"https://ckvegatour.cz/"

Menu
Plavba: Thajsko a Malajsie (severní trasa)

Popis

Při této plavbě se dostanete do skrytého rohu Orientu, ráje dobrodružných cestovatelů za poklady jako jsou nedotčené pláže a krásné krajiny, jako ze snu. Malé přístavy a spousta ostrůvků, které působí jako tečky n Andamanském moři podél západního pobřeží Thajska a Malajsie, jež kdysi sloužily jako zastávky pro obchodníky z Indie, Indonésie, Číny, Barmy, Arábie a Evropy. Takže vás zde nepřekvapí chrámy, které se podobají těm čínským, nebo dřevěné lodičky jako z Portugalska. Potkáte se s přátelskými místními lidmi a budete objevovat křišťálově čistou vodu s rozmanitostí korálů a mořského života.

Naše okružní plavby Vám poskytnou neopakovatelný zážitek a atmosféru jako na privátní jachtě. Na rozdíl od velkých výletních lodí plují naše jachty vždy až do přístavů nejblíže centru města. Přes noc kotví lodě téměř v centru města, kdykoliv můžete vyrazit do ulic a poznat noční život na maximum. Detailně propracované itineráře zabezpečují dostatečné množství času k prohlídce památek i k objevování nových míst. Pochutnáte si na výborné kontinentální kuchyni a lokálních specialitách. Garantujeme osobní přístup ke klientovi – exkurze na pobřeží probíhají v malých skupinách, díky kterým poznáte to, co Vás z každého místa nejvíce zajímá. Do syta si budete užívat koupání z plošin na zádích lodí, šnorchlování či potápění při zastávkách. Ponořte se do každé destinace, poznejte místní život a zamilujte se do krás, které každá destinace nabízí.

Itinerář

Phuket (Patong Bay) - Ko Surin - ostrov Similan - Hin Daeng - Ko Rok Nok - Langkawi (Malajsie) - Ko Kradan - Phang Nga Bay - Ko Hong - Phuket (Patong Bay)

Co Vás čeká na okružní plavbě od CK Vega Tour

 • Atmosféra privátní jachty se zázemím a servisem jako na velké lodi
 • Kotvení vždy v centru každé destinace
 • Pečlivě připravený itinerář s různorodým programem
 • Vybraná kuchyně a lokální speciality
 • Exkurze na pevnině s průvodcem
 • Plošina na zádi ke koupání a potápění, sluneční terasy k opalování

Specifikace lodi

Star Clipper
Doslova zářící hvězdy na moři: Star Clipper a Star Flyer jsou hbité jako vítr a elegantní jako labutě. Tyto moderní plachetnice hrdě brázdí moře a oceány v duchu staleté tradice. Tyto moderní lodě nabízí luxus a ten nejvyšší komfort. Obě jsou zhruba 110 metrů dlouhé a nabízí dostatek místa až pro 170 pasažérů.
Život na palubě je uvolněný, stejně, jako byste cestovali na soukromé jachtě. Na těchto lodích se nebudete cítit ničím omezení. Každá loď nabízí prostorné kajuty a rozsáhlé paluby, kde mimo jiné najdete také dva bazény, najdete zde tak více prostorů, než na jakékoliv jiné výletní lodi.

Designem připomínají slavné éry plachetnic. Naleznete zde starožitné tisky a obrazy, které potěší vaše oko. Obě lodě jsou vybaveny venkovním posezením a stolováním, naleznete zde také vnější Tropical a vnitřní Piano Bar, knihovnu a lounge.

S našim šéfkuchařem zažijete nádherné kulinářské dobrodružství zahrnující mezinárodní menu z potravin ze vzdálených koutů světa. Celkem 72 členů posádky se pak bude starat o vaší bezpečnost, pohodlí a relax během celé doby plavby.

Kajuta kategorie OWNER (clipper paluba)
Luxusní velká kajuta s manželskou postelí, posezením, minibarem a vlastní mramorovou vanou s vířivkou. To nejlepší, co na lodi můžete zažít.

Kajuta kategorie 1 (hlavní a sluneční paluba)
Deluxe kajuta s dvoulůžkem, minibarem, vlastní mramorovou koupelnou s vířivkou.

Kajuta kategorie 2 (clipper paluba)
Větší vnější kajuta s dvěma lůžky či manželskou postelí, vlastní mramorová koupelna. Třetí lůžko k dispozici na vyžádání.

Kajuta kategorie 3 (clipper a spodní paluba)
Vnější dvoulůžková kajuta s oddělenými lůžky či manželskou postelí (třetí lůžko na vyžádání). Vlastní mramorová koupelna.

Kajuta kategorie 4 (spodní paluba)
Vnější dvoulůžková kajuta s oddělenými lůžky či manželskou postelí (třetí lůžko na vyžádání). Vlastní mramorová koupelna.

Kajuta kategorie 5 (clipper a spodní paluba)

Vnější a vnitřní kajuta s oddělenými lůžky či manželskou postelí (třetí lůžko na vyžádání). Vlastní mramorová koupelna.

