i několik jeskyněk. To je jen jedno z lákadel ostrova Moyo. Ostrov je rájem především pro milovníky ptactva, kterých je zde až na 90 druhů. Ti z Vás, kteří se rádi potápí, uvidí pod hladinou vody různé typy korálových útesů, různé exotické ryby a mnoho dalších podmořských živočichů.

8 DEN: Jako další navštívíme Gili Bidera, ačkoliv jde o velmi malý ostrůvek, který se dá projít za 40 minut, je velmi vyhledávaný. Ostrov je totiž rájem pro milovníky šnorchlování a potápěče. Z Gili Bidara můžete také krásně vidět Mount Rinjani. Užijete si nádhernou směsici pohledů na tuto sopku, azurově modré moře a oblohu v jejím okolí.

9 DEN: Carik je severní oblastí ostrova Lombok, který je známý převážně díky své sopce Rinjani, která je druhou největší v celé Indonésii a je stále aktivní. Ostatním poslouží krásné palmami poseté pláže. A poté se vydáme do Senggigi, což je nejstarší a nejznámější destinací na ostrově Lombok. Je ideálním místem k relaxaci, neboť leží ve stínu mnohem navštěvovanějšího ostrovu Bali. Místo je zcela ideální pro milovníky pláží, které zde jsou překrásné a nabízí bílý písek. Ideálním k návštěvě je také pro surfaře a díky bohatému podmořskému životu i pro potápěče.

10 DEN: Lovina Beach je pobřežní oblast na severozápadní straně ostrova Bali. Jedná se o přibližně 5 kilometrů dlouhý pobřežní pás, který je u turistů stále populárnějším, ale pořád zůstává klidným oproti jižní straně ostrova. Mezi oblíbené aktivity pro návštěvníky patří šnorchlování a výlety podél pobřeží se sledováním delfínů.

11 DEN: Gili Sudak se nachází v jihozápadní oblasti ostrova Lombok. Je obdařen okouzlujícími útesy a pláže jsou zde zdobené jemným bílým pískem. V moři pak na potápěče čekají nejrůznější druhy ryb, mořští ježci nebo mořské hvězdice.

12 DEN: Příjezd zpět do Benoa a vylodění.

Cena zahrnuje

 • Ubytování a plavbu na lodi ve vybrané kajutě 11 nocí/osoba
 • Stravování ve formě plné penze (včetně čaje, kávy a vody k jídlu)
 • Program na lodi a kapitánskou večeři
 • Využití sportovního vybavení (mimo potápěčského vybavení)

Cena nezahrnuje

 • Dopravu a transfery
 • Nápoje
 • Exkurze
 • Spropitné pro posádku
 • Cestovní pojištění

Doprava

Zajistíme Vám letenky do všech destinací pro Vaši plavbu. Samozřejmostí jsou také transfery z letiště do místa nalodění a zpět. Do destinací v Chorvatsku a Itálii je také možnost zarezervovat autobusovou dopravu s naší cestovní kanceláří. Při vašem zájmu stačí kontaktovat cestovní kancelář.