"https://ckvegatour.cz/"

Menu
Lago di Garda a Gardaland

Popis

Kouzlo jezera Lago di Garda spočívá především v jeho umístění uprostřed Dolomit, obklopené pozoruhodnou flórou, jehož nezapomenutelnou atmosféru podtrhuje středomořské klima. Kromě přírodních krás tu najdete mnoho historických památek, romantických uliček, ale také nejnavštěvovanější zábavní park Evropy Gardaland.

Program

1: den Odjezd z ČR v podvečerních hodinách

2: den V brzkých ranních hodinách příjezd do města Sirmione , kde se projdete kouzelnými historickými uličkami, budete si moci prohlédnout vodní hrad, kostel San Pietro in Mavino nebo kostel Santa Maria della Neve. Poté přejezd do Gardalandu, kde na Vás čeká spousta atrakcí, jako například supermoderní horská dráha s rychlostí 120 km/h, která patří k 10 nejrychlejším drahám na světě, horská dráha Mamut zrekonstruovaná ve stylu Doby ledové. Milovníky dobrodružství jistě nezklame vodní atrakce Jungle Rapid, která nabízí jedinečnou příležitost proplout člunem pravou džunglí ve velmi silném proudu. Dále můžete vyzkoušet volný pád z výšky 40 metrů nebo horskou dráhu Sequoia Adventure, kde po celou dobu jízdy bude vaše poloha vzhůru nohama. V podvečerních hodinách odjezd do Bardolina, kde se budete moci během dvou hodin účastnit festivalu vína. Poté odjezd na ubytování.

3: den Po snídani odjezd do Malcesine, kde bude následovat prohlídka města, během níž uvidíte například hrad Castello Scaligero se středověkým opevněním. Dále navštívíte kostel svatého Štěpána, kostel Santa Maria di Navene a radnici, kde byl vyslýchán Goethe, obviněný ze špionáže. V odpoledních hodinách výjezd na vrchol hory Monte Baldo, odkud je krásný výhled na celé okolí. V podvečerních hodinách zastávka u jezera Lago di Tenno s možností koupání. Poté odjezd do ČR.

4: den Návrat do ČR v dopoledních hodinách

Cena zahrnuje

  • Autobusovou dopravu
  • 1x ubytování se snídaní
  • Služby průvodce
  • Pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

  • Vstupné do objektů (Gardaland 28 euro, Monte Baldo 20 euro)
  • Cestovní a úrazové pojištění (během pobytu) bez pojištění storna 27,- Kč / den
  • Cestovní a úrazové pojištění (během pobytu) s pojištěním storna 30,- Kč / den
  • Příplatek za jednolůžkový pokoj 
  • Případnou pobytovou taxu

Nástup / Výstup

Praha
Beroun
Plzeň
Rozvadov