Kajuta kategorie 6 (spodní paluba)
Vnitřní kajuta s poschoďovou postelí a vlastní koupelnou.

* Všechny kajuty jsou vybaveny TV, DVD přehrávačem, telefonem, individuálně ovládanou klimatizací, soukromým trezorem, fénem, večerním turn-down servisem a zásuvkou 110 V. Kajuty se liší velikostí a uspořádáním. Na přání je možné zaslat plánek s uspořádáním jednotlivých kajut.

Program

1. DEN (SOBOTA): Phuket, největší thajský ostrov, který se nachází v Andamanském moři. Krajina je plná zelených kopců, kokosových hájů a kaučukových plantáží. Phuket je prázdninovým rájem, oblast Patong víří nočním životem, restauracemi, bary a mnoha obchody. Při opouštění ostrova si můžete vychutnat nádherný pohled, ukazujíc přirozenou krásu a nedotknutou kulturu tohoto ostrova.

2. DEN (NEDĚLE): Další den navštívíme oblast Ko Surin, která je zároveň národním parkem. Skládá se z pěti Surinských ostrovů a řádí se mezi potápěčskou a šnorchlařskou destinaci. Možná se vám také poštěstí pohled na endemického houba nikobarského či mangrovníkového varana. Okolní moře je bohaté na ryby, korály a želvy.

3. DEN (PONDĚLÍ): Similanské ostrovy, také známé jako „devět ostrovů“. Ostrovy jsou proslulé mezi potápěči pro svůj podvodní svět, přístupné jsou pouze po moři. Similanské ostrovy jsou úžasné svými scenériemi jako vystřižené z vašich snů o tropickém ráji.

4. DEN (ÚTERÝ): Hin Daeng, který navštívíme v časných ranních hodinách, je jednou z nejvíce vzrušujících potápěčských lokalit v Thajsku. Je složený ze tří malých útesů, které jsou viditelné na povrchu. Vy se pak můžete ponořit až do hloubky více než 50 metrů. Dále se vydáme k ostrovu Ko Rok Nok, jeden z patnácti ostrovů, které tvoří skupinu Lanta, nachází se jen kousek od východního pobřeží Thajska. Tyto ostrovy jsou také součástí národního mořského parku.

5. DEN (STŘEDA):
Úchvatný malajský ostrov Langkawi je jedním ze skupiny 104 ostrovů roztroušených v klidném moři u severního cípu Malajsie. Čisté, tropické vody zde poskytují nejpozoruhodnější plavání a potápění na světě. Scenérie rýžových polí tvarovaných do vápencových strání, bujné tropické lesy a vysoko padající vodopády, nadchnou milovníky přírody jak na pevnině, tak na souši. Hlavním městem Langkawi je Kuah Town. Město plné fascinujících kultur, které může nabídnout i tzv. duty-free obchody.

6. DEN (ČTVRTEK): Navštívíme ostrov Ko Kradan, který má údajně nejlepší korálový útes v celé oblasti a je zde také velmi příjemné koupání. Dále poplujeme směrem Phang Nga Bay, samostatné mořské hory, které se zvedají svisle z Phang Nga Bay tvoří jednu z nejkrásnějších, velkolepých scenérií Thajska. Ostrovům této oblastí patří nádherně bílé písečné pláže a úžasné korálové útesy.

7. DEN (PÁTEK): Ko Hong (hong znamená v překladu "pokoj") je součástí Ko Hong souostroví. Svůj název si zasloužil díky jeho vnitřním lagunám. Je to jedna z nejhezčích zátok v této oblasti, můžete si zde vychutnat obrovské monolitické skály, poskytující stín po celý den a krásné, bíle, křemičité pláže.

8. DEN (SOBOTA): Připlutí zpět do Phuketu a během dopoledne vylodění.

Cena zahrnuje

 • Ubytování a plavbu na lodi ve vybrané kajutě 7 nocí/osoba
 • Stravování ve formě plné penze (včetně čaje, kávy a vody k jídlu)
 • Program na lodi a kapitánskou večeři
 • Využití sportovního vybavení (mimo potápěčského vybavení)

Cena nezahrnuje

 • Dopravu a transfery
 • Nápoje
 • Exkurze
 • Spropitné pro posádku
 • Cestovní pojištění

Doprava

Zajistíme Vám letenky do všech destinací pro Vaši plavbu. Samozřejmostí jsou také transfery z letiště do místa nalodění a zpět. Do destinací v Chorvatsku a Itálii je také možnost zarezervovat autobusovou dopravu s naší cestovní kanceláří. Při vašem zájmu stačí kontaktovat cestovní kancelář.
Termín Počet nocí Dosp. os. od Typ dopravy Objednat
so 02.12.2017 - so 09.12.2017 7 nocí 52 280 Kč Vlastní
so 16.12.2017 - so 23.12.2017 7 nocí 52 280 Kč Vlastní