"https://ckvegatour.cz/"

Menu
Plavba: Bali a okolní ostrovy (východní trasa)

Popis

Při jedinečných plavbách v Indonésii se podíváme na některé z celkem více než 17.5 tisíc ostrovů, které se zde nachází. Indonésie patří mezi čtvrtý nejlidnatější stát na světě, a proto zde nalezete rozmanitou spleť kultur a náboženství. Vydejte se s námi objevovat Indonésii z jednoho z nejznámějších ostrovů a letovisek – Bali.

Naše okružní plavby Vám poskytnou neopakovatelný zážitek a atmosféru jako na privátní jachtě. Na rozdíl od velkých výletních lodí plují naše jachty vždy až do přístavů nejblíže centru města. Přes noc kotví lodě téměř v centru města, kdykoliv můžete vyrazit do ulic a poznat noční život na maximum. Detailně propracované itineráře zabezpečují dostatečné množství času k prohlídce památek i k objevování nových míst. Pochutnáte si na výborné kontinentální kuchyni a lokálních specialitách. Garantujeme osobní přístup ke klientovi – exkurze na pobřeží probíhají v malých skupinách, díky kterým poznáte to, co Vás z každého místa nejvíce zajímá. Do syta si budete užívat koupání z plošin na zádích lodí, šnorchlování či potápění při zastávkách. Ponořte se do každé destinace, poznejte místní život a zamilujte se do krás, které každá destinace nabízí.

Itinerář

Benoa (Bali) - Gili Kondo (Lombok) - národní park Komodo (Komodo) - Pink Beach (Komodo) - ostrov Satonda - Gili Men a Gili Trawangan (Lombok) - Gili Naggu (Lombok) - Benoa (Bali)

Co Vás čeká na okružní plavbě od CK Vega Tour

 • Atmosféra privátní jachty se zázemím a servisem jako na velké lodi
 • Kotvení vždy v centru každé destinace
 • Pečlivě připravený itinerář s různorodým programem
 • Vybraná kuchyně a lokální speciality
 • Exkurze na pevnině s průvodcem
 • Plošina na zádi ke koupání a potápění, sluneční terasy k opalování

Specifikace lodi

Star Clipper
Doslova zářící hvězdy na moři: Star Clipper a Star Flyer jsou hbité jako vítr a elegantní jako labutě. Tyto moderní plachetnice hrdě brázdí moře a oceány v duchu staleté tradice. Tyto moderní lodě nabízí luxus a ten nejvyšší komfort. Obě jsou zhruba 110 metrů dlouhé a nabízí dostatek místa až pro 170 pasažérů.
Život na palubě je uvolněný, stejně, jako byste cestovali na soukromé jachtě. Na těchto lodích se nebudete cítit ničím omezení. Každá loď nabízí prostorné kajuty a rozsáhlé paluby, kde mimo jiné najdete také dva bazény, najdete zde tak více prostorů, než na jakékoliv jiné výletní lodi.

Designem připomínají slavné éry plachetnic. Naleznete zde starožitné tisky a obrazy, které potěší vaše oko. Obě lodě jsou vybaveny venkovním posezením a stolováním, naleznete zde také vnější Tropical a vnitřní Piano Bar, knihovnu a lounge.

S našim šéfkuchařem zažijete nádherné kulinářské dobrodružství zahrnující mezinárodní menu z potravin ze vzdálených koutů světa. Celkem 72 členů posádky se pak bude starat o vaší bezpečnost, pohodlí a relax během celé doby plavby.

Kajuta kategorie OWNER (clipper paluba)
Luxusní velká kajuta s manželskou postelí, posezením, minibarem a vlastní mramorovou vanou s vířivkou. To nejlepší, co na lodi můžete zažít.

Kajuta kategorie 1 (hlavní a sluneční paluba)
Deluxe kajuta s dvoulůžkem, minibarem, vlastní mramorovou koupelnou s vířivkou.

Kajuta kategorie 2 (clipper paluba)
Větší vnější kajuta s dvěma lůžky či manželskou postelí, vlastní mramorová koupelna. Třetí lůžko k dispozici na vyžádání.

Kajuta kategorie 3 (clipper a spodní paluba)
Vnější dvoulůžková kajuta s oddělenými lůžky či manželskou postelí (třetí lůžko na vyžádání). Vlastní mramorová koupelna.

Kajuta kategorie 4 (spodní paluba)
Vnější dvoulůžková kajuta s oddělenými lůžky či manželskou postelí (třetí lůžko na vyžádání). Vlastní mramorová koupelna.

