"https://ckvegatour.cz/"

Menu
Plavba pro mladé: zábava a párty! (Split)

Popis

Plavby pro mladé mají program zaměřený na koupání v zátokách, tanec na palubě, návštěvu nejznámějších klubů, bar přímo na lodi, pozdější snídaně. Čeká vás zábava až do rána, spousta dalších spolucestujících z celé země a k tomu objevování známých chorvatských míst. To je to pravé spojení, díky kterému si užijete "párty dovolenou" na maximum!

Ať už se s námi vydáte na jakoukoliv plavbu s jakýmkoliv zaměřením, můžete se těšit na objevování nádherné, mnohdy nedotknuté krajiny chorvatského pobřeží. Země, která má více než 1.200 ostrovů se může pyšnit křišťálově čistou vodou, nádhernou scenérií a spousta přírodními úkazy. Zažijete koupání v opuštěných zátokách, výbornou chuť středomořské kuchyně a potápění při zastávkách na koupání. Na palubě budete mít možnost potkat lidi z celého světa a vytvořit si tak známosti a třeba se zase za rok na Jadran společně vrátit objevovat nová místa a destinace.

Itinerář

Split - Makarska - Korčula - Dubrovník - Mljet - Hvar - Omiš

Specifikace lodi

Kategorie A: Tradiční dřevěné lodě, kajuty s vlastní sprchou a WC (možnost třetího lůžka na vyžádání), klimatizovaný salon. Polopenze (snídaně formou bufetu a oběd složený ze tří chodů).

Kategorie B: Tradiční dřevěné lodě, kajuty s umyvadlem, společné sprchy a toalety, klimatizovaný salon. Polopenze (snídaně formou bufetu a oběd složený ze tří chodů).

O servis na palubě se stará kapitán a námořníci, kuchaři a hotelová posádka. Počet členů posádky se liší od velikosti lodě, počtu hostů a kategorie lodě.

Program

1 DEN (SOBOTA): Užijte si oběd během plavby na Makarskou a po cestě se můžete přidat na rafting na řece Cetina. Transfer a vybavení bude poskytnuto. Loď bude kotvit v jednom z nejživějších měst chorvatského pobřeží – Makarska. Užijete si tak noční život do časných ranních hodin. Doporučujeme návštěvu diskotéky v jeskyni blízko přístavu.

2 DEN (NEDĚLE): Po snídani lodí vyplujeme směrem ke Korčule, známé jako místo narození známého Marka Pola, město je však také známé pro své malebné městské hradby a impozantní uličky. Vychutnáte si vynikající chorvatské víno při degustaci, která je zahrnuta v plavbě. Po setmění se můžete opět vydat do ulic, a to například do výborného baru Dos Locos.

3 DEN (PONDĚLÍ): Opustíme Korčulu a vydáme se do světoznámého Dubrovníku s krátkou zastávkou na koupání před polednem. Chcete-li plně pochopit historický význam tohoto města, vydáte se s naším průvodcem na prohlídku města, které kdysi fungovalo jako samostatná republika. Můžete se projít po městských hradbách a osvěžit se studeným nápojem, třeba v kavárně Buza. Můžete však využít také výbornou plavbu na kajaku kolem Dubrovníku a městských hradeb a vychutnat si nejlepší pohledy z mořské hladiny. Loď bude přes noc kotvit v Dubrovníku, takže se připravte na nov v tom nejkouzelnějším městě na světě.

4 DEN (ÚTERÝ): Brzy ráno odjezd z Dubrovníku směrem na ostrov Mljet se zastávkou na osvěžující koupání. Připlujeme do národního parku Mljet s nádhernými jezery se slanou vodou a smaragdově zeleným lesem, který se kolem nich rozprostírá. Vstupenka do národního parku zahrnuje jízdu lodí k ostrůvku Sv. Marie, který se nachází na velkém jezeře. Přenocujeme v přístavech Polače nebo Pomena.

5 DEN (STŘEDA): Ráno odplujeme z Mljetu a ke koupání se zastavíme u Paklenných ostrovů, kde si budeme užívat slunce a průzračné mořské vody před příjezdem do města Hvar později odpoledne. Město Hvar je známé pro svůj noční život a světoznámé bary. Stačí se jen připravit a vyrazit do víru velkoměsta. Navštivte nejznámější bary jako Carpe Diem, Kiva, Sidro, Nautica a spoustu dalších.

6 DEN (ČTVRTEK): Po živé a dlouhé noci bude nejlepší lék koupání na okouzlující pláži s pískem a oblázky Zlatni rat - Bol na ostrově Brač. Po přestávce na koupání a obědě budeme pokračovat do Omiše a pumpovat adrenalin s Zip Line nad kaňonem řeky Cetiny. Pro ty, kteří nemají rádi takové dobrodružství, doporučujeme vydat se na procházku starým městem s mnoha památkami, nebo si zaplavat na jedné z pláží v ústí řeky Cetiny. Přenocování v Omiši.

7 DEN (PÁTEK): Snídaně se podává na palubě během plavby do konečné destinace – Split. Během cesty se zastavíme na plavání a do Splitu dorazíme kolem oběda. Nenechte si ujít mnoho památek a obchodů v tomto městě, zažijte krásu a noční život a přesvědčte se, proč se toto město stalo tak populární mezi mladými lidmi ze všech různých koutů světa. Diokleciánův palác chráněný organizací UNESCO - srdce města, nemůže chybět, stejně jako návštěva pláže Bačvica, která žije ve dne i v noci.

8 DEN (SOBOTA): Brzy ráno snídaně, po které se spolu rozloučíme a budeme se těšit na další setkání.

Cena zahrnuje

  • plavba 7 nocí s polopenzí (snídaně a obědy)
  • služby cruise koordinátora
  • 1l vody denně
  • prohlídku Dubrovníku
  • vinná degustace na Korčule
  • denně HAPPY HOURS na drinky

Cena nezahrnuje

  • TURISTICKÉ TAXY A PŘÍSTAVNÍ POPLATKY – platí se na místě: 25 EUR /osoba/ týden
  • exkurze a atrakce na pobřeží

Doprava

Zajistíme Vám letenky do všech destinací pro Vaši plavbu. Samozřejmostí jsou také transfery z letiště do místa nalodění a zpět. Do destinací v Chorvatsku a Itálii je také možnost zarezervovat autobusovou dopravu s naší cestovní kanceláří. Při vašem zájmu stačí kontaktovat cestovní kancelář.