Belgické Velikonoce

Last Minute od 3 990 Kč
Destinace
Odjezdová místa Praha
Strava Snídaně

Nechce se Vám na Velikonoce plést pomlázku, péct beránka, barvit vejce a pouštět koledníky do domu? Raději byste někam odcestovali? Výborný nápad, čeká nás prodloužený víkend a toho se musí využít. Co třeba návštěva Belgie? Možná právě tady zažijete velikonoční oslavy, které jste doposud nezažili. Čeká Vás procházka lesem, kde roste tisíce modrých ...

Popis

Nechce se Vám na Velikonoce plést pomlázku, péct beránka, barvit vejce a pouštět koledníky do domu? Raději byste někam odcestovali? Výborný nápad, čeká nás prodloužený víkend a toho se musí využít. Co třeba návštěva Belgie? Možná právě tady zažijete velikonoční oslavy, které jste doposud nezažili. Čeká Vás procházka lesem, kde roste tisíce modrých zvonků, návštěva Antverp a slavnostní alegorický průvod.

Program

1. den: Odjezd z ČR ve večerních hodinách.

2. den: Ráno příjezd do Hallerbosu, kde v dubnu rozkvétá tisíce modrých zvonků, hyacintů, kokoříků, divokých narcisů a lesních sasanek. Celý les tak získává tajemný modrofialový nádech a není proto divu, že je velkým lákadlem pro turisty. Rozlohou čítá 230 hektarů a kromě zmíněných druhů rostlin tu žijí vzácné druhy netopýrů. Po cca 2 hodinách odjezd do Antverp, Rubensova města, kterému se říká „Jeruzalém západu“. Zde si prohlédnete náměstí Grote Markt s renesanční radnicí. Dále uvidíte katedrálu Panny Marie s obrazy od Rubense a samozřejmě také dům, kde mistr žil. Přesun na ubytování.

3. den: Dopoledne příjezd do města Bruggy, kde navštívíte historické náměstí Markts pyšnící se barevnými štítovými domy. Dále navštívíte náměstí Burg s bazilikou Svaté krve, která dostala svůj název podle nejposvátnější relikvie, která se uvnitř nachází – ampule, která údajně obsahuje kapky Ježíšovy krve a vody. Dále uvidíte Justiční palác Gerechtshof, gotickou radnici Stadhuis nebo věž 83 metrů vysokou věž Belfried, odkud je nádherný výhled na celé město. Chybět nebude ani návštěva gotického kostela Panny Marie, které ukrývá Michelangelovo sousoší Madony s dítětem. Případní zájemci mohou navštívit muzeum čokolády, hranolek nebo absolvovat romantickou plavbu po kanálech. V podvečerních hodinách odjezd do ČR.

4. den: Návrat do ČR v dopoledních hodinách.

Cena zahrnuje

Autobusovou dopravu
Ubytování se snídaní
Služby průvodce

Cena nezahrnuje

Vstupy do objektů
Pobytovou taxu 3€
Příplatek za jednolůžkový pokoj
Cestovní a úrazové pojištění

Nástup / Výstup

PRAHA – 19:30 HOD PROTI HLAVNÍMU VLAKOVÉMU NÁDRAŽÍ, PARKOVIŠTĚ U SKLENĚNÝCH KOPULÍ
BEROUN - 20:15 ČERPACÍ STANICE OMV (U KAUFLANDU)
PLZEŇ – 21:00 ZASTÁVKA MHD OC ČERNICE
ROZVADOV - 22:00 HOD SVATÁ KATEŘINA, ČERPACÍ STANICE MOL
ČASY ODJEZDŮ JSOU POUZE ORIENTAČNÍ. CESTOVNÍ KANCELÁŘ SI VYHRAZUJE PRÁVO NA ZMĚNY ČASŮ ODJEZDŮ

Pro pořádání zájezdu je stanoven minimální počet účastníků zájezdu na 32 osob, pokud není ve smlouvě o zájezdu, nebo v potvrzení o zájezdu uvedeno jinak. Vega Tour s.r.o. má právo zrušit zájezd do 7 dní před nástupem na zájezd při nenaplnění požadovaného počtu účastníků.

O destinaci

Mapa

Hlavní výhody přepravy od Vega Tour

Luxusní autobusy Vega Tour znamenají pohodlnou cestu a dopravu do oblíbených destinací
autobusy jsou vybaveny LCD monitory pro zábavu s filmy na cestách
zkušení řidiči v autobusech Vega Tour zajistí vaši bezpečnost
  • Luxusní autobusy zejména značky Setra a Mercedes-Benz do 3 let stáří s ekologickými a tichými motory a mnoha bezpečnostními systémy
  • Polohovatelná sedadla vysouvací do uličky s bezpečnostními pásy a dostatečným rozestupem sedadel
  • Zkušení řidiči s kurzy bezpečné jízdy
  • Technický průvodce v autobuse
  • LCD monitory s možností promítání filmů během cesty
  • Klimatizace, toaleta, individuální osvětlení nad každým sedadlem
  • Zabezpečený zavazadlový prostor
  • Káva, studené i teplé nápoje na zastávkách nikoli během přepravy
  • Striktně nekuřácké prostředí
  • Rezervace míst v autobuse až do 2 dnů před odjezdem

Autobusy a minibusy vybavujeme nejnovější informační technologií. Vega Tour operační centrum používá nejnovější dispečinkový a plánovací software společně se systémem on-line sledování vozů. Cestující mohou dále na palubě většiny našich autobusů využít Wi-Fi připojení k internetu zdarma a ve vybraných vozech elektrické zásuvky pro nabití svých notebooků a telefonů.