Belgické Velikonoce

Last Minute od 3 990 Kč
Destinace
Odjezdová místa Praha
Strava Snídaně

Nechce se Vám na Velikonoce plést pomlázku, péct beránka, barvit vejce a pouštět koledníky do domu? Raději byste někam odcestovali? Výborný nápad, čeká nás prodloužený víkend a toho se musí využít. Co třeba návštěva Belgie? Možná právě tady zažijete velikonoční oslavy, které jste doposud nezažili. Čeká Vás procházka lesem, kde roste tisíce modrých ...

Popis

Nechce se Vám na Velikonoce plést pomlázku, péct beránka, barvit vejce a pouštět koledníky do domu? Raději byste někam odcestovali? Výborný nápad, čeká nás prodloužený víkend a toho se musí využít. Co třeba návštěva Belgie? Možná právě tady zažijete velikonoční oslavy, které jste doposud nezažili. Čeká Vás procházka lesem, kde roste tisíce modrých zvonků, návštěva Antverp a slavnostní alegorický průvod.

Program

1.den: Odjezd z ČR ve večerních hodinách.

2. den: Ráno příjezd do Hallerbosu, kde v dubnu rozkvétá tisíce modrých zvonků, hyacintů, kokoříků, divokých narcisů a lesních sasanek. Celý les tak získává tajemný modrofialový nádech a není proto divu, že je velkým lákadlem pro turisty. Rozlohou čítá 230 hektarů a kromě zmíněných druhů rostlin tu žijí vzácné druhy netopýrů. Po cca 2 hodinách odjezd do Antverp, Rubensova města, kterému se říká „Jeruzalém západu“. Zde si prohlédnete náměstí Grote Markt s renesanční radnicí. Dále uvidíte katedrálu Panny Marie s obrazy od Rubense a samozřejmě také dům, kde mistr žil. Přesun na ubytování.

3.den: Odjezd do města Herve, kde se konají celodenní slavnosti s bohatým kulturním programem, pořádané v souladu s kulturní tradicí tohoto regionu už od 19. století. Můžete být svědky tzv. Kavalkády, což je procesí alegorických vozů tažených koňmi za doprovodu hudby a folklórních skupin. Celá akce bude zakončena slavnostním ohňostrojem. Ve večerních hodinách odjezd do ČR.

4. den: Návrat do ČR v odpoledních hodinách.

Cena zahrnuje

Autobusovou dopravu
Ubytování se snídaní
1 zavazadlo a 1 palubní tašku k přepravě
Služby průvodce

Cena nezahrnuje

Vstupy do objektů
Pobytovou taxu 3€
MHD 6€
Příplatek za jednolůžkový pokoj
Cestovní a úrazové pojištění

Nástup / Výstup

PRAHA – 19:30 HOD PROTI HLAVNÍMU VLAKOVÉMU NÁDRAŽÍ, PARKOVIŠTĚ U SKLENĚNÝCH KOPULÍ
BEROUN - 20:15 ČERPACÍ STANICE OMV (U KAUFLANDU)
PLZEŇ – 21:00 ZASTÁVKA MHD OC ČERNICE
ROZVADOV - 22:00 HOD SVATÁ KATEŘINA, ČERPACÍ STANICE MOL

O destinaci

Mapa

Hlavní výhody přepravy od Vega Tour

Luxusní autobusy Vega Tour znamenají pohodlnou cestu a dopravu do oblíbených destinací
autobusy jsou vybaveny LCD monitory pro zábavu s filmy na cestách
zkušení řidiči v autobusech Vega Tour zajistí vaši bezpečnost
  • Luxusní autobusy zejména značky Setra a Mercedes-Benz do 3 let stáří s ekologickými a tichými motory a mnoha bezpečnostními systémy
  • Polohovatelná sedadla vysouvací do uličky s bezpečnostními pásy a dostatečným rozestupem sedadel
  • Zkušení řidiči s kurzy bezpečné jízdy
  • Technický průvodce v autobuse
  • LCD monitory s možností promítání filmů během cesty
  • Klimatizace, toaleta, individuální osvětlení nad každým sedadlem
  • Zabezpečený zavazadlový prostor
  • Káva, studené i teplé nápoje na zastávkách nikoli během přepravy
  • Striktně nekuřácké prostředí
  • Rezervace míst v autobuse až do 2 dnů před odjezdem

Autobusy a minibusy vybavujeme nejnovější informační technologií. Vega Tour operační centrum používá nejnovější dispečinkový a plánovací software společně se systémem on-line sledování vozů. Cestující mohou dále na palubě většiny našich autobusů využít Wi-Fi připojení k internetu zdarma a ve vybraných vozech elektrické zásuvky pro nabití svých notebooků a telefonů.