Kajuta kategorie 5 (clipper a spodní paluba)

Vnější a vnitřní kajuta s oddělenými lůžky či manželskou postelí (třetí lůžko na vyžádání). Vlastní mramorová koupelna.

Kajuta kategorie 6 (spodní paluba)

Vnitřní kajuta s poschoďovou postelí a vlastní koupelnou.

* Všechny kajuty jsou vybaveny TV, DVD přehrávačem, telefonem, individuálně ovládanou klimatizací, soukromým trezorem, fénem, večerním turn-down servisem a zásuvkou 110 V. Kajuty se liší velikostí a uspořádáním. Na přání je možné zaslat plánek s uspořádáním jednotlivých kajut.

Program

1 DEN (SOBOTA): Na ostrově Bali Vás překvapí nejen překrásné bílé pláže, z nichž každá má své kouzlo a nabízí něco jiného. Tento ostrov má svou vlastní exotickou kulturu s centrem v Ubudu, městě klidu, relaxu a meditací, které je obklopeno rýžovými poli. Najdete zde mnoho chrámů, galerií a malých řemeslných dílen.

2 DEN (NEDĚLE): Gili Kondo je jedním z 33 menších ostrůvků ve východní části ostrova Lombok. Z těchto mnoha ostrůvků pouze 3 patří mezi vyhlášené turistické destinace. Oslní vás panoramatický výhled s četnými druhy ptactva, bílý písek a skvělé korálové útesy.

3 DEN (PONDĚLÍ):
Celý den plavba po moři směrem k ostrovu Komodo.

4 DEN (ÚTERÝ): Nás čeká návštěva ostrova Komodo, což je národní park východně od Bali. Setkávají se zde 2 oceány a míchají se zde tisíce živočichů z dvou odlišných částí planety. Šnorchlování je zde naprosto úžasné. Je možné vidět korály a ryby nejrůznějších bare a druhů. Uvidíte zde například také delfíny nebo manty. Při procházce po pevnině pravděpodobně neminete Varana komodského, kterých je zde nespočet. Dále se vydáme na tzv. růžovou pláž Pantai Merah, která je posetá červenorůžovým korálovým pískem. Na obzoru skáčou delfíni, ze stromu pozorují okolí papoušci kakadu. Opravdu nevšedním zážitkem je sledovat z pláže západ slunce.

5 DEN (STŘEDA): Satonda je neobydlený ostrov nacházející se severně od ostrova Sumbawa. Ostrov je sopečného původu a v jeho středu je kráter naplněný vodou. Satonda je zalesněný, ale má také nezapomenutelné pláže a je obklopený korálovým útesem.

6 DEN (ČTVRTEK): Další den navštívíme Gili Meno, což je téměř neobydlený ostrůvek a mnoho lidí říká, že je ideálním místem pro cestovatele, kteří touží prožít dovolenou ve stylu Robinsona Crusoe. Je zde téměř nemožné si nedát kokosy či ananasy, které při fascinujících výhledech přijdou k chuti. Gili Trawangan je proti tomu pravým opakem a jedná se o nejživější a nejdivočejší ostrov z Gili Islands. Tento ostrov je neskutečně živým a nemalou zásluhu na tom mají i místní speciální koktejly.

7 DEN (PÁTEK): Gili Nanggu je ostrůvek poblíž ostrova Lombok. Je téměř neosídlený, což dosvědčuje i fakt, že na celém ostrově je pouze jedno ubytovací zařízení. Bílé písečné pláže, křišťálově čistá voda a ohromující pohled na okolní ostrůvky si můžete vychutnat prakticky sami.

8 DEN (SOBOTA):
Poslední den se opět vrátíme na Bali a následuje vylodění.

Cena zahrnuje

 • Ubytování a plavbu na lodi ve vybrané kajutě 7 nocí/osoba
 • Stravování ve formě plné penze (včetně čaje, kávy a vody k jídlu)
 • Program na lodi a kapitánskou večeři
 • Využití sportovního vybavení (mimo potápěčského vybavení)

Cena nezahrnuje

 • Dopravu a transfery
 • Nápoje
 • Exkurze
 • Spropitné pro posádku
 • Cestovní pojištění

Doprava

Zajistíme Vám letenky do všech destinací pro Vaši plavbu. Samozřejmostí jsou také transfery z letiště do místa nalodění a zpět. Do destinací v Chorvatsku a Itálii je také možnost zarezervovat autobusovou dopravu s naší cestovní kanceláří. Při vašem zájmu stačí kontaktovat cestovní kancelář.